۰ نفر
۲۱ آذر ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۹

مراسم نکوداشت شعر و شاعری غلامرضا بروسان و الهام اسلامی پنجشنبه 24 آذر در نشست فوق‌العاده عصر روشن با همکاری دبیرخانه جایزه شعر خبرنگاران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، در این نشست که در شب سالروز میلاد غلامرضا بروسان برگزار می‌شود، چهره‌هایی چون احمد پوری، محمدهاشم اکبریانی، منوچهر حسن‌زاده، علیرضا بهنام، مهرنوش قربانعلی، آرش شفاعی، نرگس برهمند و علیرضا بهرامی درباره آثار او و همسرش الهام اسلامی که به‌تازگی در یک سانحه رانندگی درگذشتند، سخن خواهند گفت.

همچنین در این مراسم که با حضور جمعی از دوستان و دوستداران شعر بروسان و اسلامی از نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود، شاعرانی چون رسول یونان، پوریا گل‌محمدی، علی عربی، رضا یاوری، مرتضی حنیفی و یاسین نمکچیان به شعرخوانی خواهند پرداخت.

این نشست از ساعت 16:30 پنجشنبه 24 آذر در کتابسرای روشن واقع در خیابان سمیه، نرسیده به تقاطع مفتح برگزار خواهد شد.

رضا بروسان (متولد 25 آذر 1352) با کتاب «یک بسته سیگار در تبعید» نخستین جایزه‌ شعر خبرنگاران را در سال 85 دریافت کرد و با مجموعه شعر  «مرثیه برای درختی که به پهلو افتاده است» علاوه بر شرکت در پنجمین دوره این جایزه، مهمان دوازدهمین نشست «عصر روشن» در اردیبهشت‌ماه 90 بود. الهام اسلامی (متولد 1362) نیز با مجموعه شعر «دنیا چشم از ما برنمی‌دارد» در رقابت چهارمین دوره جایزه‌ شعر خبرنگاران شرکت داشت.

این دو شاعر دوشنبه 14 آذرماه به همراه فرزندشان در یک سانحه‌ رانندگی از دنیا رفتند.

58244

کد خبر 188993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =