عصر پنجشنبه مراسم نکوداشت پنجمین سالگرد ربایش سرتیپ پاسدار علیرضا عسگری توسط سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی برگزار شد.

 به گزاش خبرآنلاین علی شمخانی رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم سالگرد ربایش معاون پیشین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: عسگری به هیچ کشوری پناهنده نشده است.
دریابان شمخانی اظهار داشت: واقعیت این است که سردار عسگری اهل پناهندگی نیست و نمی تواند باشد و هرکسی در داخل کشور به این موضوع شک کند،به شکلی آنتن موساد است و سیاست تبلیغاتی دستگاه اطلاعاتی موساد مبنی بر ایجاد رعب و وحشت را دنبال می کند.
دریابان شمخانی خاطرنشان کرد: سرویسهای اطلاعاتی استکبار و موساد به دنبال آن هستند که با این ربایش نشان دهند که فردی که اهل جهاد و شهادت و انقلاب است، از انقلاب بریده و به این شکل بر سینه خود نشان تمساح بیاویزند.
وی با بیان اینکه سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی به دنبال آن هستند که ثابت کنند، تمساح هستند در حالی که آنها مارمولکی بیش نیستند تاکید کرد: سرویس های اطلاعاتی غرب و موساد به دنبال آن هستند که با سوء استفاده از این جریان نشان تمساح بر سینه خود نصب کنند.
دریابان شمخانی در ادامه با بیان این که وی از نزدیک سردار عسگری را می شناسد بار دیگر تاکید کرد که سردار عسگری به طور یقین مورد ربایش قرار گرفته است و در زندانهای موساد تا این لحظه پایدار مانده است.
وی خاطرنشان کرد: سردار عسگری کسی نیست که تحت شکنجه ها و فشارهای سرویس های جاسوسی موساد و استکبار جهانی بخواهد کمر خم کند زیرا او حسینی و پیرو مکتب سید الشهدا(ع) است.
 
عضو شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به در اختیار گرفتن پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران گفت: در حالی که غرب در تلاش بود تا نشان دهد که از توانایی های امنیتی و نظامی برخوردار است اما ایران با در اختیار گرفتن هواپیمای جاسوسی فوق مدرن آمریکا ثابت کرد که مارمولکها نباید تمساح نمایی کنند.

/2727

کد خبر 189566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =