دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی تا 12 اسفندماه آماده‌باش هستند

استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به برودت هوا و حجم بارندگی و بارش برفی که خواهیم داشت، همه دستگاه‌های اجرایی استان تا روز شنبه 12 اسفند آمادگی 100 درصدی داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در نشست شورای اداری استان که در محل دانشگاه فنی و حرفه‌ای مشهد برگزار شد، اظهارداشت: در انتخابات 11 اسفندماه همه ما نقشی برعهده داریم و یکی از دلایلی که در این مکان جلسه فوق را تشکیل دادیم، مرور اقدامات و وظایفمان در روز انتخابات است.

استاندار خراسان رضوی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه عنوان کرد: توقع ما از همه بخش‌ها این است که صددرصد آمادگی کمک به دستگاه‌های درگیر در امر انتخابات را داشته و از امروز تا پایان انتخابات به نوعی باید آماده باشند.

وی تصریح کرد: از نظر نیروی انسانی و آمادگی الزاماتی باید کمک کنیم تا در امر برگزاری انتخابات خللی وارد نشود و به نحو شایسته‌ای این رویداد برگزار شود.

نظری با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات ادامه داد: در اصل مشارکت، دعوت فرد به فرد و چهره به چهره یک ضرورت اعتقادی، حاکمیتی و ملی ما است و باید آن را وسعت بدهیم.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: ستاد انتخابات استان فعال است و مرحله به مرحله امور را دنبال می‌کند. تمام شهرستان‌ها مورد بررسی قرار گرفتند و با عنایت الهی همه آمادگی دارند تا انتخابات را به خوبی برگزار کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوزه انرژی اظهار کرد: طی 72 ساعت آینده تا روز شنبه با توجه به برودت هوا و بارندگی در سطح استان، حداکثر همکاری همه بخش‌ها با دستگاه‌های متولی ضروری است تا هم دستگاه‌ها و هم مردم در مدیریت مصرف نقش‌آفرینی خوبی داشته باشند.

نظری افزود: پیش‌بینی‌های لازم را با توجه به برودت هوا و حجم بارندگی و بارش برف خواهیم داشت تا در روز انتخابات مردم دچار مشکل نشوند؛ در عین حال ضرورت مدیریت 72 ساعت آینده برای جلوگیری از بروز حادثه اهمیت دارد و همه دستگاه‌ها هم باید همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان تا روز شنبه 12 اسفند آمادگی 100 درصدی داشته باشند. با توجه به برودت هوا و بارش‌ها همچنین شهرداری مشهد، شهرداری‌های شهرستان‌ها و مجموعه راهداری از آغازین ساعات روز جمعه، زمینه حضور مجریان انتخابات و مردم را در شعبات اخذ رای به نحوه شایسته‌ای فراهم کنند.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1878541

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =