سالاری از اجرای برنامه‌های هنری در ایام چهلم شهید رئیسی خبر داد

محمود سالاری معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ستادی مراسم چهلم شهید رئیسی و همراهن ایشان از برگزاری برنامه‌های هنری در ایام چهلم شهیدان خدمت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، ستاد برگزاری مراسم اربعین شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه ایشان روز گذشته در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

ریاست این جلسه برعهده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. به گفته اسماعیلی قرار است تا مراسم اربعین سید شهیدان خدمت، رئیس جمهور شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در مصلای تهران برگزار شود.

هرکدام از معاونین و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار است که برنامه‌های مرتبط با حوزه کاری خود را در ایام اربعین شهید رئیسی انجام دهند.

در این راستا محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که عهده‌دار چهار اداره کل هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی و برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری است، نیز در سخنانی از از برگزاری نمایشگاه عکس و آثار هنری، ساخت سرود و سفارش موسیقی، تولیدات تجسمی و نمایش برای شهید آیت الله رئیسی خبر داد.

بر این اساس مدیران ادارات کل معاونت هنری هرکدام در حال انجام امور مربوط به حوزه کاری خود برای چهلم شهید رئیسی هستند که اخبار آنها به زودی منتشر خواهد شد.

۷ تیر مراسم چهلم رئیس‌جمهور شهید و همراهان در مصلای تهران برگزار می‌شود.

۲۲۰۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1921932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =