واکنش سخنگوی شورای نگهبان به هشتگ «گله‌مندم اما رأی می‌دهم»

سخنگوی شورای نگهبان گفت: مجلس در قانون اساسی ما چه در حوزه تقنین و چه در حوزه نظارت جایگاه رفیع و صلاحیت‌های مهمی دارد. مجلسی که از پشتوانه قوی برخوردار باشد می‌تواند تصمیمات مهمی را هم اخذ کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هادی طحان نظیف، پس از بازدید از فرآیند اخذ رای در حسینیه ارشاد در تفسیر "انتخاب قوی ایران قوی" گفت: این مردم همیشه دشمنان و بدخواهان خودشان را مایوس و دلسرد کرده‌اند. این مردم همواره قدردان شهدایی هستند که جان عزیزشان را فدای آرمان‌های مردم، نظام و انقلاب کرده‌اند و ما حتما باید قدردان یکایک این عزیزان باشیم.

بنابر گزارش ایرنا، طحان نظیف اعلام کرد: من وقتی امروز وارد حسینیه ارشاد شدم و ازدحام جمعیت را دیدیم خدا را شکر کردم که مردم همیشه در صحنه حضور دارند و سرنوشت‌ خود و فرزندانشان برایشان مهم است.

وی خاطرنشان کرد: طبیعتا یک مجلس قوی می‌تواند تصمیمات قوی چه در عرصه داخلی و چه در عرصه بین‌المللی بگیرد. من روز گذشته که در جمع رسانه‌های بین‌المللی که از من سوال کردند عنوان کردند که مجلس قوی می‌تواند تصمیمات مهم بگیرد.

سخنگوی شورای نگهبان یادآور شد: مجلس در قانون اساسی ما چه در حوزه تقنین و چه در حوزه نظارت جایگاه رفیع و صلاحیت‌های مهمی دارد. مجلسی که از پشتوانه قوی برخوردار باشد می‌تواند تصمیمات مهمی را هم اخذ کند بنابراین به سهم خودم قدردانی می‌کنم از مردم که حضور پیدا می‌کنند و برایشان مهم است و دشمن را مایوس می‌کنند و برای آینده خودشان و فرزندانشان تصمیم می‌گیرند.

طحان نظیف درباره هشتکی ایجاد شده در فضای مجازی میان مردم با این عنوان که «گله‌مندم اما رای می‌دهم» گفت: نخست اینکه تک تک مسئولان باید قدردان این مردم باشند. وقتی در چنین روزهایی با این همه انگیزه و نشاط حضور پیدا می‌کنند. ادامه دارد.

۲۱۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =