پزشکیان پیشتاز است / دوگانگی قالیباف-جلیلی جدی است / انتخابات ۲مرحله‌ای خواهد شد؟ / نمودار

سرویس گوگل‌ترندز با تحلیل رفتار کاربران ایرانی در جست‌وجوی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، اطلاعات جالبی را آشکار کرده است. تحلیل این اطلاعات می‌تواند دیدگاهی در مورد توجه فعلی کاربران اینترنتی به نامزدهای شش‌گانه ارائه دهد.

ذوالفقار دانشی: با مشخص شدن نامزدهای شش‌گانه انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۰ خرداد، رقابت‌های چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری وارد مرحله تازه‌ای شد. رفتار کاربران در طول این ۷ روز، چشم‌اندازی از اقبال نامزدها و واکنش کاربران به رویکرد نامزدهای مختلف ارائه می‌دهد.

نمودار اول، توجه نسبی کاربران ایرانی را به شش نامزد از بعدازظهر ۲۰ خرداد تا ظهر ۲۷ خرداد نشان می‌دهد.

پزشکیان پیشتاز است / دوگانگی قالیباف-جلیلی جدی است / انتخابات ۲مرحله‌ای خواهد شد؟ / نمودار

در نخستین ساعت‌های پس از انتشار رسمی اسامی نامزدها، بیشترین جست‌وجوی کاربران متوجه مسعود پزشکیان و مصطفی پورمحمدی بود؛ پس از آن‌ها، نوبت به سعید جلیلی و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی رسید و محمدباقر قالیباف و علیرضا زاکانی با کمترین استقبال کاربران مواجه شدند. البته پورمحمدی پس از ۲ ساعت، جایگاه خود را به جلیلی واگذار کرد و در طول این هفت روز، جز در ساعت‌هایی خاص، در جایگاه چهارم ثابت مانده است.

با فرو نشستن موج شگفتی اولیه از حضور مسعود پزشکیان در جمع نامزدها، فاصله او و سعید جلیلی رفته‌رفته کاهش پیدا کرد؛ با این‌حال پزشکیان هنوز توجه بیشتری را در مقایسه با دیگر نامزدها جلب کرده است. اوج جست‌وجوها پس از غافلگیری روز نخست، نیمه‌شب ۲۴ خرداد اتفاق افتاد که پزشکیان با پاسخ‌های صریح به کارشناسان اقتصادی، توجه کاربران اینترنتی را هم جلب کرد.

اتفاق مشابهی نیز در روند دیگر نامزدها دیده می‌شود و زمانی‌که صحبت‌های خاصی را در برنامه‌های تلویزیونی مطرح می‌کنند، روند توجه کاربران نیز به سوی آن‌ها جلب می‌شود. این روند در مورد جلیلی و قالیباف قوی‌تر از سه نامزد دیگر (پورمحمدی، قاضی‌زاده هاشمی و زاکانی) است.

توجه کاربران در استان‌های مختلف کشور

جدول زیر، توزیع رفتار کاربران اینترنتی را در استان‌های کشور نسبت به شش نامزد انتخابات نشان می‌دهد. سهم میانگین توجه کاربران هر استان به هر نامزد بر حسب درصد در خانه‌های جدول درج شده است. میانگین کشوری (ایران، با رنگ قرمز) بیانگر آن است که طی هفته گذشته، سهم توجه ۴۳ درصد کاربران عمدتا متوجه مسعود پزشکیان بوده و پس از او سعید جلیلی با ۲۳ درصد، محمدباقر قالیباف با ۱۳ درصد، مصطفی پورمحمدی با ۹ درصد، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با ۷ درصد و علیرضا زاکانی با ۵ درصد در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

توجه نسبی کاربران به نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان‌ها
منطقه پزشکیان جلیلی قالیباف پورمحمدی قاضی‌زاده زاکانی
آذربایجان غربی ۵۸ ۱۶ ۸ ۷ ۶ ۵
کردستان ۵۸ ۱۵ ۹ ۷ ۷ ۵
کرمانشاه ۵۲ ۱۷ ۱۱ ۸ ۷ ۵
اردبیل ۵۲ ۱۸ ۱۲ ۸ ۶ ۵
آذربایجان شرقی ۵۱ ۲۰ ۱۰ ۸ ۶ ۵
ایلام ۵۰ ۱۷ ۱۲ ۹ ۶ ۶
زنجان ۴۷ ۲۱ ۱۲ ۹ ۷ ۵
گیلان ۴۵ ۲۲ ۱۲ ۸ ۷ ۶
کهگیلویه و بویراحمد ۴۴ ۲۱ ۱۵ ۸ ۶ ۶
لرستان ۴۴ ۲۱ ۱۴ ۹ ۷ ۶
ایران ۴۳ ۲۳ ۱۳ ۹ ۷ ۵
قزوین ۴۳ ۲۲ ۱۲ ۱۰ ۸ ۶
بوشهر ۴۲ ۲۴ ۱۴ ۹ ۶ ۵
فارس ۴۲ ۲۲ ۱۳ ۱۰ ۷ ۶
هرمزگان ۴۲ ۲۲ ۱۴ ۹ ۷ ۶
البرز ۴۱ ۲۴ ۱۳ ۹ ۷ ۶
گلستان ۴۱ ۲۴ ۱۳ ۹ ۷ ۶
یزد ۴۱ ۲۴ ۱۲ ۱۰ ۷ ۶
تهران ۴۱ ۲۲ ۱۴ ۱۰ ۷ ۶
همدان ۴۱ ۲۴ ۱۳ ۹ ۸ ۶
خوزستان ۴۱ ۲۴ ۱۳ ۱۰ ۶ ۶
کرمان ۴۰ ۲۴ ۱۲ ۱۱ ۸ ۶
خراسان شمالی ۳۹ ۲۳ ۱۴ ۹ ۸ ۷
چهارمحال بختیاری ۳۹ ۲۳ ۱۴ ۱۱ ۸ ۶
مازندران ۳۹ ۲۵ ۱۴ ۹ ۸ ۶
سمنان ۳۹ ۲۵ ۱۳ ۱۰ ۸ ۶
مرکزی ۳۹ ۲۶ ۱۲ ۱۰ ۸ ۶
اصفهان ۳۸ ۲۶ ۱۲ ۱۱ ۸ ۶
سیستان و بلوچستان ۳۷ ۲۶ ۱۳ ۱۰ ۸ ۶
خراسان رضوی ۳۶ ۲۸ ۱۴ ۱۰ ۷ ۶
قم ۳۴ ۳۵ ۱۵ ۶ ۵ ۵
خراسان جنوبی ۳۴ ۳۴ ۱۱ ۹ ۷ ۶

ارزیابی اولیه بر اساس این داده‌ها حاکی از آن است که هیچ‌یک از نامزدها در حال حاضر توجه بیش از نصف جمعیت را جلب نکرده‌اند، بنابراین با فرض مشارکت معمول، می‌توان انتظار داشت که انتخابات به دور دوم کشیده شود.

نمودار زیر، جدول فوق را به شکل دیداری نمایش می‌دهد. همان‌طور که می‌بینید، مسعود پزشکیان در نیمه شمالی و غربی کشور محبوبیت بالاتری دارد و فقط در استان‌های خراسان جنوبی و قم است که «سعید جلیلی» با اختلاف اندک، توجه بیشتری را به خود جلب کرده. جالب اینجاست که سهم توجه به ۴ نامزد دیگر (قالیباف، پورمحمدی، قاضی‌زاده و زاکانی) در استان‌های کشور تفاوت خاص و تعیین‌کننده‌ای را نشان نمی‌دهد.

پزشکیان پیشتاز است / دوگانگی قالیباف-جلیلی جدی است / انتخابات ۲مرحله‌ای خواهد شد؟ / نمودار

بررسی ترندهای جست‌وجو برای تک‌تک کاربران

مسعود پزشکیان: بیشترین توجه به پزشکیان در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی و ایلام دیده می‌شود. کاربرانی که دکتر پزشکیان را از طریق موتور جست‌وجوی گوگل زیر نظر دارند، دیگر نامزدها را با اولویت پایینی دنبال می‌کنند، به‌طوری‌که سهم توجه نسبی آن‌ها به جلیلی ۸٪، قالیباف ۵٪ و قاضی‌زاده، زاکانی و پورمحمدی حدود ۴٪ است. ترندهای فزاینده مرتبط با دکتر پزشکیان نیز به میزگرد او در صداوسیما، برنامه‌ها و فعالان ستاد او اختصاص دارد.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به مسعود پزشکیان
توجه نسبی کاربران استان‌ها به مسعود پزشکیان

سعید جلیلی: علاقه‌مندان به دکتر جلیلی بیشترین فراوانی را در استان‌های قم و خراسان جنوبی دارند. آن‌ها با توجه نسبی ۳۳٪ پزشکیان را دنبال می‌کنند و «سامان جلیلی» (خواننده!) با ۲۸٪، جلیلی-قالیباف با ۲۷٪ و قالیباف با ۲۷٪ در جایگاه‌های بعدی قرار بگیرند. زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی با ۱۶٪ و ۱۷٪ و پورمحمدی نیز ۱۲٪ توجه کاربران «جلیلی‌»پسند را جلب کرده‌اند. ترندهای رو به رشد مرتبط با سعید جلیلی به سخن‌گو، رئیس ستاد و برنامه‌های تلویزیونی او متمرکز است، هرچند که رؤسای ستاد زاکانی و قالیباف و ترند «کناره‌گیری جلیلی» نیز روند روبه‌رشدی را نشان می‌دهند.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به سعید جلیلی
توجه نسبی کاربران استان‌ها به سعید جلیلی

محمدباقر قالیباف: هم‌وطنان قم و کهگیلویه و بویراحمد، بیشترین توجه را به قالیباف دارند. کاربرانی که بیشترین جست‌وجو را با محوریت قالیباف انجام می‌دهند، ۱۸٪ توجه خود را به جلیلی، ۱۷٪ به جلیلی-قالیباف و ۱۴٪ به پزشکیان اختصاص داده‌اند و زاکانی، قاضی‌زاده و پورمحمدی در رده‌های بعدی جای می‌گیرند. ترندهای روبه‌رشد مرتبط با دکتر قالیباف به برنامه‌های تلویزیونی، کارشناسان اقتصادی همراه او و حمایت پناهیان از قالیباف اختصاص دارد.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به محمدباقر قالیباف
توجه نسبی کاربران استان‌ها به محمدباقر قالیباف

مصطفی پورمحمدی: عمده توجه‌ها به مصطفی پورمحمدی در استان‌های قم، خراسان جنوبی و کرمان است. ۳۳٪ توجه نسبی کاربران علاقه‌مند به پورمحمدی به سمت «مسعود پزشکیان» است و جلیلی، قاضی‌زاده، زاکانی و قالیباف با ۲۵٪، ۲۱٪، ۱۹٪ و ۱۵٪ در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. در میان ترندهای روبه‌رشد پورمحمدی، اعضای ستاد او حضور دارند ولی حضور کلیدواژه‌های سید محمد خاتمی، فائزه هاشمی و امیر عابدزاده در این میان، غیرمنتظره است.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به مصطفی پورمحمدی
توجه نسبی کاربران استان‌ها به مصطفی پورمحمدی

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی: استان‌های قم، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی، پیگیرترین کاربران در جست‌وجوی اینترنتی قاضی‌زاده هاشمی هستند. پیگیران اینترنتی دکتر قاضی‌زاده هاشمی با توجه نسبی ۳۳٪ مسعود پزشکیان را دنبال می‌کنند و پس از آن جلیلی با ۲۵٪، زاکانی با ۲۳٪، پورمحمدی با ۱۷٪ و قالیباف با ۱۶٪ در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. ترندهای روبه‌رشد مرتبط با دکتر قاضی‌زاده هاشمی اما به کارشناسان برنامه‌های صداوسیما تعلق دارند که از قرار معلوم، بیشتر موردتوجه قرار گرفته‌اند.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
توجه نسبی کاربران استان‌ها به سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی (رنگ بنفش)

زاکانی: بالاترین توجه‌ها به زاکانی در استان‌های قم، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام ثبت شده است. کاربرانی که علیرضا زاکانی را با ابزارهای گوگل پیگیری می‌کنند، توجه نسبی یکسانی به پزشکیان و جلیلی دارند (۲۷٪) و پس از آن‌ها قاضی‌زاده هاشمی با ۲۲٪، قالیباف با ۱۷٪ و پورمحمدی با ۱۵٪ قرار گرفته‌اند. ترندهای روبه‌رشد مرتبط با دکتر زاکانی نیز به جانبازی او از ناحیه دست، زندگی شخصی و رؤسای ستاد دیگر نامزدها اختصاص دارد.

توجه نسبی کاربران استان‌ها به علیرضا زاکانی
توجه نسبی کاربران استان‌ها به علیرضا زاکانی (رنگ بنفش)

نتیجه‌گیری

مسعود پزشکیان در ۲۹ استان از ۳۱ استان کشور، بیش از دیگر نامزدها موردتوجه کاربران قرار گرفته است. تحلیل کلیدواژه‌های جست‌وجو نشان می‌دهد که علاقه‌مندان به دیگر نامزدها، پزشکیان را رقیب اصلی خود می‌دانند. هرچند سهم توجه هواداران پزشکیان به دیگر رقبا پایین است؛ اما به نظر می‌رسد که آن‌ها سعید جلیلی را رقیب اصلی می‌دانند.

هواداران جلیلی و قالیباف، هریک دیگری را رقیب اصلی خود می‌داند، با این حال آن‌ها نیز اخبار پزشکیان را با توجه بالایی زیرنظر دارند. هرچند سهم کلی توجه کاربران به جلیلی بالاتر از قالیباف است، اما ترند «کناره‌گیری جلیلی» روند روبه‌رشدی دارد. توجه هواداران نامزدهای اصولگرا به رؤسا و ترکیب ستاد انتخاباتی دیگر نامزدهای اصولگرا نیز نکته قابل‌توجهی است!

اتفاقات دوره‌های پیشین انتخابات ریاست‌جمهوری نشان داده است که عملکرد نامزدها در مناظره‌های رودررو، تصمیم‌گیری مردم را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین انتظار می‌رود که اتفاقات روزهای پیش‌رو، رفتار کاربران و توجه آن‌ها را تغییر دهد.

۵۴۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1920652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 263
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 678
 • IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  فضای مجازی با فضای حقیقی خیلی تفاوت دارد ... این را هر بچه ای می‌فهمد!!!
  • US ۰۸:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   امیدوارم پزشکیان بیاد بالا ، ولی این آمار ارزشی ندارد ، چونکه درصد خیلی زیادی از کسانی که پای صندوق رای می آیند اصلأ با اینترنت و سرچ و اینها کاری ندارند و در این آمار شما دیده نمی‌شوند. بعدشم اینکه هرکسی اسم پزشکیان یا قالیباف را سرچ می‌کنه به این معنی نیست که قراره بهشون رای بده
  • IR ۱۰:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   کسی که در ایران زندگی نمیکنه و پرچمش ایران نیست دهنشو ببنده ،چون مطمئنا نظرش پر از غرض و مرض هست انشااله کسی که به خیر مردم باشه واز همه مهمتر شیعه مخلص و در خط امیرالمومنین باشه انتخاب بشه این کشور یک رئیس جمهور پاک وخدایی مثل حاج قاسم میخواد انشااله نزدیک ترین فرد از نظر مذهبی و سیاسی واجتمایی به ایشان انتخاب بشه چون چنین فردی از خدا میترسه و اوضاع اقتصادی مردم رو هم اصلاح میکنه
  • قاسم IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   به نظر بنده با توجه به اینکه سطح آگاهی مردم واقعا بالا است به برنامه مند ترین فرد یعنی دکتر روی میاوردن انشاالله
  • IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   در پاسخ به۱۰:۵۷ ، اولاً کسی که آمریکا زندگی می‌کنه بیکار نیست بیاد در خبرآنلاین ایران کامنت بگذاره ، پرچم امریکا بخاطر استفاده از فیلترشکن هست. دوماً به فرض که ایران زندگی نمیکنه، باید از تو اجازه بگیره برای حرف زدن ؟! چون موافق فکر تو حرف نزده باید دهنشو ببنده؟! آقای دیکتاتور ؟
  • IR ۱۸:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   106 9
   سرچ کردن به هیچ عنوان نمیتواند معیار باشد.نظرسنجی علمی موسسات است که قابل اتکا است.اگر به سرچ گوگل بود احتمالا پس رئیس جمهور ایران باید یا تتلو میبود یا ساسی مانکن و رییس آمریکا هم کیم کارداشیان!
  • حسن IR ۰۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   40 16
   هم دولت اصلاحات رو دیدیم هم اصول گراها.هیچکدامشون خیری نداشتند.... بنظرم یک نفر مستقل انتخاب بشه بهتره.
  • سرباز گمنام BR ۰۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   16 6
   احسنت
  • IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   20 8
   آمار سرچ گوگل ربطی به میزان محبوبیت نداره چون پزشکیان و پورمحمدی کمتر از بقیه شناخته شده بودند و بار اول هست که نامزد می‌شوند، بیشتر مورد جستجو قرار گرفتند
 • IR ۰۷:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  سایت خبری شما فقط چرت و پرت تحویل مردم می دهد
  • TR ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   من که هر وقت اسم قالیباف و جلیلی را سرچ میکنم میخوام ببینم دیگه چه لطیفه های جدیدی گفتن 😂
  • مجتبی IR ۱۱:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   انشاالله به حق حضرت زهرا سلام الله علیها شهید عزیز ملت شهید رییسی عنایتی به ما مردم داشته باشد و دعا کند کسی مانند خودش متخصص و متعهد رییس جمهور شود انشاالله
 • نمی دانم چه بگم IR ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  با وجود انشقاق بین جریان انقلابی بعید نیست نیست که اصلاح طلبان یک بار دیگر کشور را به دست گیرند ... دولت شهید خدمت سید عزیز که روحش شاد باد. چه آرامشی حاکم شده بود
  • IR ۰۸:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   منظور شما از آرامش برقراری بدون تاخیر جلسات روضه ،مداحی ،پذیرایی خیابانی در مناسبتها، نماز جمعه ، مجالس ادعیه و راهیان نور است.
  • امین IR ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   به فضل الهی آن چیزی که شایسته ایران هست اتفاق میوفته بین نیروهای انقلاب هم مشکلی نیست این تبلیعات فضای مجازی هست که اینطور القا میکنه جبهه انقلاب باهم مشکل دارن نه اینطور نیست این طرف یک نفر هست و اون طرف چند نفر بخار اینه ان شاءالله تا ۸تیر به شخص واحد می رسیم
  • US ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   منظورت از آرامش دوران رئیسی دلار شصت هزار تومانی هست ؟ یا رهن و اجاره خونه که به قیمت خرید خونه رسید و زیر میلیارد نبود؟
  • Tara IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   94 45
   مطمئنی!خخخخ
  • IR ۱۱:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   منظور از آرامش صف گوشت و مرغ وارزاق عمومی بوده که اونقدر قیمت ها سر سام آور بوده دیگه کسی نه صفی وایساد که شلوغ بشه یعنی مردم هر روز صبح منتظر بودن ... گوشت راسته فیله دم در تحویل بده و برای همین هم همه خونه نشسته بودن نکنه ... گوشت رو بیاره دم در خونه خدای نکرده صاحب خونه نباشه.بعدش هم آخر شبی با موتور گوشت تحویل بده بهشون برای همین آرامش حاکم بوده.آرامش از این بهتر دلارتا۷۰ گوشت۸۰۰ ماشین پراید۴۵۰خونه درجنوب تهران متری۴۰میلیون.دیگه چه آرامشی میخوان.آرامش بعدی رو با اومدن نماینده معجزه هزاره سوم میبینین.
  • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   منظور از آرامش بنزین ارزان تر از آب هست، منظور از آرامش اون همه یارانه و کمک معیشتی که چپ و راست به بهانه های مختلف به مردم میداد، منظور از آرامش گذاشتن جانشون برای خدمت به مردم بود که امثال شماها هیچ وقت خدمات رو نمیبینید.
  • IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   البته منظور از آرامش آتش نزدن سفارت عربستان.تخریب وبالا نرفتن از سفارت انگلیس رو میگه که الحمدالله انجام ندادین. در ضمن بزرگترین آرامش رو در اتفاقات سال ۱۴۰۱ مردم ایران مشاهده کردن
  • CA ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   آرامش یعنی راه اندازی ۸۰۰۰هزار شرکت تعطیل و نیمه تعطیل و .......
  • خودی IR ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   آرامش ؟ اینکه برای ۱۰ درصد خودی و دلالان بازار آرامش بوجود بیاد این اسمش آرامش نیست ، اسمش سهم خوری دیگرانه ، دست تو جیب مردم اسمش آرامش نیست .
  • علی IR ۱۶:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   53 67
   در پاسخ به بی نام ساعت ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ ( با پرچم کانادا که معلومه فیلترشکنش علیرغم ممنوعیت از طرف جبهه انقلاب روشنه !!!) : داداش گفتی : " آرامش یعنی راه اندازی ۸۰۰۰هزار شرکت تعطیل و نیمه تعطیل و ......." این رقمی که شما نوشتید میشه 8 میلیون !! دقیقا بعد از ابتدایی اینا رو یاد میدن !! اگه می خوای بنویسی هشت هزار یا خود 8 رو باید تنها بنویسی و بعد از پسوند هزار استفاده کنی یا اگه بنویسی 8000 دیگه نباید پسوند هزار رو بنویسی !!!! ( حالا کلا کاری به اون ادعای راه اندازی 8 هزار کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل ندارم . فعلا رو ریاضیات دوره ابتدایی کار کن این بحثها هنوز برات خیلی زوده . بعدا راجع به اونا بحث می کنیم ) و من الله التوفیق
  • از استان فارس IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   50 16
   آرامش یعنی یه برابری حقوق کارمند. و بالا رفتن مبلغ یارانه. و فکر ساخت خانه سه میلیون خانه به امید اتمام خانه.
  • مامان نیکا IR ۰۲:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   12 5
   ببخشید چه حاکم شده بود ؟
  • حسین IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   6 7
   اوضاع اقتصادی نشان میدهد هرزمان اصلاح طلبها امور اجرایی را بدست گرفتند وضعیت معیشتی مردم بهتر بوده دولت قبل بافروش روزانه ۴۰۰هزاربشکه نفت واوضاع مالیاتی قلیلتر در رنکینگ تورم کاهشی تربوده تادولت فعلی که ۲میلیون بشکه نفت فروخته و۱۲۰۰همت مالیات اخذنموده اما آمارتورمی دربرخی اقلام روزمره مردم تا۶۰۰درصد افزایش داشته وهمچنین اوضاع اجاره بهاکه سرسام آورشده انشاءالله که ایندوره هم دولتی از جنس حامیان مردم بیاید وبه امیال تندروهاوان نهادخاص تن ندهدکه اوضاع بهبودیابد
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  یعنی مردم دوباره ریسک می‌پذیرند وبه یک اصلاح طلب رای میدن؟!
  • IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   مردم که همیشه با اصلاح طلبان بودن هستند این حداقلی ها وزیادخواها هستند که نظر مردم را نادیده می گیرند
  • سحر IR ۱۷:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   11 3
   خدا نکند فقط ازارواح طیبه شهدای دولت و خدمت و امنیت ووودرخواست میکنم که از خداوند بزرگ توانا بخواهند کسی که دلش با خدمت و امنیت عجین شده ودرکودکی و بزرگسالی وومعنای نداری راچشیده برما حکومت کند. امروزهرچی می‌شنوم میگن خدارئیسی عزیزراارماگرفت چون قدرندانستیم وخداخودش فرموده هرنعمتی راشکری واجبه واگرشکرنگویید میگیرم و دیگه پس نمیدم.پس قدرخوب وبدرابدانیم.
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  این نظر یات چرته میخواهید کاری کنید پزشکیان رای بیاره تشیع جنازه دکتر سید ابراهیم رئیسی قهرمان را دیدید بعدآ خواهید دید نتیجه اصلی را
  • یا حسین IR ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   سلام انشاءالله آقای دکتر رای میارن و دست مفسدین رو کوتاه میکنند با رای حداکثری
 • ۱۱ IR ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  لعنت بر دروغگو
  • یاس IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   62 14
   تبلیغ دروغ
 • IR ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  تیزهوشان به ترند اعتماد نیست . طیف منورالفکران و اشرافیگری و غریزده ها مسلما از اینترنت بیشتر از زحمتکشان و تهیدستان و مردم کوچه بازار استفاده می کنند لذا این آمار مطلقا صد در صدی نیست .
  • محمد IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   98 29
   کاسبان تحریم حالا شدن مظلومان؟!
 • سعید IR ۰۸:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  گوگل؟؟؟هم شدمنبع؟سایت شیطان بزرگ...
  • ایرانی IR ۰۸:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   اگه گوگل منبع نیست وبسایت شیطانه،چرا استفاده میکنی، یه ساندیس تگری بزن تا هوش و حواست بیاد سر جاش
  • آدمی IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   65 82
   خیلی ازمرزم نظرشان همینه که فضای مجازی جولانگاه ابلیس وشیاطبن انس وجنّه،امّاجهت‌استفاده‌ازاینترنت‌هم فقط ازمطالب پاک،خبری وعلمی آن‌‌بهره‌میبرندتاحتی نگاهشان‌به‌تصاویرنامحرم‌هم‌نیافتد،چون‌اعتقادزارندکه‌خداوندیکتانگاه‌به‌نامحرم را"حرام"فرموده.ازطرفی دوره‌آخرالزمانه،مردم بایدبسیارآگاهانه قدم‌بردارندوگرفتارنفاق،نیرنگ،دروغ وتحریف ابزاررسانه نشوند امّانتابج آمارانتخابات درفضای مجازی نیست بلکه درفضای حقیقی و بعنوان مثال درحمایتها ودرراه‌پیمایبها یاتشییع جنازهای بزرگوارانی همچون شهیدسلیمانی ورئیسی و....رقم خواهدخورد.
  • ناشناس IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   43 16
   واقعا شیطان بزرگ الکی می گن بگن یعنی فلان کاندید محبوبتر تااز این طریق افکار مردم را به طرف کاندید مورد نظر سو ق دهند
 • IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  تفکرات خارج از عرف دوستان باعث شده تا مردم از چهره یک بسیجی مخلص ... بسازند جنگ را با بسیجیان بردیم ولی ... این پیروزی را بنام خود نوشتند والله خیراحافظا
  • IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   36 5
   کیا جلوی تانک های سری M آمریکایی و سری T روسی و چیفتن انگلیسی یا بمب افکن های همین کشور ها جنگیدن، نیروی هوایی، زمینی و دریایی!
  • رضا IR ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   28 11
   دوست عزیز.چیفتن برای انگلستان و تانکهای تایپ Mبرای امریکا است و اتفاقا ارتش ما هر دو را داشت و تانکهای تایپ T برای روسیه بود که ارتش عراق به آن مجهز بود. بعبارتی نیروهای ما با تانکها و هواپیماهای غربی به جنگ عراقه روسی رفتند.لطفا اطلاعات ناقص ندهید. روسیه عامل کشتار نیروهای ما در ۸سال جنگ بود و حال بدست خدا الان در اوکراین صدها هزار نفر نیروهای روس کشته شوند.تا حالش جا بیاید و تقاص خون شهدای ما در جنگ را پس بدهد.
 • IR ۰۸:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  77 31
  خبر آنلاین هم ثابت کرده خیلی بی طرفی
  • US ۰۸:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   54 22
   در انتخابات بی طرفی معنی نمیده.
  • رضامیرزائی IR ۱۰:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   خداوندتبارک وتعالی یکباردیگرفرصت تغییردرسرنوشت راباقراردادن دکترپزشکیان درفهرست انتخابات به ملت ایران عطافرموده اگرازاین فرصت استفاده نکنیم دوباره هرروزمان دریغ ازدیروزخواهدشد،مردم مددی.
 • ایران قوی IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 26
  الله العالم والله اکبر براساس انتخابات بین المللی دنیاتعدادکم بهتر...
  • سعید IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   42 16
   منظورت الله اعلم بود دیگه؟! البته از سهمیه ای ها بیشتر از این انتظار نمیره!
 • mehman IR ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  اصلاح طلبان خوب دچار توهم شده اند. لااقل درصد میزدید یه کم فکر می کردید که معمولا مردم هر استانی به هم استانی خود ممکنه بیشتر رای بدهند
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  89 75
  دلم برای قم میسوزد.این شهر بدلیل بافت جمعیتیش نظرات متفاوتی در انتخابات ابراز میکند.اگر آن بافت حوزوی را از شهر کنار بگذارید نتایج شگفت اتگیزی خواهد گرفت.
 • IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  54 24
  من حمایت نمیکنم
 • IR ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  اولا که اکثراجوانان وعده خاصی فضای مجازی را دنبال می‌کنند وثانیا بخاطرچون مردم پزشکیان ناشناخته است مردم بطور طبیعی برای شناخت اوجستجوی بیشاری دارندولی درمتن جامعه پزشکیان طرفدار نداره
 • IR ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  ان شالله به حق امام زمان به کوری چشم دشمنان اسلام اصلح رای میاره
 • IR ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  این نظر شما هست عمدا جو سازی می کنید
 • یه باز نشسته IR ۰۸:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  به امید پیروزی دکتر انشالا
  • علیرضا IR ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   پروفسور اینا همشون دکترا دارن
 • محمد IR ۰۸:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  تندروهای اصوللگرا ضربات قابل توجهی ب کشور مازدن والانم سعی در تخریب پزشکیان دارند .بزرگترین ضربه رو زمانی زدند تا برجام رو نابود کنن کلی شرکت خارجی ب ایران اومدن تحریمها درحال حذف بود که اصولگراها از محبوبیت روحانی ترسیدند و باعث شدن برجام پاره شه و 1500تحریم علیه ایران امضاشه جوانان گول تندروهارو نخورید اولین بلایی سرتون میارن فیلترشکنهارو غیرقانونی میکنن دومیشم اینترنت رو ملی یکی نیس ازشون بپرسه اگر برجام بدبود چرا اسراییل و عربستان و امریکا از امضای برجام ناراحت بودن خداوند اصولگراها رو نبخشه کشورو وتورم رو بیکاری رو ب حد بالا رسوندن نرخ تورم رو در هشتاد سال گذشته شکست . مردم گول این تندروها رو لطفا نخوریذ
  • IR ۱۰:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   24 3
   یه کاندیدایی تحریم های زمان خودش رو انداخت گردن لاریجانی اگه گفتین کیه ؟؟
  • ارش IR ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   48 30
   فقط بااین تفاوت که پزشگیان سال 55 دانشگاه رفته یعنی اینکه بازحمت و استعدادش، قبول شده
  • یاس IR ۱۶:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   47 37
   بانظر شما کاملن موافقم فقط پزشکیان
 • IR ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  96 71
  رائ ما ان‌شاءالله دکتر
  • IR ۰۹:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   16 8
   در تعجبم از این همه نظر که اینطور که مشخصه منطق خاصی را دنبال نمیکند. همه ارکان سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و... با یکدیگر گره خورده. اینکه فقط شکست یا موفقیت داستان برجام رو پیش بکشیم درست نیست.
  • حمزه IR ۰۹:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   خدایی دلم میخاد پزشکیان رای بیاره و کشور از این... دزدی و فساد یه کم نفس بکشه
  • ناشناس IR ۰۹:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   اصلا همه ی بدبختی ما از این بر جام بود وهر وقت به نتیجه نمی رسید به تحریم اضافه می شد نمی دونم چرا پزشکیان را رد صلاحیت نکردن
  • IR ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   31 10
   چرااینقدردروغ خودکشورهای غربی به سیاستمدارانشان بی اعتمادن توداری طرفداری می کنی
 • علی IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  تلاش اصلاح طلبان این است که مجدد شخصی بی کفایت پیر از لحاظ سنی و فکری بر سر کار آید که در سایه او به تاراج مملکت ادامه دهند ولی مردم اینبار اشتباه نخواهند کرد انشاالله با رای به یک انقلابی تلاشگر مملکت رو به سمت آبادانی سوق خواهند داد.
  • GB ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   27 24
   همه نامزدهای ریاست جمهوری از صافی عبور کردند هرکس یک رای داره جوجه رو آخر پاییز می شمارند و سلام ختم کلام
 • IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  92 19
  وقتی مردم کسی رو نمی شناسن بخاطر همین ازروی کنجکاوی در موردش مردم اطلاعات می گیرند
  • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   7 8
   برعکس ، اکثرا تفکر قالبی دارن تفکر قالبی بدنبال تغییر با دلیل و برهان نیست که بره جستجو یا سرچ بزنه بلکه میخان تفکرشونو با خودرأیی به دیگران بسط بدن
 • ابراهیم US ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  71 20
  خوب معلومه اون کاندید ها قبلا در انتخابات شرکت کردن و ناشناخته هستن و کمتر از کسی که ناشناخته بوده و حرف های ساختارشکن و شاذ میزنه مورد جستجو قرار میگیره، این مسئله بدیهی هست و دلیل بر پیشتازی در آراء نیست
 • IR ۰۹:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  پزشکیان بهترین گزینه س کشورچن ساله دست تندروها بوده همشون ی کاره ای بودن بدتر کردند ک بهتر نشد
 • IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  84 17
  اینترنتی را ول کن کف بازارنگاه کن
 • محمد IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  85 4
  بهترین ریس جمهور کسی است که یه برنامه جامع و کامل مثل کشور های پیشرفته برای اموزش و پرورش کشورش داشته باشد، دنبال این باشد ک از تک تک دانش اموزان در کودکی و نوجوانی استعداد یابی کند و نسبت به استعداد اون شخص وسایل کار براش فراهم کند خلاصه اموزش و پروش را متحول کند اموزش با عمل کشوری قوی و پیشرفته خواهد بود که اموزش و پرورش قوی و پیشرفته داشته باشد بالاترین رکن وزارت ، اموزش و پرورش باشد اگر خودتون را مال این اب و خاک میدونید
 • متین IR ۰۹:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  86 50
  سلام هر آنچه در فضای مجازی هست حقیقت ندارد پزشکیان خیلی خودش رو بالا نبینه بهتره ...اگه کسی بینا باشه دوبار از مار گزیده نمیشه
 • عبدالوحاب، IR ۰۹:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  10 13
  همهرچیز نعمت خداستر،دوگانگیزودو مرحله ای هم چزو نعماترخداست ، زودتر انتخابات را بنتیجه ،سرنوشت مقدس در منطقه خیلی نزدیک است ،روزهای خوش وپر از توفیقات الهی،
 • IR ۰۹:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  12 19
  قطعا یک... رای نخواهد آورد. از همین الان بگم رییس‌جمهور بعدی ... هست. ضمنا پای ثابت انتخابات ... هستند که رایشان هم آنچه بهشان دیکته شود است.
 • حبیب قشقایی US ۰۹:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  36 12
  جوجه را اخر پاییز می شمارند عزیز
 • IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  42 14
  سیاسیون منطق تحولات تاریخی را نمی فهمند..تغییرات سیاسی در ایران از مسیر تحولات اجتماعی و منازعات قشری می گذره. اصلاح طلب در نبود نیروی سیاسی اصیل یه دوره ای پایگاه طبقاتی جریان های دیگه رو جذب کرد و خیلی زود دستش رو شد که اصولی نداره ... پایگاه اجتماعی که جریان اصلاح طلب را حمایت کردند کلا از سیاست سرخورده اند. نسل های جدید هم اصلا اسم رهبران این جریان رو هم نمی دونند چه برسه که تحت نفوذشون باشند. جریان دینی یا اصول گرا یا سنت گرا یا هر چی اسمشو بذاری هنوز به دلایل مختلف قدرت بسیج کنندگی پایگاه اجتماعی خودشو داره. اگر اجماع کنند پزشکیان با تمام ظرفیت های بالایی که داره راه به قدرت پیدا نمی کنه. اگر هم اجماع نکنند به دور دوم می کشه ... شاموتی بازی های اصلاح طلبان برای تحریک و بسیج اون پایگاه اجتماعی سرخورده هم راه به جایی نمی بره
 • یادگاری IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  جلیلی و قالیباف انققققققدر شناخته شده هستن که نیاز به گوگل نداشته باشند
  • GB ۱۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   80 58
   آره ..بخاطر شاهکارهایی که با مملکت کردن نیازی به معرفی ندارن اصلا !!!
  • IR ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   57 47
   جلیلی قالیباف زاکانی به اندازه به کشور ضربه زدند و در بین مردم شناخته شده هستند کسی بهشون رای نمیده زنده باد پزشکیان
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  51 30
  نه بابا باور نکنید درفضای مجازی اصلاح طلبا برا خودشون نمودار میکشند که شاید موفق شون فعلن که رییسی یشتاز است
 • ابوالفضل IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  پزشکیان خیلی رک و راست و ساده حرف میزنه دانش علمیه زیادی هم داره منکه بهش باور دارم
 • محمدعلی احراری FR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  انشاالله مردم فهیم کاررا در دوراول یکسره خواهندکرد. پزشکیان انتخاب میشه. بقیه هرکدام پستی دارند که شایستگی همان را هم ندارند
 • وحید IR ۰۹:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  43 34
  مردم واقعی کف خیابونن نه فضای مجازی . دکتر مستحق انتخاب شدنه و انشاله میشه .
 • IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  61 72
  فارغ‌التحصیلان امام صادقی ها که ۹۰ درصدشان امور اجرایی کشور را بدست گرفته اند همچون ..........اقتصاد مملکت و بورس را نابود کردند . انشاءالله با انتخاب دکتر پزشکیان که فیزیک ، شیمی، ریاضی، انگلیسی و .... خوانده اند ، شرّ این ها که بیسواد هستند را برای همیشه از سر ملت کم خواهند کرد . همانگونه که اصولگراها افراد بی کفایت و نالایق زیاد دارند ، اصلاح طلبان نیز افراد بی کفایت و نالایق زیاد دارند
 • نام جاوید وطن US ۰۹:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  87 87
  فک کن سعید جلیلی بشه رئیس جمهور تمام دیدارهای خارجیش تو 4 سال فقط خلاصه میشه با دیدار با پوتین دیدار با رئیس جمهور چین و دو تا دیدار هم با رهبر کره شمالی
 • GB ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  26 12
  جوجه رو آخر پاییز میشمارن
 • قاسم IR ۰۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  39 15
  آمار خنده داری دادید حجم جستجوی نام افراد می تونه جنبه مثبت داشته باشه می تونه جنبه منفی داشته باشه خودتون خودتون نمی گیره از این آمار های بی حاصل
 • ربابه روشندل IR ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 2
  رئیس جمهور باید نه شرقی نه غربی باشد و درایت و شم اقتصادی داشته باشد بتواند تورم ایران را به صفر برساند گوشت و نون و برنج و روغن ما به دلار ربطی ندارد باید دست کسانی که تحریم برایشان شود دارد قطع کند اجازه بدهند مثل قبل سالم بگذاریم. سالم بخوریم. اینجا مشخص است دلار و سکه و طلا سود آور است برای خیل خائن نفوذی
 • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  28 11
  دروغه .همش دروغه
 • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  54 20
  نوشته توجه مردم به جلیلی و پزشکیان تو خراسان جنوبی یکسانه درحالی که جلیلی حتی سال ۹۲ تو خراسان جنوبی رای اول رو داشت چ رسه یه الان
 • علی IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  54 30
  پزشکیان رقابت نابرابری در مقابل رقیبانش داره ،،تنها درمقابل پنج نفر ،،مخصوصا فرد تخریب گری مثل زاکانی ،،،
 • علیرضا IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  17 21
  ای کاش ای کاش مدیران انقلابی درس بگیرند . که هیچ وقت درس نمی گیرند. چه برسر مردم آورده اند که چند کلام حرف قشنگ آنها را جذب می کند. مقصر استقبال از پزشکیان عمل انقلابی ها هست که ...
 • IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  24 8
  همه اینها حرف های بیهوده هست اکثریت مردم به این نتیجه رسیدند که چه طیف سیاسی وچه شخصیتی می‌تونه بهتر کشور را اداره کنه
 • حافظ IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  69 18
  وای خبر آنلاین ممنون که آمار بدون جهت گیری و درست منتشر می کنی متشکرم حالا که اینطوری شد ما تحت تأثیر خبر شما به پزشکیان رای میدیم 🤣🤣
 • ایرانی IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  45 11
  وقتی جستجو در مورد یک نامزد بیشتر هستش دلیلش این هستش که اون نامزد ناشناخته تر هستش و ربطی به اقبال و علاقه مردم به اون نداره ولی شما تحلیل رو وارونه به مخاطب غالب میکنید، اینکه یک اسم بیشتر جستجو بشه، چه ربطی به رای بیشتر داره؟ از خدا بترسید و تبلیغ سالم کنید
  • IR ۱۲:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   8 19
   اکثر افراد دنبال دلیل نیستن که تصوراتشونو نسبت به کاندیداشون عوض کنن.مثلا شما که طرفدار جلیلی هستین میرین سرچ بزنین که پزشکیانو بشناسین؟ همه سرچ میزنن که به انتخاب خودشون وجاهت و اعتماد ببخشن
 • TR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  15 2
  چرا اینقدر شور و جوش میزنید اصلآ نگران نباشید... دیگه نگرانی نداره . پس شور نزنید با هم مهربان باشید دانا و خوش بیان باشید
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 4
  کشور ما کشور جدال هاست نه قانون همه با هم لج و کشور ...
 • عبداله IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  32 7
  رای عموم مردم از طریق اینترنت و فضای مجازی قابل تحلیل نیست
 • IR ۰۹:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  22 28
  ریس جمهور انشاله دکتر
 • زارعی IR ۰۹:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  26 26
  لله العزه و للرسول و للمومنین آقای جلیلی پاره ای از تنش را در راه اسلام و انقلاب داد و اکنون انرژی و احتمالا مالش را. اما پزشکیان طبیب جنگ طبیب جانبازان طبیب رزمندگان پس از جنگ، طبیب آزادگان، طبیب عده ای از مسوولان رده بالای مملکت، طبیب مردم، نماینده مردم در سال‌های متمادی، نائب رئیس مجلس، و نماینده فعلی مردم تبریز و مردم ایران در مرکز و نماد مردم سالاری دینی ایرانیان است. با هیچ کس قابل قیاس نیست، اگر مردم رای دهند یعنی به علم به جانفشانی به زندگی با وجود مشکلات فراوان، رای دادند ایرانیان باور دارند که هر روز ابتدای روزگار است، و برای آینده با هر سنی تلاش می کنند زنده باد فرهنگ ایرانی و اسلامی زنده باد ولایت ، زنده باد مردم
 • علی IR ۰۹:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  33 32
  اول هر کی واقعا عملی نه زبانی به فکر مردم هست رای بیاره اولا برجام با تایید حکومت امضا شد . صحبت های دکتر ولایتی مشاوره رهبر گوش بدین . ربطی به اصلاحات. اصولگرا ندارم . آقای ... ۹ سال داشت مذاکره می‌کرد هیچ دست آوردی نداشت . به گفته دکتر ولایتی در مناظره قبلی . اصولگرا وقت دنبال قدرت صندلی هستن... گزینه با توجه به شرایط کشور دکتر پزشکیان هست کشور به آرامش نیاز داره .
 • US ۰۹:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  33 28
  چقدر انارهاتون غیر واقعی آخی کی پیرمرد۷۰ ساله رای میده؟!!!؛
 • IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  17 3
  اینا از نظر ملت با ردصلاحیت شده ها فرقی نمی کنند
 • حسین IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  44 9
  اگر من اسم کسی را سرچ کردم معنیش این نیست که حتما طرفدارش هستم. مردم فهیم ایران بموقعش نشون میدن که چه کسی رو لایق نشستن در جایگاه رئیس جمهور شهیدشون میدونن.
 • IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  37 3
  این نتایج استخراج مورد اعتماد نیستند فضای مجازی توسط ربات‌ها به اطلاعات غلط آلوده است و چون مدیریت آن در کشورهای غربی است لذا اطلاعات را به نفع کانادایی که می تواند به اهداف استعماری آنها نزدیک کند به خورد مردم می دهند. توجه به سخنان کاندیداها می تواند برای هر انسان عاقل و منصفی، کاندید اصلح را نشان دهد. تعصب قومی و گرایشهای جناحی ذهن انسان را کور می نماید. بهرحال طبق قول معروف هر گلی بزنی به سر خودت زدی اگه کاندید اصلح و دلسوز و فعال و آگاه و مسئولیت پذیر انتخاب شود به سود همه جناح‌ها و گرایشها خواهد بود.
 • IR ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  31 6
  این امارو از همستر استخراج کردی
 • ناشناس IR ۱۰:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 22
  حرف حساب شما اصولگراها وتندروها چی می باشد به غیراز اینکه بازارهای احمقانه ای که کردیدکشوررابه مرزنابودی وورشکستی کشاندیدوبحرانهای زیادی نیزایجادکردیدحالا طلبکار هم هستید البته اصلاح طلب هاهم نمی توانند کاری پیش ببرنداگرمی گوییدغربگدا شمانیزروسیه گداوعربگداهستید
 • IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  42 45
  درود بر پزشکیان . اصلاح طلبان یعنی ارزانی . ندیدید در حاکمیت اقلیتی اصولگرا چقدر قیمت ها پرواز کرد .
 • H. K IR ۱۰:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  8 2
  وجهه غرور و نا امیدی بگذاریم به کنار وارد عرصه کار و کار شویم ابتدا خلوص نیت و توکل به خدا وند سپس رضایت به رضای خداوند متعال که فقط اوست به نيت ها پاسخ ( جواب ) می دهد.
 • F2 IR ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  17 5
  والا مگر میشود این صدای جیغ و داد اصلاح طلبان از تایید صلاحیت کاندیداشون به گوش کسی نرسیده باشه و بخواد یه سرچی در این رابطه بزنه؟
  • IR ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   9 13
   وقتی اصولگرا حنّاق بازی درمیاره نتیجش میشه جیغ زدن از رأی مردم هراس نداشتین بیش از یک نفر از جناح روبرو تایید میکردین فکر حمایت اصلاحطلبان از پزشکیان رو هم نمیکردین وگرنه اونم تایید نمیشد
 • ایران IR ۱۰:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  39 11
  چه مضخرف هایی من به محض اینکه فهمیدم پزشکیان جزانامزدهاست چون اصلا نمی شناختمش فوراً درموردش تحقیق کردم ولی هیچ دلیلی ندارد بخوام به اون رای بدم ومطمئنا رای من ایشون نیست،توجه بیشتر مردم از نظر من واسه اینه شناختی ازش نداشتن مثل من ولی بقیه رو خوب میشناختیم
  • IR ۱۲:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   8 19
   چه مضخرف هایی نه چه مزخرف هایی درسته.شما اصلا بایستی با این سواد اقای دکتر پزشکیان رو سرچ میکردین.لازم بوده بر ای شما.البته ببخشید با اجازه از استاده عمق راهبردی .بعداز هر ... این کلمه عمق راهبردی رو فراموش نکنین.التماس تعقل.
 • خانمی IR ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  21 2
  دلتو خوش کن حالا ،
 • حمید IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 4
  بزرگواران تخریب معنا ندارد. مردم ایران مردمی فهیم، محترم و اهل انصاف هستند. برنامه های هرکدوم از کاندیداها در تلویزیون داره پخش میشه. مردم باید ببینند کدام از این بزرگواران قدرت اداره کشور را داره. معلوم هست کی برنامه داره کی نداره! اگر هم از برنامه کاندیدایی خوشمون نیومد به خودش خانوادش جریان فکری ش نباید توهین کرد نباید جسارت کرد اما میشه حرف یا طرحشو و برنامشو نقد کرد تحلیل کرد. ... اما رای هرکسی محترمه کسی حق توهین و جسارت به هیچ یک از کاندیداها را نداره و فردا هرکس رئیس جمهور شد باید ازش حمایت کنیم. دو دوره قبل ما یک درصد روش دولت را قبول نداشتیم اما از فردای انتخابات که آقای روحانی رای آورد به عنوان رئیس جمهور حمایت کردیم و تقویت کردیم و همراهی. باید همراهی و حمایت کنیم. ما ایرانیم. کشوری که بهترین مردمان را درون خود جای داده.
 • مهم نیست IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  28 7
  با درود ، معیار شما موتور جستجوی گوگل است بنابراین از نظر آماری فاقد ارزش است ، رأی دهندگان قابل اتکا و پروپاقرص با میانگین سنی ۴۲ تا ۴۵ سال تعیین کننده هستند و به همین دلیل ایشان سراغ گوگل نمی‌روند . لطفٱ در تولید آمار دقت بیشتری مبذول فرمایید و از ارائه آمارهای غیر واقعی پرهیز نمایید. با تشکر
 • علی IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  33 12
  اینکه مردم در گوگل اسم پزشکیان رو سرچ کردن دلیل بر رای دادن به او نیست چون آدم شناخته شده ای نیست می‌خواستند تحقیق کنند چه جوریه
 • IR ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  17 8
  حتما فکر کردید بات هاتون میتونن رای بدن 😂😂😂😂
 • عبدالوحاب، IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  6 11
  رای مردم اگاه وخدا ترس ودیندار وطرفدار تمامیت ارض ایران ،حاجی اقا ...
 • محمد IR ۱۰:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  27 8
  نظرسنجی تون کاملا بی اساس و فاقد ارزشه
 • IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 6
  هر کدوم بشن وعده هاشون همان فردای رئیس جمهوری یادشون می رود
 • یاسر IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  24 31
  چیزایی که برای پزشکیان آرزوست برای رییسی و جلیلی خاطره هست مثل افزایش تولید نفت
 • حسن IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  22 40
  پزشکیان
 • سعید IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  33 9
  چون مردم پزشکیان وپورمحمدی رو نمی شناسند.پس بیشتر سرچ کردن.
 • طاها IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  18 5
  هیچ ربطی سرچ ها ندارد به انتخابات اگر اینجوری باشد توی شبکه های ایرانی جلیلی خیلی فالور هایش بیشتر از تمام نامزد های دیگر است
 • IR ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 4
  ما مردم همه نوع رئیس جمهور داشتیم اصلاح طلب اصولگرا میانه رو برای ما فقط دلار گرون ارزش پول پایین تورم گرونی بوده اگر غیر این بوده بگید
 • بوتیک IR ۱۰:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  26 17
  گوگل هم مال اسرائیل هست
  • IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   18 6
   مفاسید داخلی از اسرائیل و کفار بدترند که پشت انقلاب قایم شدن چپاول می کنن
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  51 20
  پزشکیان فقط سواد علمی دارد وبه هیچ وجه مناسب نیست حتی در صحبت هایش بی برنامگی موج‌میزند و قصد دارد تیمی تهیه کند که فقط خودش مثل مدیر اژانس ساعتکاری وتقسیم کار کند ومطمئن باشید ّیشتر از این در سیاست واقتصاد کاری ز دستش بر نمیاد من این مطلب رو بدون تعصب نوشته وطرفدلری از هیچ کاندیدایی هم نمیکنم
 • عبدالله IR ۱۰:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  47 14
  این نظر سنجی نیست بلکه دروغ محض هست مردم هوشیار باشند فریب حیله گران غرب پرست و چند چهره را نخورند
  • کسمایی IR ۱۲:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   25 5
   احسنت، کاملا درسته
 • ناصر عبادی نیا IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  30 11
  جبهه انقلاب پیروز بر دشمان خود
 • ایرانی IR ۱۰:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  41 34
  اینها ترفند حامیان پزشکیان هست برای تبلیغات وگرنه پزشکیان و طرفداران غربگرای او در بین توده مردم جایگاهی ندارند
 • IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  31 12
  مردم با بصیرت شده اند معیارهاشون از رییس جمهور فرق کرده با این امارهای غلط مردم ان‌شاء‌الله گمراه نمیشن
  • IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   23 18
   برادر کدام گمراهی بغیر از پزشکیان کدام یک از نامزدها کری واسه مردم کردن حتیچندین ساله از مریض هاش پول نمی گیره
 • یوسف IR ۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  31 41
  ایندفه با انختاب آقای پزشکیان وطن پرست رایم را به هدر نخواهم داد.بهترین گزینه برای ریاست جمهوری کشورکسی نیست جزمسعودپزشکیان
 • جلیلی IR ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  20 30
  اگه اصلاح طلبان رای بیارن و مشارکت بالا باشه این تندروها هم میفهمن که مردم مخالفشون هستند به نظر من این رفراندم موافقان و مخالفان این تند روزها هم هست. عزیزانی که با صندوق قهر کردین یه بار دیگه اعتماد کنید و با انتخابتان دهن کجی به این تند روزها داشته باشید. انشاالله دوم خرداد دوباره تکرار بشه.
 • سعید IR ۱۱:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 8
  وهی خیال باطل
 • محمد صادق IR ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  31 8
  الان دوباره توهم سال 88 و پیروزی موسوی رو واسه پزشکیان زنده میکنین تو مجازی ما پیروز انتخابات شدیم
 • ابراهیم IR ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 21
  نظریک کارشناس برام جالب بود میگفت اگه مشارکت بالا بره صددرصد پزشکیان میاد بالا ولی اگه مشارکت به ۴۰درصد برسه بدون شک جلیلی میادبالا ازمردم استدعی دارم مشارکت بالا داشته باشند حداقل کنونی تکرار نشه تورم ورکود بالا
 • علی هارونی IR ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 14
  باسلام برادر من امام خمینی فرمودند میزان رای ملت است همه چیز پای صندوق های رای وبعد از شمارش آرا مشخص می شود ولی این قول را میدهیم نتیجه هرچه باشد برای ما قابل احترام است ومثل بعضی افراد به هویت مردم را به ریختن کف خیابان واعتراض و اوباشی گری وگفتن حرف های بی پایه و اساس وتهدید امنیت ملی دعوت نمی کنیم هدف ما ایران آباد وقدرتمند
 • رضا US ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  22 42
  ریس جمهور لایق آقای دکتر پزشکیان هستند سپاس از استان های ایران که پی به حقیقت بردند
 • خان داداش IR ۱۱:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  15 3
  بررسی جالبی بود اما علت جستجو خود من بارها اسم و نظرات آقای پزشکیان رو جستجو کردم ، در حالی ک برای آقای قالیباف فقط ۲بار این کارو کردم و هرگز برای آقای جلیلی جستجو نکردم رای من ... اما چون مطمئن نبودم ، قبلش راجع ب سایر کاندیداها هم بررسی کردم و از همه مهمتر من تا قبل از این اصلا آقای پزشکیان رو نمی‌شناختم و برای من یک فرد جدید بود ک نظرات و عقایدش ناشناخته بود ، پی لازم بود ک جستجو کنم ، فقط میدونستم ک یکی از نمایندگان مجلسه‌ ، همین اما قالیباف و جلیلی رو سالهاس ک میشناسم پس علت جستجو بخاطر ناشناس و غریبه بودنه ن بخاطر رای دادن ب اون شخص دوما بجز یه قشر سنی خاص بقیه با سایر ابزارها جستجو می‌کنند و ب سوالات خودشون پی میبرن جوانان با اینترنت میانسالان با تلویزیون کهن‌سالان با روزنامه و گفتگوی حضوری ، استفاده از خاطرات و عملکرد گذشته کاندیدها ب نظر من نتیجه واقعی این آمار اینه جوانان اطلاعات خیلی کمی از پزشکیان دارند و براشون جدید و غریبه است و دوس دارن بیشتر بشناسنش
 • IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  25 39
  واقعا پزشکیان معلولان را خواهد یافت از چهراش معلوم است وعده نمیدهد واقعا هرچی میکوید عملش انجام خواهد دا خدا ایشان اورده در این وضعیت خراب مردم ایران
 • مرتضی IR ۱۱:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 1
  باسلام رفتار کاربران گوگل ربطی به تعداد آرای قابل پیش بینی کاندیداها ندارد آیا همه مردم به گوگل مراجعه می‌کنند آمارگیری رسمی و دقیق میبایست از جاهایی در آورد که اکثر اقشار مردم و صنوف درآنجا حضور داشته باشند نه گوگل(اقشاری از کارمند و بازاری و کسبه و مشاغل رسمی و غیر رسمی و کشاورز و روستایی و غیره)
 • نا شناس IR ۱۱:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  21 39
  بدون شک دکتر پز شکیان مرد منطقی ضد خشونت مرد سیاست بین‌المللی ومردمی پیروز انتخابات خواهد بود
 • م.ح.ز IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  28 12
  یعنی مردم رای به اصلاح طلب میدن که وقتی به قدرت رسیدن بهانه ها راشروع کنن اختلاف بیندازن برا خودشون همه کار بکنن به مردم که رسیدن بگن نمیشه نمیزارن نمیتونیم مردم ایران حواسشون هست از یه سوراخ چند بار گزیده نخواهند شد
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 17
  ما مثل فوتبال و خیلی از رشته های ورزشی که خیلی از دنیا عقب هستیم وکارشناسانمون هم میان میشینن و هی حرف می‌زنند ودرعمل اتفاقی نمیفته در اداره ومدیریت کشور هم عقب هستیم و کارشناسها وکاندیداها فقط حرف می‌زنند و هیچ نتیجه ای حاصل نمیشه، اگر میشد مدیر خارجی بیاریم شاید گره ازمشکلات بازمیشد
 • محمد رهجو US ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  5 5
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 چنین گفت مردی نیکو سرشت -- بهر لفظ و کلامی نوشت . که هر آدمی از دد به است -- گرش یادِ بهشت را بهشت . بنام آرامبخش دلها . موضوع : درسهائی از عید قربان . عید قربان نمادِ گذشت و فداکاری در برابر نفسانیات از یک سو و نماد پذیرشِ این هدیه خالص از سوی دیگر است . رهجوی حقیقت عید سعید قربان را فرصتی درخشان برای بر قراری صلح و دوستی ، به جامعهُ جهانی تبریک عرض می‌کند . تا که قبول افتد و چه در نظر آید . 💕💕💕💕💕💕💕
 • مصطفی IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  34 2
  این آمار دوزار نمی ارزه ، معلومه میخواهید جو عمومی جامعه رو به یک سمت دلخواه سوق بدید ، با شعور مردم بازی نکنید
 • محمد IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  30 12
  در خصوص انتخابات سال ۸۸ هم همین اتفاق افتاد کاملا مشخص است پیش بینی نتیجه انتخابات به این شکل توسط دشمنان چه مفهوم و عواقبی دارد . بایستی هشیار بود . آنچه رئیس جمهور آبنده را مشخص می کند نتیجه آرایی است که از صندوق‌ها خارج میشود نه تحلیل کسانی که خیر خواه این مردم نیستند .
  • IR ۰۷:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   2 0
   انشاالله کسی رآی بیاورد که بصورت حقیقی وارد کارزار انتخابات شده، و نامزد پوششی و کمک پوششی نباشد. کسی باشد که در سفره مردم اثرگذاری مثبت داشته باشد. مردم از وعده درمانی،امید درمانی و آمار درمانی خسته شده اند. آنچه که ملموس است قابل رویت در یخجالهای خانه‌ ها و سر سفره هاست.
 • جواد IR ۱۱:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  20 7
  احتمالا در روزهای اخر از بین جلیلی و قالیباف یکنفر به نفع دیگری کنار میرود تا جبهه اصولگرایان بتواند پیروز شود.
 • راوی IR ۱۱:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 31
  انشالله اصلاح طلبان بیان روی کار مردم خستن از تند رو و دانشگاه صادق وحوزوی ها
 • IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  21 34
  به غیر از پزشکیان هیچ کدام از نامزدهای محترم نمیتونن کاری برا مردم بکنن چون اون یکی نامز دها انقدر محکم وباجنم نشان ندادن که از حق مردم دفاع کنن ولی پزشکیان دیگه هیچی واسش مهم نیست
 • محمود IR ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 2
  پیگیری نشانه رأی دادن نیست. آنچه درکف جامعه مشخصه خلاف این مطلب هست، بااین ترفندها نمیشه کاری از پیش برد
 • IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 7
  با گوگل آمریکای اسراییلی می‌خوان آمار درست کنند
 • اسی IR ۱۱:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  18 2
  اولا کسی که اسم شخصی را سرچ میکند حتما به او رای نمیدهد ممکن است بقیه رابشناسد وپزشکیان رانشناسد .ثانیا وقتی ۳ درصد ایرانیان در توییتر فعالند بقیه شبکه ها هم همینطور است درصد کمی از جامعه هستند .انشا الله فرد اصلح انتخاب میشود
 • حسین IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  10 4
  این آمار اگر هم درست باشه ی جستجو هستش و نظر سنجی نیست در نظر سنجی بیش از سه چهارم آرا متوجه دکتر هست. پس بیخود زور نزنید.
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  31 5
  با احترامی که برای اصلاح طلبان قائلیم لکن هر وقت امور اجرایی کشور را بعهده گرفتند کشور در حوزه اقتصادی عمرانی بشدت با رکود مواجه گردیده و بیکاری و عدم توسعه کاملا مشهود است
  • IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   6 9
   واله من ۴٠ساله تایادم میاد دوره اصلاح طلبا عالی بودرفسجانی حاتمی وروحانی رومقایسه کنیدبادوره های احمدی نژاد وخدابیامرز رییسی پولی که تودوره احمدی نژاد واردکشورشد باید٣تا ایران دیگه میساخت نه که ۴تامسکن مهربشه افتخارش الان هم که انگار قحطی امده من نمیدانم باچه منطقی دارید دفاع میکنید
 • یاس IR ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  29 11
  جبهه انقلاب الحمدلله متحد است به کوری چشم دشمنان
 • هاشمی US ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  16 28
  بهترین گزینه خوب واصلح برای ریاست جمهوری آقای دکترپزشکیان است. ایشان مدیری کامل،تحصیلکرده واقعی،مردم دوست وخدوم هستند.به امیدآبادانی هرچه بهترمیهن مابدست توانمندایشان
 • IT ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 1
  منکه کسی رو سرچ نکردم...
 • یحیی IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 1
  آره آره راست میگی
 • فرهنگی بازنشسته IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 5
  قابل توجه خبرنگاران و تحلیل گران عزیز؛ سرچ کردن هر مطلبی نشان‌دهنده اقبال کاربران به آن مطلب یا فرد مورد نظر نیست!بلکه عدم اطلاعات کافی در مورد اون شخص یا کاندیداها می باشد؛بنظرم چون آقای پزشکیان کارهای غیر منتظره انجام می دن باعث شده جستجو در مورد ایشون بیشتر انجام بشه مثل رفتن سر مزار آقای منتظری! یا گفتگو ونشستن در کنار آقای خاتمی !در مراسم آقای میلی منفرد ؛بنظر می رسد با این کارها می خواهد توجه یک عده‌ای رو به خود جلب کند وگرنه باید یه دیدار با فرهنگیان یا کارگران و...داشته باشه و مشکلات این اقشار رو از نزدیک ببینه؛من خودم بارها نام ایشون رو سرچ کردم ولی نشان دهنده این نیست که به ایشون رای می دم چون رفتار بقیه کاندیداها برای من شناخته شده تر بود؛ای کاش آقای پزشکیان بعد از دیدار با سید حسن خمینی بر سر مزار امام خمینی می رفتن وتجدید پیمان می کردن که پشتیبان ولایت فقیه باشند تا به مملکت آسیبی نرسد نه رفتارهای پوپولیستی!با آرزوی ایرانی سربلند،🇮🇷
 • پارسیا IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 5
  به نظر من تمام این نامزد ها از سن کار شون گذشته، دیگه باید اداره امور رو به نسل جوان تر واگذار کرد . 35-45 ساله ها ، شدیم مثل افرادی که همچنان پیکان میخرند
 • خدیجه نصیری IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  15 5
  با سلام و احترام چیزی که بنده چند سال خد مت در اداره متوجه شدم..افراد انقلابی دلسوز مردم و خدمتگزار هستند.حقوق افراد و اقشار نیازمند برایشان مهم هست..افراد بدون حاشیه هستند.در تعارض منافع ،منافع مردم را بر منافع خودشان ترجیح می‌دهند.. خواهش میکنم .در انتخابتان دقت بفرمایید.کشور ایران تنها حکومت شیعه هست.که انتخاب مردم تعیین می‌کند.کشور اسلامی و مردمی و منتظر ظهور حضرت قائم (عج)باشیم.قول حرف های قشنگ پشت تریبونشان رانخورید..عملکرد افراد ی که دور برشان هستند.را ببینید..انتخاب اصلح را علما انتخاب کردند..ما مردم را چه شده است...دنیا برایمان چقدر دلچسب شده است.فرد متخصص در اداره کشور انتخاب بفرمایید..کسی که در مناظرات منم منم می‌کند.مطمن باشید ..چیزی در چنته ندارد.مستندات عملکرد شان را بررسی بفرمایید.کسی را انتخاب کنید..دنباله رو ریس جمهور شهیدمان باشد..
 • رحیم US ۱۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 25
  آقای پزشکیان در گفتار صداقت داره وبا سادگی خاص برخورد می کنه امیدوارم اگر انتخاب شد ادامه وباعث وحدت جامعه بشه وجلو تندروها را بگیره که بیش از این مردم مقابل هم قرار نگیرند من چندین نظر سنجی دیدم واقعیت این است که ایشان پیشتازه حال باید دید در صندوق چه اتفاقی می افته
 • بینا IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 3
  بنازم به این آمارها معلوم نیست. از کدام منابع. موثق. مطلع. و.... بدست آمده. ظریفی میگفت. آمار داریم. هر طوری که شما بخواهید.
 • حسین RU ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  10 4
  سلام چراهیچکدام ازاین حضرات درموردجامعه هدف یعنی خانواده شهدا جانبازان آزادگان وایثارگران که ولی نعمت هستندسخنی نمیگویند؟فراموش کردن که اگرالان ویادرآینده مسئولیتی دارن ودرآرامش خودشان وخانوادشان زندگی میکنندازبرکت همین جامعه هدف است
 • IR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  6 7
  کلا خراسان و قم تو هر انتخابات ساز خودشونو میزنن!
 • IR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 5
  قضاوت تعطیل چرا چون تا نیاد روکار برای کشور ملت کار نکنه خودشو نشون نده هیچی معلوم نمیشه کی به فکر مردم و کشورش هست مثل آقای مرحوم ریسی قبلاً هیچ کس فکر نمی‌کرد که این همه برای مردم محبوبیت پیدا کنه روز شب نمی‌شناخت آدم خاکی مردمی شد تا ریس جدید نیاد قضاوت تعطیل
  • IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   6 7
   محبوبیت محبوبیت گفتن محبوبیت نمیاره
 • US ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  10 19
  خوب امیدوارم اگر پزشکیان واقعا برای کل مردم ایران یک حامی هستند ایشون رایی بیاورند یکبار هم میشه به ایشون اعتماد کرد وقتی صحبت عاشون با بقیه فرق داره هر چی باشه از قالیباف وزاکانی وجلیلی بهترند اون دوتا هم امیدوارم رایی خودشون رو داشته باشند بنظر خوب هستند
 • IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  20 23
  اصلاح طلبها اگه نون نمیدن حداقل شلاق هم نمیزنن
 • عباس IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  16 5
  اسم بنده خدا رو تو اینترنت جستجو کردن به معنی هوادار بودن نیست که خیلی کلمات دیگر هم تو اینترنت جستجو میشه یعنی مردم همه دنبال آن هستن
 • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  25 8
  ربطی نداره، ما پزشکیان را قبول نداریم اما سرچ کردیم بیینیم قبلا چی کاره بوده که این حرفهای عجیب را بیان میکنه بیشتر ناشی از این هست که پزشکیان کمتر شناخته شده است بین مردم
 • احمد IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 18
  کناره گیری اقای جلیلی باید اتفاق بیوفته
 • امیر IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  5 6
  واقعیت قضیه در این مسئله هست از نظر اقتصادی هیچ کدام از کاندیداهای مورد نظر فرقی با هم ندارند و این بخاطر کسر بودجه هست که همیشه وجود داره و همین مسئله باعث چاپ پول و تزریق آن به بازار وعلت اصلی تورم کاهش ارزش پول ملی هست اگر هم در مقاطعی هم جلو آنو گرفتند در اصل فنر تورم فشرده کردند که در مقاطعی باعث جهش قیمت دلار و کاهش ارزش ریال شده تولید کشور دچار مشکل شده و ثروت تولید نمیکنیم
 • ذبيح الله محسنی IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 4
  بی سوادی در رأس کار کشور را نابود میکند
 • محمد IR ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  4 4
  در نقشه رنگی استانها متعلق به آقای پزشکیان، رنگ استان کردستان اشتباه است لطفا اصلاح فرمایید. با تشکر
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  2 3
  یا حسین 11:5 منظورت کدام دکتر هست ؟؟
 • IR ۱۳:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 9
  یعنی جلیلی از استان خودش هم رای نمی اورد
 • IR ۱۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  4 1
  آن کدام کاندید بود که گفت من دماسنج میارم روی سفره های مردم در همین خبرها چند روز پیش خوندم
 • سجاد IR ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 27
  باسلام پزشکیان فکر کنم بهتر باشه بقیه که کارشون معلوم بود تا حالا هیچ کاری نکردند بزارید ببینیم این آقا چیکار می کند آرزوی موفقیت براش داریم
 • داود IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 22
  مگه جلیلی وقالیباف مسئول نبودند چه دسته گلی به سر ملت زدند که الان وعده میدن
  • علی IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   10 0
   انشالله فرد اصلح انتخاب شود
 • مهدی IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  15 9
  سرچ نام یک نفر نشانه علاقه جستجوکننده به اون فرد نیست و از قضا ما نام کسی رو سرچ می کنیم که نسبت به اون اطلاعات اندکی داریم! من خودم به قالیباف یا جلیلی رای می دهم اما در عین حال اسم پزشکیان رو در سرچ کردم چون برام ناشناخته هست! از قضا مردم نام کاندیدی رو سرچ می کنن که نمی شناس وگرنه امثال قالیباف و جلیلی که معرف حضور همه هستن!
 • کمالی IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  26 25
  اصولگرایان سه سال کشور رو بصورت یکدست در دست داشتند. نتیجه : گرانی . تورم . فساد ...
 • علی IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  22 8
  فقط اون جمله که درباره پزشکیان گفتید جواب های صریح به سوالات اقتصادی... ایشون به جز اینکه بگه از نظرات کارشناسی استفاده میکنیم هیچ برنامه اقتصادی ارائه نداد. به قول احمدی نژاد خوب حالا اگه چند تا کارشناس با هم اختلاف داشتند که در بیشتر موارد اختلاف دارند چی کار کنیم؟
 • محمد IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 7
  خب معمولا کاربران دنبال موضوعی سرچ می‌کنند که نمی‌شناسند و یا اطلاعاتی ندارند چون پزشکیان را نمی‌شناختند سرچ میکردند😊 واقعیت چیز دیگری است 😋
 • حسین موفق IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  23 29
  ایران و وضع اقتصادی مردم ایران با حضور انسانهای صادق و راستگو خوب میشود،ودر بین این شش نامزد بی ریاتر و صادقتر از همه ،دکتر پزشکیان است که خود از جنس مردم است.
  • IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   10 2
   صداقت خوبه داداش. ولی اگر حربه و ترفند نباشه. ایشون خوبه بیان صداقت رو در زمانی که وزیر بهداشت بودن خرج کنند. یا بگن با چندتا رای وارد مجلس شدند.
 • IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 29
  تنهافردیکه کارنامه درخشان وبدون رانت ودزدی طی پس ازانقلاب داره فقط وفقط وفقط دکترمسعودپزشکیان
 • مبهوت IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  10 3
  مناظرات امروز رو ببینم به جمع بندی میرسم که به پزشکیان رای بدم یا ...
 • ناشناس IR ۱۴:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  13 4
  اذهان عمومی رو با این آمار غلط غشوش نکنید لطفا
 • محمد IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  6 3
  سیاست ها کلی نظام معلومه وبرنامه های هفت ساله نظام بسته شده!!!
 • IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 12
  بنده طرفدار هیچ گروه اصلاح طلب و اصول گرا نیستم ،ولی با شناختی که تو این چند سال از بعضی کاندیداها پیدا کردم میخوام بدونم افرادی که حامی جلیلی و زاکانی و قالیباف هستن و میخوان بهشون رای بدهند فازشون چیه و تو افکارشان چی میگذره؟این افرادی که نام بردم چه کار مثبتی تا به حال کردن که یه عده حامیشون شدن؟البته بگم روی اون چند نفر دیگری خیلی نظر و دید خوبی ندارم یه وقت به حامیان کاندیداها بر نخوره .
 • شکوهی IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  21 19
  برای نجات ایران این عزیز‌تر از جان از دست قرقه‌گرایان به دکتر پزشکیان طبیب وطن رای خواهیم داد
 • چکاوک IR ۱۴:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 4
  معلومه تو‌ساعات اولیه همه میرن پزشکیان و سرچ میکنند آخه هیچ کسی نمی‌شناسه اونو من اولین بار بود که اسمشو میفهمیدم
 • سعید IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 3
  بابا گول نخورید این نظرسنجی نبوده آمار توجهاته که من هم به همش توجه کردم وسرچ داشتم دلیل بر حمایت نیست
 • IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 6
  دقت کنید سرچ کردن درمورد یک شخص به منزله تایید اون شخص نیست پزشکیان چون کسی تا حالا چیزی درموردش نشنیده خیلی ها درودش نسبت به بقیه تحقیق کردند
 • امیر IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 5
  واقعا دل به این آمارا دل خوش کردین ؟ خیلی شادین بخدا خخخخخخ
 • کاظم ابرنجین US ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  38 15
  سلام علیکم ملت شریف ایران آقای جلیلی وبا سابقه خوب می تواند این غربیهای دشمن ایران کیان شیران رودررو با زبان خودشان ساکت نگهدارد چون روش دیپلماتیک را بلد است
  • IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   4 13
   🤣🤣😂😂
  • IR ۱۶:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
   4 11
   طرفداراشم مثه خودشن
 • اکبر IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  14 22
  فقط دکتر پزشکیان با علم و باسواد مدرکش کیلویی نیست
 • IR ۱۵:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 15
  چرا باید به پزشکیان رای داد وقتی روحانی و خاتمی از او حمایت کردهاند ما که فراموش نکردیم کرونا را چه کسی به ایران آورد
 • IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 11
  در هیچ نظرسنجی پزشکیان پیشتاز نیست . آرزوهاتون رو نظرسنجی نشون ندید
 • علی IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  9 12
  چت ها که خواندم دیدم همه مخالف وموافق وباهم دعوا میکنند بنظرمن وخیلی ازمردم رئیس جمهور کارخاصی نمیتونه زیاد کنه مثل کشورها که فقط رئیس جمهور تصمیم میگیره حتی معجزه بشه امیرکبیرزنده بشه نمیتونه کارخاصی کنه همه مردم میدون یک عده ای مملکت اداره میکنند که نه کسی میشناسشون ونه هیچ وقت دیده میشن
 • بنده خدا IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 2
  جوجه را آخر پاییز میشمارند
 • سجاد درخشانی IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  20 25
  با سلام .یاشاسین پزشکیان بچه ی ناب ارومیه و آذربایجان .شک نکنید پزشکیان اولین رای و میاره
 • ناشناس IR ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  16 4
  چه قشنگ نقاشی میکنید این آمار رو خدا قوت خسته نباشید چه قوه توهم قوی دارید همه
 • US ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  5 10
  احمدی نژاد
 • فاضل IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 21
  ایران عزیز ما یک مرد می‌خواهد که مرد عمل باشد نه وعده بدهد الکی ولی اقای پزشکیان ثابت کرده مرد عمل هست
 • IR ۱۶:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  6 2
  سلام اول بشینید کامل حرفه‌ای همشونو بدون تعصب هذبی و قومیتی گوش بدید بعد تحلیل کنید و تو جمع خانواده تحلیل جمعی کنید به هر نتيجه ای رسیدید اون بهترینه و فردا روز غبطه نخوریم همه جای ایران سرای من است
 • م شفیع IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 4
  به یاری خدا ان‌شاءالله کسی که ادامه دهنده خون رئیس جمهور شهید باشه انتخاب میشه و پوز دشمنان ایران به خاک کشیده میشه
 • علیرضا IR ۱۶:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  21 27
  درود بر پزشکیان
 • مراد IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  3 10
  نمیدونم چرا واقعیت جامعه رو نمی بینید ایا مغزی در سرتان دارید یه سری بزنید به قیمت قبل از هر رئیس جمهور و زمانی که پستش تموم میشه راحتر میتونین قضاوت کنین قبل از رئیس جمهور شدن چه وعده هایی دادن تا زمانی که فکر نکنید و مثل کبک سرتون رو ببرید زیر برف و فکر کنید کسی شما رو نمیبیند وضع ما بهتر از این نخواهد شد
 • کوروش کبیر 2024 IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  12 24
  من اگر رای بدهم اصلا و عمرا به اصولگرا جماعت رأی بدهم.
 • کاوه IR ۱۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 2
  با سلام به نظر بنده اگر براساس آمار درست حرف زده بشه ،برای کانال ها بهتره
 • محمد IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  12 2
  این آمار براساس پیگیری کاربران در گوگل استخراج شده خوب چه ربطی دارد طرف می خواهد از کارنامه نامزد انتخاباتی و دیدگاهش باخبر شود جستجو می کند و چه بسا بعد از گوش دادن سخنانش پشیمان شود!!! این که نشد آمار رأی گیری...
 • سمیه IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  8 11
  این آمار اصلا صحیح نیست الان خانواده من ده نفر واجد رای دادن هستیم فقط سه نفر فضای مجازی داریم انشاءالله انتخابمون هم آقای دکتر هست
 • سید ابراهیم جلیلی IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  15 10
  به برکت خون شهید رییسی عزیز و محبوب وضعیت کشور رو به وفور نعمت آرامش ثبات و عزت کشور و ملت است و این موضوع سوزش دشمنان را زیاد میکند در ضمن از رباطها هم ممنونم که کار ضد انقلاب را راحت کرده
 • فربد IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  19 11
  گوگل دست اسراییله اینستا و تلگرام اینا دست اسراییل و البانی نشین ها هستن
 • DE ۱۷:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  8 25
  پزشکیان
 • ش چ IR ۱۷:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  7 4
  نمیدانم چرا خودتان را خسته میکنید!!؟ کسی میتونه کشتی طوفان زده ایران و ملت ناامید کشور را به سر منزل مقصود و ساحل امنیت (همه جانبه) برساند که مرعوب قدرتمندان نشه و ایران را از انزوای جهانی خارج کند و دست دوستی با کشورهای صاحب قدرت و نفوذ و تمام جهان بدهد!! اگر همچنین کسی نترس و شجاع پیدا شد..!! حتما حتما ملت زجر کشیده و زیر آوار اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و گرانی هولناک کمر خم کردن..بهش رأی خواهند داد.
 • کرمی IR ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 7
  چه نتیجه مضحکی ...معلومه روی افرادی که فرد نمیشناسد بیشتر سرچ میکند این یعنی بقیه را شناخت دارند حال یا خوب یا بد ... و فردی که نمیشناسیم را با سرچ کردن میخواهیم بشناسیم .ثانیا این امار از چه منبع موثقی ارایه شده؟نه اینکه هرکس را سرچ کنیم مقبول ماست
 • رضایی IR ۱۸:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  11 18
  قابل توجه سایبری جماعت. با اینکه اکثریت شرکت نمی کنند با این حال پزشکیان در صدره. بدونید و آگاه باشید رقیب شما رای مردم بوده همیشه.
 • DE ۱۹:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  20 23
  زنده باد پزشکیان..
 • آیداشعبانی IR ۲۰:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  8 23
  ایرانی متفکر با رئیس جمهوری روشنفکر. دکتر مسعودپزشکیان جای تشکروقدردانی دارد که از قدرت درک بالایی برخورددارید #مسعود_ پزشکیان
  • علی یزدانی بکیانی IR ۰۶:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   8 12
   درودفراوان برشمادوست عزیز واقعا بین این ۶نامزدانتخابی دکترپزشکیان یه گردن از۵نامزددیگرسرتره ،،پس رائ میدهیم به دکترپزشکیان ،،که باحرفاش اشک ادم رادرمیاره،، ،زنده بادایرانی ،پاینده بادایران🙏🧿💙
 • علی US ۲۳:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  5 23
  رای ما به امید خدا فقط پزشکیان
 • کشاورز بی کشت IR ۲۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۸
  0 8
  این ۶ تا نامزد یه جمله حسابی نگفتن ...فقط قصد فرافکنی داشتن آخر همه حرفاشون نمیتونی جمع بندی کنی که این کاندیدمیخاد چیکار کنه ..یه رئیس جمهور میاد تقسیم میکنه کشاورزی .صنعت .صادرات .واردات .ورزش.بانوان .تولید و سیاست خارجی .تورم .حقوق و... ودر کل سیاستی که میخاد در ین مورد دنبال کنه کلی میگه مثلا در مورد بانوان میگه قصد آزادی دادن داره یا ندازه...در مورد کشاورزی قصد حمایت کود و سم و تضمین و خرید دولتی و بنگاه‌های دولتی در خصوص همه کشتها داره ...یا مثلا در مورد قصد صادرات خام نداره میخاد زمینه فراوریها ایجاد کنه به خدا من تو ده دقیقه خودم تنها بهتر میتونم ب نامه بریزم برا کشور منظور رفتن تو مسیره
 • IR ۰۱:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  5 2
  با نام و یاد خدا و توکل به او امید داریم مردم با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب فرد اصلح و شایسته پای صندوق ها بیایند و ۸ تیر مشخص میشه برنده چه کسی هست نه نظر کاربران
 • علی IR ۰۱:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  8 13
  سلام فقط دکتر پزشکیان چون هم روشنفکر است هم از تمام مشکلات ملت آگاهی کامل دارن
 • ARB IR ۰۳:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  10 5
  اینا دلیل نمیشه..منم بارها اسم پزشکیان رو سرچ کردم برای اینکه ببینم اخبار مربوط به ایشون چیه ولی طرفدارش نیستم اما این میره جزو آمار سرچ پزشکیان.
 • IR ۰۴:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  0 9
  هیچکدام از این نامزدها راهکاری برای برون رفت از مشکلات اقتصادی ندارند برنامه ی مدونی ندارند امروزه مشکلات اقتصادی امان مردم رابریده امروزه مردم مشکل خوراک ومسکن وخودرو دارند مشکل بی پولی دارند مشکل معیشت دارند کدام یک از اینها به درد مردم اشاره کرده اند هیچکدام
 • IR ۰۵:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  10 5
  من مدتهاست که اصلا اخبار گوگل را نمیخوانم چون کاملا دروغه و کاملا معلومه به دستور دشمنان و توسط مزدوران دشمنان مردم و کشور ایران نوشته میشه
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  4 10
  حماسه دوم خرداد76دوباره تکرارخواهدشد اینبار بارای قاطع به پزشکیان تنها شخصیتی که واجد شرایط ریاست جمهوری است پزشکیان است بقیه امتحان پس داده و سابقه وکارنامه شکست‌خورده هستند بخصوص جلیلی وقالیباف
 • میلاد IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  4 10
  ... که مرغ رو کرد کیلویی نود تومن و گوشت کیلویی ششصد تومن و... و قطعا اصولگرای دیگری بیاد مرغ میشه سیصد تومن و گوشت دو ملیون و مردم باید همدیگر رو بخورند به امید خدا دکتر پزشکیان میاد هم فیلترینگ رو برمیداره هم تورم رو کنترل می‌کنه جامعه نیاز به فردی با سواد و با منطق مثل دکتر پزشکیان داره
 • علی US ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  5 0
  فقط میتوانم که بگویم که الله به این ملت رحمی بکند 😔😔😔
 • فاطمه IR ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  4 0
  خوب این فقط امار جستجو بوده ،یادتون باشه همه ۱۸سال به بالا حق رای دارن که خیلی هاشون اهل سرچ کردن نیستن ،روستاها، افراد مسن هم هستن،حقیقت بعد رای مشخص میشه ،خیلی ها روستاها رو حساب نمی کنن اونها هم ایرانین ،حالا یه عده فقط چند نفر حساب میکنن
 • ابوالفضل IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  2 9
  اونایی که نظر میدن و خیلی تندرو هستند تا حالا اصولگرایان چکار کردند؟دوره خاتمی دلار همان قیمت بود نهایتا با ۲۰۰ تا تک تومن افزایش طی ۸ سال میگید سرچ کاره اسراییل و آمریکاست؟ شما که حقوق ماهیانه دارید و منزل دارید و اجاره نمیدید اینو بدونید تا چشم زدید عمرتون تمام میشه و باید به خدا جواب بدید.پس بیهوده به اونایی که اصولگرا هستند وتا حالا جز ابرتورم کاری نکردند رای جانبداری ندید و به کسی مثل پزشکیان که واقعیت رو میگه و میگه از کارشناسان کمک خواهم گرفت رای بدید.باز اون بالا خدا همه چی رو میبینه و روزی جوابگو خواهید بود.
 • بیطرف IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  4 9
  تواولین مناظره شون که همشون از خودشون چیزی برا گفتن نداشتن و فقط رویایی حرف زدن جز دکتر پزشکیان واقعا کسی که به درد مردم واقف بوده و نزدیک به ملت زندگی کرده،امیدوارم ملت شریف ما عاقلانه و منطقی تصمیم بگیرن و انتخابشون صحیح باشه،بخداقسم که جز دکتر پزشکیان هیچکدومشون نمیتونن صلاحیت ریاست جمهوری رو داشته باشن،به امید فردایی دوباره و شاید سبز امیدواریم و زندگی میکنیم،یاحق!
 • مهدی IR ۱۱:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  2 0
  مردم هم خصوصیات ادمای حق رو چک می کنند هم خصوصیات ادمای باطل رو.مثل یه عده ای از مخاطبین گوشیمون که حذف نمی کنیم،نه اینکه خوبن ،چون می خوایم هر موقع زنگ زدن بشناسیمشون
 • حیدر زیدی IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  11 15
  سلام آقای دکتر پزشکیان برنده است
  • بهرام IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
   13 7
   اقای پزشکیان اخرین امیدایران اخرین امیدمردم.
 • وحید IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  0 4
  آمار زاکانی خیلی جالبه . استیکر خنده
 • کسمایی IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  1 1
  فقط توجه به توجه نسبی استان عشق کردستان به هر کاندید
 • محمدی IR ۱۲:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  3 7
  سلام. لطفا ب نظر مردم احترام بگذارید. پزشکیان مرد محترم و فهمیده ای هست
 • ناشناس IR ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  10 5
  فقط پزشکیان . کسی ک نسبت ب خانواده اش وفادار بوده و ۳۰ سال بعد از فوت همسر و فرزندش ازدواج نکرده و فرزندانش را زیر دست نامادری ننداخته و خودش سرپرستی آنها را بعهده داشته پس بدانید ک برای مملکتش هم از جان ودل مایه میگذارد وبرای ملتش هم سنگ تمام .....درود بر پزشکیان . یاد رئیس جمهور شهید هم گرامی.
 • رضا صفاپور طهرانی IR ۱۶:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  4 4
  پزشکیان را چون نمی شناختند طبیعی است که در موردش جستجو کنند ولی جلیلی قالیباف قبلا هم شرکت کرده بودند وشناخته شده هستند
 • مسعودعلیزاده IR ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  1 4
  احداث مرکز جامع سلامت وناباروری در مجتمع موزه کرمان به یاد زنده یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • حامد US ۱۷:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  3 7
  قطعا اکثر آرا از آن پزشکیانه
 • کاربر IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  5 6
  پزشکیان.تمام.
 • IR ۲۰:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  1 1
  دست کم نقشه ایران رو به روز می کردید؛ نقشه چند سال پیش رو چرا گذاشتین؟!
 • فیروز IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  1 4
  جلیلی وپزشکیان به مرحله دوم کشیده میشن
 • محمد رضا IR ۲۲:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  6 3
  با جان دل به دکتر پزشکیان عزیز رای میدهیم .وعده ما هست تیر ماه انشاالله
 • IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۹
  3 2
  بحول وقوه الهی هشتم تیر پزشکیان فاتح انتخابات میشه ..