عضو جمعیت ایثارگران گفت: اصلاح طلبان، جبهه طرفداران جدی دولت و اصولگرایان گروه های اصلی در این انتخابات هستند.<BR>

 به گزارش خبرآنلاین، حسین نجابت نماینده مردم تهران و عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت وگو با هفته نامه مثلث در پاسخ به پرسشی درباره نحوه حضور اصلاح طلبان در انتخابات، گفت:اصلاح طلبان قطعا به صورت فردی در صحنه حاضرمی شوند.همه انها انتخابات را تحریم نمی کنند و در فراکسیون اقلیت مجلس بیش از 60 درصد آنها کاندیدا خواهند شد.
وی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه رقابت جبهه پایداری و اصولگرایان می تواند به شور انتخاباتی بینجامد، گفت:من فکر نمی کنم این رقابت در افزایش مشارکت عمومی تاثیر گذار باشد.به این دلیل که آنهایی که از اصولگرایی یا جبهه متحد دفاع می کنند کسانی نیستند که اگر این دو جماعت در صحنه نیایند رای ندهند، جنسشان از جنس کسانی است که به نظام اعتماد دارند و پای صندوق های رای حاضر می شوند.
نجابت درباره شروط جبهه پایداری برای حضور در کمیته وحدت اصولگرایان، گفت:تعدادی از پیشنهادات آنها پذیرفته شده و تعدادی نیز پذیرفته نشد.
وی در پاسخ به اینکه کدام یک از پیشنهادات آنان پذیرفته شد، گفت:قرار شد به هیات داوری و هیات اجرایی یک نفر از آن طیف اضافه و ترکیب مکانیزم اصولگرایان به 8+9 تبدیل شود، اما باز هم اینها نزدیک نشدند، و گفتند دو نفر از ما و دو نفر از شما .
وی با طرح این سوال که اگر این مشکل حل نمی شد این دوستان حتما می خواستند پیشنهاد تشکیل کمیته 5+5 یا 3+3 را بدهند، تصریح کرد:سیاست ورزی قواعدی و قانونی دارد.آقای مهدوی کنی یک سیاستمدار کهنه کار است. آیا اینها با این پیشنهاد حرف تازه ای می خواستند بزنند؟
/212 212
 
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 187972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =