فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف محموله بزرگ قاچاق در آبهای استحفاظی این نیرو در این استان خبر داد.

به گزارش سامانه خبری سازمان بنادر ودریانوردی، سرهنگ "الیاس راستین" با بیان این موضوع به خبرنگاران گفت: ماموران گشت دریابانی پایگاه دریابانی بندرلنگه در راستای مبارزه با پدیده قاچاق و با اقدامات گسترده اطلاعاتی از احتمال ورود یک موتور لنج حامل تجهیزات ماهواره‌ای به کشور با خبر و سریعا وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه مبداء این لنج یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده است، بیان کرد: ماموران دریابانی با تشدید اقدامات اطلاعاتی موفق شدند زمان دقیقی از ورود این محموله به کشور را بدست آورند و با تشدید گشت‌های دریایی خود شناور موردنظر را شناسایی کنند.

ایزدی در ادامه از دستگیری چهار قاچاقچی دراین رابطه خبر داد و بیان کرد: ماموران پس از بازرسی از این شناور موفق شدند از ورود 15هزار و 624عدد دیش و تجهیزات دریافت ماهواره‌ای، 119دستگاه رسیور، سه میلیون و 176هزار و 626عدد ترقه و فشفشه به کشور جلوگیری کنند.

فرمانده دریابانی هرمزگان همچنین به کشف یک میلیون و 213هزار و 740حبه قرص و کپسول بدن سازی، هشت هزار و 870کیلوگرم پودر مواد نیروزا، دوهزار و 450قلم لوازم آرایشی، یک هزار و 800دستگاه لوازم خانگی، یک هزار و 500عدد لوازم جانبی موبایل و بیش از 50هزار قلم کالای قاچاق دیگر جمعا به ارزش تقریبی 10میلیارد ریال اشاره کرد.

/3131

کد خبر 191788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =