لزوم ثبت برنامه تولید واحدهای صنعتی در سامانه جامع تجارت

معاون امور صنایع اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از لزوم ثبت برنامه تولید سال 1403 واحدهای صنعتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، حمیدرضا قدس با اعلام این خبر گفت : بنا به ابلاغیه وزارت صمت و بمنظور ارائه خدمات مطلوب به بخش صنعت ، واحدهای صنعتی ملزم به ثبت برنامه ماهیانه تولید در سال 1403 در سامانه جامع تجارت می باشند.

وی افزود: ارائه خدماتی نظیر بررسی پرونده های ثبت سفارش ، دریافت مواد اولیه از بورس و غیره ، مستلزم ثبت اطلاعات واحدهای صنعتی از قبیل ثبت آمار تولید ، اسناد خرید و فروش بر روی سامانه جامع تجارت می باشد که این امر باید از طریق مدیران واحدهای تولیدی انجام گیرد.

معاون امور صنایع اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: ملاک تخصیص سهمیه ارزی واحدهای تولیدی در سال 1403 ، ثبت اسناد تولید و فروش سال 1402 و ارائه برنامه تولید پیشنهادی واحد در سال 1403 در سامانه جامع تجارت می باشد و همچنین ادامه استفاده از سهمیه ارزی منوط به اجرای برنامه تولید در موعد مقرر می باشد.

حمیدرضا قدس افزود: واحدهای صنعتی استان سمنان می توانند با مراجعه به سامانه جامع تجارت به نشانی www.ntsw.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و انتخاب گزینه برنامه تولید در قسمت نوع سند نسبت به ثبت برنامه در این سامانه اقدام نمایند.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1890444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =