جامعه فرهنگی به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات کمک‌ کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جامعه فرهنگی هنری و رسانه ای با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای باعث تشویق مردم به حضور پر شور و نشاط در انتخابات شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسین براتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: جامعه فرهنگی هنری و رسانه ای در حوزه‌ های مختلف فعالیت داشته و دیدگاه ها و سلایق مختلفی دارند که امیدوارم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای باعث تشویق مردم به حضور پر شور و نشاط در انتخابات شوند.

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: همچنان که شرکت در انتخابات یک وظیفه است، گزینش خوب و آگاهانه هم بسیار مهم بوده و انتخاب اصلح ضروری است؛ همچنان که رهبر معظم انقلاب فرمودند حضور همگانی و همه گیر بسیار مهم و حیاتی است و تحقق این مهم جز با درک به موقع شرایط به دست نخواهد آمد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: انتخابات یکی از مهم‌ترین رویدادهای سیاسی در هر جامعه است، مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رای، سرنوشت کشور خود را و به طور کلی سرنوشت آینده سیاسی و اجتماعی خود را رقم می ‌زنند.

این مقام مسئول عنوان کرد: انتخابات سرمنشا بسیاری از تحولات در سرنوشت ملت‌ها است که تأثیر بسیار عمیقی به همراه دارد تا جایی که از آن به عنوان یکی از ارکان مهم مردم سالاری، دموکراسی و مشارکت مردم در حاکمیت و سرنوشت خود یاد می‌شود.

حسین براتی اعلام کرد: انتخابات یک رفتار سیاسی اجتماعی است و همه مردم به سهم خود نقش مهمی در حضور پرشور و با نشاط در انتخابات دارند و علیرغم تبلیغات خصمانه و جهت داری که استکبار رسانه ای در طول این ایام منتهی به انتخابات داشته است به فضل خداوند متعال باز هم مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی نقشه شوم و پلید دشمن را خنثی خواهند نمود و مقدمات سرافرازی و سربلندی بیش از پیش ایران اسلامی را فراهم خواهند آورد.

وی با بیان اینکه حضور تمام گروه‌ها در انتخابات لازم و ضروری است، خاطرنشان کرد: در این زمان تفاوتی ندارد که ما جزو کدام یک از گروه ‌های اجتماعی هستیم؛ جزء هنرمندان، نویسندگان، اهالی رسانه و... چراکه جزء هر کدام از گروه ها که باشیم، میبایست به نقش موثر و حیاتی خود عمل کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اثرگذاری حضور هنرمندان در انتخابات توضیح داد: هنرمندان نگاه دقیقی به مسائل دارند و همه مسائل پیرامون خود را رصد می‌کنند.

براتی خاطر نشان کرد: جامعه فرهنگی هنری و رسانه ای در حوزه‌ های مختلفی فعالیت داشته و دیدگاه های متفاوتی دارند که امیدوارم با حضور به موقع و آگاهانه خود، باعث تشویق مردم به حضور در انتخابات شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین یادآور شد: با توجه به احساس مسئولیتی که هنرمندان و فعالان فرهنگی و اجتماعی نسبت به شرایط موجود و تاثیر ایشان در آینده کشور دارند، قطع به یقین تمامی تلاش خود را برای حضور آحاد مردم برای حضور حداکثری به کار خواهند گرفت و خود ایشان نیز در انتخابات شرکت می‌کنند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =