محمد موسوی​خوئینی​ها در وبسایت خود در پاسخ به این سوال که «اگر به فرض آقای جنتی برای مانور سیاسی و پر رنگ جلوه دادن انتخابات پیش رو، صلاحیت تعدادی از کاندیداهای اصلاح​طلب را تایید کند،انوقت نظرتان چیست؟» نوشت: اصلاحات فراتر از قضیه انتخابات است.

گزیده پاسخ وی را بخوانید:
·         ما طرفدار اصلاحاتیم واصلاحات یک امر تدریجی است وصبر وحوصله وبردباری نیاز دارد، مسئله اصلاحات فراتر از قضیه انتخابات است که چند نفر از اصلاح طلبان به مجلس بروند یا نروند، نه با رفتنشان به اصلاحات ضربه می خورد ونه با نرفتنشان اصلاحات به جلو میرود. آنچه مسلم است اصلاح طلبان در انتخابات سال جاری مجلس با تابلوی اصلاح طلبی وارد نخواهند شد، این را همه مردم می دانند.
·         حاکمیت از اصلاح طلبان عبور کرده است واز حضور آنان در انتخابات استقبال نمیکند.
·         افراد مستقلی که به تفکر اصلاح طلبی باور دارند عرایض ما را هم شنیده ودیده اند وهم اوضاع کشور را می بینند وهم خطر هائی که کشور را تهدید می کند بهتر از من می دانند با همه این احوال اگر خود تصمیم بگیرند که در انتخابات شرکت کنند ما آنان را ملامت نمیکنیم ومخالفت نداریم .
·         فرصت انتخاباتی برای کسانی که میخواهند وارد انتخابات شوند تمام شده است تأیید آیت الله جنتی وحتی اگر نامه فدایت شوم هم برای اصلاح طلبان بنویسند دیگر نتیجه​ای ندارد چون فرصت تمام شده است . البته این تنها یک سوء ظنی بود از بنده در باره آیت الله جنتی والّا من میدانم که دامن آقای جنتی منزّه است از این که اصلاح طلبان را برای ورود به مجلس وحتی برای ورود به بهشت تآیید بفرمایند. برای انبساط خاطر جناب جنتی ضرب المثل جدیدی شنیده ام که خدمت دائم الوجودشان عرض میکنم: دو چیز در این دنیا باقی میماند یکی نام نیک، ودیگر آیت الله جنتی.

/2929

کد خبر 187901

برچسب‌ها