خبرگزاری مهر نوشت:

افراد مهاجم که با حمله به خودروی حامل زندانیان در کرج ماموری را به شهادت رسانده بودند در اجرای نقشه خود ناکام ماندند. دیروز خودرو حامل 10 زندانی از ندامتگاه مرکزی کرج راهی دادسرا شد که پس از رسیدن به زیرگذر محمد شهر سرنشینان دو خودروی پیکان و زانتیا سد راه آنها شدند. مهاجمان با شلیک گلوله قصد فراری دادن زندانیان را داشتند که با مقاومت ماموران روبرو شدند.
در جریان این درگیری مسلحانه یکی از ماموران محافظ زندان هدف گلوله قرار گرفت و بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید. مهاجمان نیز که در اجرای نقشه خود ناکام مانده بودند با رها کردن خودرو پیکان در محل از آنجا گریختند.
پس از اطلاع ماجرا به بازپرس ویژه قتل کرج و حضور او در محل حادثه تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات در این زمینه را آغاز کرد و در نخستین بررسی ها دریافتند افراد مهاجم با یک قبضه کلاشینکف اقدام به تیراندازی کرده بودند.هم اکنون ماموران با ردیابی های ویژه پلیسی و بررسی خودرو پیکان مهاجمان امیدوارند به زودی سه مرد مسلح را شناسایی و دستگیر کنند.

 

شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری مسلحانه کرج
عبدالرضا خیرخواهان در نشست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کرج گفت: روز سه شنبه خودروی حامل 10 متهم که از ندامتگاه مرکزی کرج خارج شده بود مورد حمله افراد مسلح قرار گرفت که در اثر مقاومت ماموران نیروی انتظامی، اقدام به تیراندازی کرده و در این حادثه یکی از ماموران نیروی انتظامی مجروح و به علت شدت جراحت به شهادت رسید.
فرمانده نیروی انتظامی کشته شدن بیش از 4 نفر در این درگیری را تکذیب کرده و تاکید کرد: تنها یک نفر در این درگیری به شهادت رسید و کشته شدن افراد بیشتر شایعه است.
وی در تشریح این حادثه گفت: مهاجمان با دو خودرو پیکان و زانتیا در حوالی پل محمد شهر کرج به اتومبیل حامل متهمان حمله کرده و از قرار قصد فراری دادن یکی از متهمان مذکور را داشته اند. در این حادثه هیچ متهمی فراری نشده و به همت ماموران همه متهمان به زندان بازگردانده شده اند.
خیرخواهان گفت: اتومبیل پیکان مهاجمان اکنون در اختیار ماموران نیروی انتظامی است و تحقیقات حاکی از عدم سرقتی بودن این خودرو می باشد، اما خودرو زانتیا از صحنه گریخته و اقدامات برای شناسایی و توقیف آن ادامه دارد. وی تصریح کرد: پرونده در حال بررسی بوده و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
47282

کد خبر 189352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بدون نام IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
  18 2
  این زندان کرج رو اگر به جایی دیگر منتقل نکنید مردم کرج روی آرامش نخواهند دید. زندان که نباید توی شهر باشه!!! اینطوری می شه که یک عده قاتل توی شهر راحت اطراق می کنند و تمام امور زندان رو زیر نظر می گیرند و نقشه های پلید می کشند و یک مامور شریف را به شهادت می رسانند. باید همه زندانها از داخل شهرها جمع بشه.
 • بدون نام IR ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۳
  4 3
  تمام زندانهاي كرج بايد منتقل شوند ، اكثر قريب به اتفاق زندانيان اين زندانها بومي اين شهر نيستند و از استانهاي ديگر براي تحمل حبس آورده شده اند و به تبع آن خانواده هاي بعضي از آنها هم به اين شهر مهاجرت كرده اند ، شايسته ي ايران كوچك نيست كه تاوان گناه مرتكب نشده را بدهد.