امام جمعه قم: شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان اسلام را به جهان معرفی کردند/می‌خواهند زحمات رئیسی را خراب کنند

سعیدی گفت: ادای احترام کشورهای خارجی و سازمان ملل به شهید رئیسی نشان‌ می‌دهد که ایشان ارتباط مناسبی با کشورهای خارجی داشته است. شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان با سیاست‌گذاری‌های صحیح و عملکرد مناسب در جوامع جهانی، اسلام را به جهان معرفی کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم بزرگداشت «جان‌فدای امام(ره)» آیت‌الله سیدمحمدرضا سعیدی گفت: در ابتدای دولت شهید رئیسی کار اینقدر سخت شده بود که در تامین بودجه برای پرداخت حقوق کارمندان دچار مشکل شده بودند. اما ایشان با تلاش و کار فراوان از سد این مشکلات گذر کردند.

بنا به روایت حوزه‌نیوز، وی افزود: تفکری که موجب ایجاد مشکلات در کشور شده اند، در انتخابات جدید هم قصد ورود دارند و می خواهند زحمات شهید آیت‌الله رئیسی را خراب کنند.

امام جمعه شهر قم با تاکید بر نفوذ آمریکا و کشورهای اروپایی و کثرت فحشا در زمان پهلوی، گفت: عده‌ای طوری فضا را جلوه می‌دادند که اگر با کشورهای خارجی ارتباط نداشته باشیم در آب خوردن هم به مشکل بر خواهیم خورد، اما شهید رئیسی بدون آن ارتباطی که منظور آن‌ها بود مشکلات کشور را برطرف کرد.

او افزود: ادای احترام کشورهای خارجی و سازمان ملل به شهید رئیسی نشان‌ می‌دهد که ایشان ارتباط مناسبی با کشورهای خارجی داشته است.

سعیدی ادامه داد: شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان با سیاست‌گذاری‌های صحیح و عملکرد مناسب در جوامع جهانی، اسلام را به جهان معرفی کردند.

۲۹۲۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1912862

برچسب‌ها