تاج: درآمد فدراسیون از جریمه بیانیه‌ها تامین نمی‌شود!

مهدی تاج می‌گوید فدراسیون فوتبال تنگناهای مالی زیادی دارد اما آنها به وظیفه‌شان عمل خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال بعد از جلسه با مسئولان سازمان لیگ در یک نشست خبری به سوالات متفاوت خبرنگاران پاسخ داد.

به نقل از ورزش سه تاج در مورد بحث حق پخش تلویزیونی گفت: حق پخش مسیر خودش را طی می‌کند. یک مسیر درستی را مجلس پیش گرفته و در قانون برنامه هفتم آمده و ما هم داریم آن را دنبال می‌کنیم.

او در مورد جرایم در نظر گرفته شده برای بیانیه نویسی تیم‌ها گفت: در این جلسه مواردی را مطرح کردیم. در مورد بحث بیانیه نویسی سازمان لیگ یک اطلاعیه خوبی را منتشر کرد که دنبال این است که برخورد کنند. بعضی‌ها اطلاعات کافی ندارند و فکر می‌کنند این برای درآمد فدراسیون است. درآمد فدراسیون از این چیزها تامین نمی‌شود. فدراسیون عدد قابل ملاحظه‌ای هزینه دارد و اگر همه تخلف نکنند و یک ریال هم پول ندهند برای فدراسیون فرقی ندارد چون این‌ها را سازمان لیگ خرج خود لیگ می‌کند و کاری به فدراسیون ندارد. امیدواریم تخلفات نباشد.

تاج در مورد عدم شرکت سرمربی‌ها در نشست‌های خبری گفت: این‌ها وظیفه سازمان لیگ است و یکی از بحث‌های موجود در این جلسه همین بود. جریمه یا محروم کردن خیلی کار سختی نیست ولی جمیع شرایط را در نظر می‌گیرند. نظرم این است که باید با همه یکسان برخورد کرد.

رئیس فدراسیون در مورد جلسه با وزیر ورزش گفت: امروز با آقای وزیر یک جلسه ای با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال داریم. این جلسه هفتم یا هشتم بعد از عید با آقای وزیر است. چهارتایش فقط در مورد مجوز حرفه‌ای بود. امروز برای اولین بار با هیات رئیسه و آقای وزیر جلسه داریم.

تاج در مورد وضعیت بازسازی و رفع نقص استادیوم آزادی گفت: در مورد ورزشگاه آزادی ترک تشریفاتش تصویب شد. انشاالله یکی از شرکت‌های خوب آن را برعهده می‌گیرد که به سرعت موانعش رفع بشود. ۳۶ تا ایراد مطرح شده بود و بنا شد به سرعت کاز انجام شود.

او در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس عنوات کرد: احتمالا پس فردا واگذاری دو باشگاه انجام می‌شود و بعد از آن مشکل خیلی جدی وجود ندارد مگر اینکه دوباره ایراد بگیرند.

او در مورد هزینه‌های فدراسیون و پرداختی به کادر فنی گفت: فدراسیون تگناهای مالی دارد. دیروز با فوتسال یک جلسه داشتم. همین امسال بعد از کویت یک برزیل رفتند که بزرگترین تورنمنت دوستانه بود. یک روسیه رفتند و یک بار روسیه را دعوت کردیم. یک اردوی دیگر فرستادیم که تاکنون فقط برای فوتسال ۲۶ میلیارد هزینه اردو شده است. فدراسیون هزینه‌هایش سنگین است و تیم‌های ملی ما دویست و خرده‌ای میلیارد هزینه داشته است ولی تکالیف‌مان را انجام خواهیم داد.

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1897545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =