کوثری: مستندات خسارات وارده به صهیونیست‌ها در عملیات «وعده صادق» منتشر می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اخبار اطلاعات و مستندات حمله موشکی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی به اطلاع مردم خواهد رسید تا ملت ایران در جریان جزئیات اخبار و اطلاعات مربوط به خسارات این حمله موشکی قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسماعیل کوثری در گفت‌وگویی با اشاره به حمله موشکی و پهپادی ایران به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی گفت: اخبار، اطلاعات و مستندات مربوط به این حمله و میزان تاثیرگذاری آن به اطلاع مردم خواهد رسید تا ملت ایران در جریان جزئیات اطلاعات مربوط به خسارات این حمله موشکی قرار گیرند.

بنابر روایت ایرنا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به استیصال رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان‌الاقصی، این رژیم سعی کرد تا با حمله موشکی به کنسولگری ایران، شکست‌هایش در طوفان‌الاقصی را پنهان کند.

وی افزود: حمله به کنسولگری هر کشور حمله به خاک آن کشور است و حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی در پاسخ به این رفتار یک دفاع مشروع به شمار می‌رود.

کوثری خاطرنشان کرد: در جریان عملیات حمله موشکی ایران به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی با وجود دفاع و پدافند چند لایه که رژیم صهیونیستی با کمک آمریکایی‌ها در برابر حمله موشکی ایران داشتند، بیشتر موشک‌های ایران به اهداف خود اصابت کرد و خسارات سنگینی را به دشمن صهیونیست تحمیل شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در این حمله آسیب جدی به فرودگاه تل‌آویو که هواپیمای اف ۳۵ با پرواز از این فرودگاه، کنسولگری ایران را هدف قرار داده بود،وارد شد که این موضوع یکی از اهداف حمله موشکی ایران به خاک سرزمین‌های اشغالی بود، که محقق شد. اصابت موشک‌های ایران به اهداف خود در خاک سرزمین‌های اشغالی فلسطین با وجود پدافند چند لایه نشان دهنده قدرت موشکی و قدرت بازدارنده ایران در این حوزه است و قطعاً حمله گسترده موشکی و پهپادی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی در معادلات منطقه تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: حمله موشکی ایران به سرزمین‌های اشغالی، هم به لحاظ گستردگی و هم به لحاظ تاثیرگذاری، بسیار قابل توجه بود و اخبار و اطلاعات اولیه از خسارات سنگین این حمله به رژیم صهیونیستی حکایت دارد.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز یکشنبه - ۲۶ فروردین ماه - با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

در جریان این پاسخ تنبیهی و متقابل بیش از ۲۸۰ موشک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شد که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.

ایران پس از این پاسخ تنبیهی به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داده است که اگر دست از پا خطا کنند ، سیلی بعدی محکم‌تر خواهد بود.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1895574

برچسب‌ها