عضو جبهه پایداری می گوید جبهه پایداری قصد دارد در انتخابات مجلس، افرادی را که با فتنه مرزبندی نداشته اند به مردم معرفی کند.

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و از اعضای جبهه پایداری در گفت وگو با خبرآنلاین با اشاره به دیدار هفته قبل اعضای جبهه پایداری با آیت الله مصباح یزدی، گفت: ایشان در این دیدار به تحلیل مسائل روز را پرداختند و درباره انتخابات تاکید کردند همه نیروهایی که خود را برای انقلاب مفید می دانند، ثبت نام کنند.
 وی در خصوص حضور مستقل جبهه پایداری در انتخابات با بیان اینکه هنوز لیست انتخاباتی این تشکل در تهران نهایی نشده است، برخی گمانه زنی ها در خصوص کاندیداهای این جبهه را زود هنگام دانست.
آلیا با ابراز امیداوری نسبت به اینکه انشاء الله اصولگرایان با یک لیست واحد در انتخابات شرکت کنند، در خصوص اظهارات حجت الاسلام روح الله حسینیان درباره اینکه در صورت حضور نداشتن اصلاح طلبان، اصولگرایان رقابت می کنند، گفت: من قبول ندارم که اصلاح طلبان نمی آیند چرا که آنها از چند ماه پیش در حال فعالیت هستند و اکنون هم برخی از آنان ثبت نام کرده اند.
وی در بخش دیگری از این گفت وگو از با بیان اینکه جبهه پایداری در دو حوزه سلبی و ایجابی در انتخابات فعالیت خواهد کرد، گفت: در حرکت ایجابی، جبهه پایداری نیروهایی خوبی که ثبت نام کرده اند و با فتنه گران و انحرافیون مرزبندی داشتند، را به مردم معرفی می کنند و در حوزه سلبی هم کسانی که این شفاف سازی را نکردند معرفی خواهند کرد.
وی ادامه داد: مثلا اگر در لیست جبهه متحد افرادی معرفی شوند که در قضیه فتنه همکاری داشتند، ولی در ظاهر خود را اصولگرا معرفی کردند، جبهه پایداری این افراد را به مردم معرفی می کند.
نماینده مردم تهران در مجلس هشتم، اظهار داشت: هیچ کس نمی تواند برای مردم تعیین کند به چه کسی رای بدهند یا ندهند، چرا که  مردم در رای دادن آزاد هستند ولی ما اطلاع رسانی می کنیم و براساس مستندات می گویم فلان فردی که می گوید من با انحراف زاویه دارم در عمل این گونه رفتار نکرده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به منشور اصولگرایی، گفت: ما یک منشور اصولگرایی داریم که همه آن را قبول داریم و بر اساس خط به خط آن منشور و فرمایشات رهبری که بر مرزبندی با فتنه و انحراف تاکید دارند، درباره افراد قضاوت می کنیم.
 وی در پاسخ به اینکه آیا شما از اقدام متقابل سایر گروه ها در خصوص نقد اعضای جبهه پایداری ناراحت نمی شوید، اظهار داشت: همه گروه ها وظیفه دارند درچارچوب رهبری صحبت کنند.
 وی که معتقد است جبهه پایداری فرمایشات رهبری انقلاب را تبین می کند، افزود: هیچ سخنرانی نبوده است که مقام معظم رهبری از فتنه سخنی نگفته باشند. جبهه پایداری هم همین را می گوید و ما معتقدیم همه باید از فتنه و انحراف سخن بگویند و این موضوعات را تبین کنند.
/27212
کد خبر 191608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =