محبی و محسنی منتخبان سبزوار در مجلس دوازدهم شدند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار گفت: نتایج شمارش آرای این حوزه انتخابیه شامل شهرستان سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد مشخص کرد که "بهروز محبی نجم‌آبادی" و "محمدرضا محسنی‌ثانی"‌ با کسب حد نصاب لازم، به عنوان منتخبان غرب خراسان رضوی راهی مجلس دوازدهم شدند.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، حسین ابراهیمی کردیانی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: محبی نجم آبادی با کسب ۵۰ هزار و ۶۸۴ رای و محسنی ثانی با ۴۰ هزار و ۵۶۶ رای از مجموع ۱۷۹ هزار و ۶۶۹ رای ماخوذه ۲ کرسی نمایندگی این حوزه انتخابیه در خانه ملت را از آن خود کردند.

ابراهیمی گفت: در ۶ شهرستان این حوزه انتخابیه مجموعا ۳۸۶ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند که بیش از ۲۰ هزار نفر آنان را رای‌ اولی ها تشکیل می دادند.

وی اضافه کرد: برای جمع آوری آرای واجدان شرایط این حوزه انتخابیه در مجموع ۴۴۶ شعبه انتخاباتی شامل ۱۹۷ شعبه شهری و ۲۴۹ شعبه روستایی دایر شده بود که ۳۲۱ شعبه آن ثابت و ۱۲۵ شعبه به صورت سیار فعالیت داشتند.

بهروز محبی نجم آبادی، در مجلس یازدهم نیز نمایندگی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد را داشته است و محمدرضا محسنی ثانی نیز در ادوار هشتم و نهم از همین حوزه انتخابیه به بهارستان راه یافته بود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =