نایب رییس کمیسیون امنیت ملی: اقدام بعدی ایران علیه اسرائیل، پشیمان کننده‌تر از اقدام اول خواهد بود /آزموده را آزمودن خطاست

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: به نظر من بیشتر یک نمایش است که رژیم اسرائیل عنوان کرده است که ما ظرف یک هفته اقدام می‌کنیم، چون من فکر می‌کنم آن‌ها تا مدت‌ها نتوانند به خاطر صدماتی که از سوی ایران دیدند را به اجرا بگذارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم عزیزی نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص حمله نظامی شب گذشته ایران به اسرائیل در گفتگویی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز در یک باتلاق بسیار بسیار سخت فرو رفته و در غزه گرفتار است و در داخل با شرایط بسیار سخت سیاسی اقتصادی روبرو است، پایگاه نظامی نیز که فرصت‌هایی برای آن‌ها ایجاد کرده بود، شب گذشته با یک اقدام خیلی قاطع؛ بخش قابل توجهی از ظرفیت‌های نظامی را از دست داد.

بنابر روایت جماران، وی ادامه داد: به نظر من بیشتر یک نمایش است که رژیم اسرائیل عنوان کرده است که ما ظرف یک هفته اقدام می‌کنیم، چون من فکر می‌کنم آن‌ها تا مدت‌ها نتوانند به خاطر صدماتی که از سوی ایران دیدند را به اجرا بگذارند.

عزیزی از حمایت آمریکا از اسراییل گفت: ما جدایی بین آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی نمی‌بینیم، در عین حال آمادگی نیروهای مسلح ما آنقدر بالا است که باز هم پاسخ قاطع، کوبنده و اقدام شجاعانه خود را به اجرا خواهند گذاشت و مطمئنم اقدام بعدی پشیمان کننده‌تر از اقدام شب گذشته خواهد بود.

نماینده شیراز اضافه کرد: آزموده را آزمودن خطاست مطمئن باشند که ایران اسلامی با ظرفیت‌هایی که در طول این سال‌ها فراهم کرده، جبهه مقاومت در هر جای جهان که لازم ببینیم آماده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در خصوص حمایت‌های بین‌الملل اسرائیل، گفت: ما هیچ وقت امیدی به این سازمان‌های بین‌المللی نداشتیم. مگر بر سر جریان کنسولگری به شورای امنیت اعلام نکردیم به وظایف قانونی خودتان عمل کنید، مگر عمل کردند!؟ پس هیچ وقت امیدی نبوده و امیدی نداریم اما این هم نیست که بگویم از سازمان‌های بین المللی بی‌نیاز هستیم، باید از ظرفیتشان برای اقدامات قانونی خودشان عمل کنند و جمهوری اسلامی استقبال می‌کند.

وی در ادامه تصریح کرد: رژیم جعلی اسرائیل و موقت اگر هر اقدامی رو بخواهد انجام دهد که از سر استیصال نیز است بداند سرعت زوال نابودی و نیستی خودش را بیشتر می‌کند. هر اقدامی که رژیم صهیونیستی انجام داده، حتماً مسئولان ما وظیفه داشتند و دارند عوامل پیدا پنهان همکار را با این جنایت‌ها رو پیگیری و بررسی کنند و برخورد قاطع و بازدارنده را با عوامل همکار و هر حال سرویس‌های جاسوسی داشته باشند.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1895099

برچسب‌ها