خبر خوش فرمانده پایگاه شهید لشگری مهرآباد از بازآماد انواع هواپیماهای شکاری

فرمانده پایگاه شکاری شهید لشگری مهرآباد گفت: حضور در انواع رزمایش‌های عمومی و تخصصی، مردم یاری و خدمت رسانی به مناطق محروم، بازآماد انواع هواپیمای شکاری و ترابری سبک از مهمترین اقدامات این پایگاه در سال جاری بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری در آیین تجلیل از مسئولین این یگان با اشاره به نقش تاثیر گذار فرماندهان و مسئولین در موفقیت های یکساله، برابر برنامه‌های مصوب گفت: صداقت در گفتار، رفتار و انجام ماموریت با روحیه جهادی با وجود مشکلات پیرامونی و پروازهای ایمن اعم از پروازهای آموزشی، شناسایی و تاکتیکی و همچنین پروازهای پشتیبانی با هواپیماهای ترابری سنگین نتیجه روحیه و حسن تعهد کارکنان به سازمان و نظام است که توسط یک فرمانده به مجموعه تحت امر منتقل و آنها را به حرکت وا می دارد.

بنابر گزارش ایرنا، وی افزود: حضور در انواع رزمایش‌های عمومی و تخصصی، مردم یاری و خدمت رسانی به مناطق محروم، بازآماد انواع هواپیمای شکاری و ترابری سبک از مهمترین اقدامات پایگاه هوایی شهید لشگری در سال جاری بود.

سرتیپ دوم جعفری ادامه داد: موفقیت صد درصدی و کسب رتبه‌های برتر در تمامی جشنواره‌های فرهنگی، هنری و مسابقات قرآن کریم نهاجا و ارتش، هماهنگی، همدلی و پشتیبانی مؤثر سامانه فرماندهی در کنار تدابیر و برنامه‌ریزی‌های مطلوب عقیدتی سیاسی از دیگر افتخارات این پایگاه است.

وی مشارکت مثال زدنی کارکنان و خانواده های این یگان در انتخابات اسفندماه در لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان را برگرفته از ولایت پذیری خانواده ی بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران برشمرد و تصریح کرد: این پایگاه در سال پیش رو نیز همانند سنوات گذشته با آمادگی کامل در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود تا مردم عزیزمان از امنیت آسمان ایران اسلامی خیالشان آسوده باشد.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1885306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =