مجمع عمومی خانه سینما با حضور 27 نماینده از 29 صنف سینمایی دوشنبه 28 آذرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما، این مجمع با حضور محمدمهدی عسگرپور مدیرعامل خانه سینما، فرهاد توحیدی رئیس هیئت مدیره و محمدمهدی خادم بازرس خانه سینما تشکیل شد.
 
توحیدی در ابتدای مجمع گزارش عملیاتی و مالی هیئت مدیره را که پیشتر برای اصناف ارسال شده بود تشریح کرد و نمایندگان صنوف سینمایی ضمن پرسش و پاسخ با رئیس هیئت مدیره مواردی را مطرح کردند.
 
همچنین عسگرپور مجموعه برنامه‌ها و پیگیری‌های یکساله این دوره را به اطلاع مجمع عمومی رساند و پس از آن خادم نظر خود را در خصوص گزارش عملیاتی و مالی هیئت مدیره قرائت کرد.
 
به گزارش خبرآنلاین، در ادامه هیئت رئیسه مجمع، محمد صادق آذین را به عنوان رئیس، مینو فرشچی را به عنوان منشی جلسه، زینت رضا و حسین خورزوقی را به عنوان ناظران مجمع عمومی انتخاب و اداره جلسه را برعهده آنان گذاشتند.
 
در این مجمع که 27 صنف از 29 صنف خانه سینما حضور داشتند و 25 صنف رای دادند، پس از اعلام آمادگی نامزدها، رای گیری برای انتخاب عضو علی‌البدل هیئت مدیره و بازرس اصلی و بازرس علی البدل انجام شد و کیوان کثیریان با 17 رای به عنوان عضو علی‌البدل هیئت مدیره و محمدمهدی خادم  با 20 رای به عنوان بازرس اصلی و اکبر محمدی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
 
58243
کد خبر 190297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =