ایرنا: هنوز اطلاع موثقی از محل سانحه بالگرد رئیسی به دست نیامده/ تسنیم:  ‌تا ۲ ساعت آینده هوای منطقه به شدت سرد می شود

بنابر گزارش خبرگزاری دولت، تا این لحظه هنوز اطلاع موثقی از محل وقوع حادثه بالگرد رئیسی به دست نیامده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، درپی وقوع حادثه برای بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم، خبرگزاری ایرنا، نوشت: «تا این لحظه هنوز اطلاع موثقی از محل وقوع حادثه به دست نیامده است، گروه های جدید امدادی و برخی کوه نوردان به تیم امداد و نجات پیوسته اند. به دلیل بدی شرایط جوی امکان جست و جو و پرواز بالگرد نیست و امداد و نجات به صورت زمینی انجام می شود.

در پی این حادثه، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت در گفت و گویی بیان کرد: در منطقه مس سونگون هستیم، همه نیروهای امدادی مشغول جست و جو هستند و منطقه بسیار مه آلود است و به همین دلیل امکان جست و جو خیلی سخت شده است. همه امکانات درمانی اتوبوس آمبولانس جراح و پزشکان در محل مستقر هستند تا اقدامات درمانی پس از پیدا شدن بالگرد را انجام دهیم.

همچنین طبق گزارش های میدانی، هوا به شدت مه آلود است و امداد را سخت کرده است هنوز اطلاع موثقی از محل سقوط به دست نیامده گروه های جدید امدادی و برخی کوه نوردان به تیم امداد و نجات پیوسته اند هوا به شدت سرد است؛ به دلیل بدی شرایط جوی امکان جست و جو و پرواز بالگرد نیست و امداد و نجات به صورت زمینی انجام می شود.

تیم‌های امدادی به محل سانحه نزدیک‌تر شدند

همچنین بنابر روایت خبرگزاری تسنیم، تیم‌های اعزامی هلال احمر، امدادی، کوهنوردان و گروه‌های مردمی کمتر از نیم ساعت آینده به محل مختصات احتمالی سانحه بالگرد رئیس جمهور می‌رسند.

با توجه پیش‌بینی هواشناسی، ‌تا ۲ ساعت آینده با ورود توده جدید هوای منطقه به شدت سرد شده و امکان پیش‌روی را از امدادگران خواهد گرفت لذا تیم‌های امدادی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا سریعا به محل برسند.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1908656

برچسب‌ها