پیام عملیات «وعده صادق» سپاه علیه مواضع اسرائیل /گنبد به‌ظاهر آهنین لانه سست عنکبوت شد!

شورای وحدت اصولگرایان تأکید کرد که صهیونیست‌ها اسیر تدبر و خشم ایران شدند و گنبد به‌ظاهر آهنین به لانه سست عنکبوت مبدل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در واکنش به پاسخ ایران به حمله موشکی نظامیان صهیونیست به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق پیامی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

عملیات وعده صادق نیروهای مسلح بویژه دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با رمز مقدس یا رسول الله و در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران انجام شد، موجی از شادی و عزت و افتخار را در میان مردم ایران عزیزمان و کشورهای اسلامی به همراه داشت.

پاسخ مشروع و تنبیهی ایران که بر اساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد انجام شد، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شرارت‌ها و تجاوزات دشمن، قاطع، کوبنده و پشیمان‌کننده عمل خواهد کرد.

عبور پرنده‌های بدون‌سرنشین و موشک‌های کروز و بالستیک از دفاع عمیق و چندلایه صهیونیست‌ها و اصابت به هدف‌های ازپیش‌ تعیین‌شده، نشان از نبوغ و هوشمندی متخصصان نظامی کشورمان دارد که بر ائتلاف هوایی اسرائیل و حامیانش غلبه کرد.

عملیات «وعده صادق» علاوه بر آنکه مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم فلسطین بود که سال‌هاست برای آزادی سرزمین‌شان از چنگال رژیم خبیث صهیونیستی، مبارزه و مجاهدت می‌کنند، باعث تقویت روحیه و استحکام اراده رزمندگان جبهه مقاومت در منطقه به‌ویژه گروه‌های حماس و جهاد اسلامی در فلسطین خواهد شد.

درود و رحمت خداوند بر ارواح شهیدان تاریخ‌ساز ایران اسلامی به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسن طهرانی مقدم که با رشادت‌های تاریخ‌سازشان برای مردم ایران عزت و امنیت به ارمغان آوردند.

بیانیه شورای وحدت اصولگرایان

همچنین بنابر روایت ایسنا، شورای وحدت اصولگرایان نیز در واکنش به این حمله تلافی‌جویانه ایران، پیامی صادر کرده است که متن آن در زیر می‌آید:

«دیگر بار خیبر به نوای الله اکبر فرو ریخت و بار دیگر ابابیل بر خانه عنکبوت لرزه افکندند که در تحقق وعده الهی شکی نیست.

عملیات غرورآفرین «وعده صادق» بار دیگر به مستکبرین و عمالشان یادآوری کرد که فرزندان علی را صبری است حسنی و شور جهادی است حسینی...

کوردلان رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست‌های کودک‌کش که غزه را به خاک مظلومان رنگین کرده و به پشتوانه شیطان بزرگ دست به هر جنایتی می‌زدند، هیچگاه تصور نمی‌کردند غیورمردان ایران زمین اینگونه آن‌ها را اسیر تدبر و خشم خود نموده و گنبد به ظاهر آهنین را به لانه سست عنکبوت مبدل کنند.

شورای وحدت، این پیروزی بزرگ را به همه مسلمین و آزادگان جهان تبریک گفته و بر حق مسلم جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان خود تاکید می‌کند. رژیم صهیونیستی و متحدانش باید بدانند که هر اقدامی بر علیه منافع ملی ایران با واکنشی متناسب و در زمان مناسب مواجه خواهد شد و ممکن نیست که به کنسولگری یک کشور حمله نظامی کرده و عملشان بی‌پاسخ بماند.

شب گذشته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بار دیگر در برابر ملت غیور خود سربلند شده و به عمل نشان دادند که حافظان راستین جان، مال، ناموس و کیان و شریعت این سرزمین هستند تا پرچم اسلام را به موعود و امام زمان خود تحویل دهند.

دیشب حاج قاسم و یاران شهیدش در مقابل بهشتیان روسفید بوده و کودکان غزه با لبخند، وعده الهی را زمزمه کردند که : جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا.»

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1895119

برچسب‌ها