دبیر سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر عصر روز دوشنبه 21 آذرماه در محل خانه سینما حاضر شد و با اعضای صنوف اصلی سینما دیدار کرد.

به گزارش خبرآنلاین، در پی درخواست اعضای صنوف خانه سینمای ایران برای مذاکره با محمد خزاعی درباره معرفی کاندیداهای صنوف جهت داوری در سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر جمعی از اهالی اصناف اصلی خانه سینما با خزاعی به گفت‌و‌گو نشستند.
 
در این جلسه روسا و نایب روسای شورای عالی تهیه‌کنندگان، کانون فیلمنامه نویسان، کانون کارگردانان، انجمن منتقدان، انجمن بازیگران، انجمن مستندسازان، انجمن تهیه‌کنندگان مستند، انجمن صدابرداران، انجمن طراحان صحنه، انجمن تدوینگران، انجمن موسیقی و انجمن جلوه‌های ویژه ابهامات خود را در مورد درخواست خزاعی مبنی بر معرفی 15 نفر از سوی هر صنف برای گزینش داوران جشنواره از میان آنان مطرح کردند و پاسخ‌های خزاعی را شنیدند.
 
خزاعی در این دیدار بارها تاکید کرد که خود عضو خانه سینمای ایران و دو صنف تهیه‌کنندگان و انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی است و لزوم تعامل صنوف با جشنواره فیلم فجر را یادآور شد.
 
فرهاد توحیدی رئیس هیئت مدیره خانه سینمای ایران چندی قبل در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین اعلام کرده بود صنوف سینمای ایران برای رفع ابهامات در مورد معرفی نامزدهای داوری صنوف سینمایی درخواست دیدار با خزاعی داده‌اند.
 
دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر با رویکرد گرد هم آوردن تمام سینماگران در این رویداد سینمایی از اهالی اصنافی که نقشی در جوایز جشنواره فیلم فجر دارند، خواسته بود 15 عضو خود را به عنوان کاندیداهای داوری معرفی کنند.
 
58243
کد خبر 189173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =