۲۴درصد مشترکین برق خانگی چهارمحال و بختیاری جایزه خوش مصرفی دریافت کردند

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: ۲۴ درصد از مشترکین برق خانگی استان به تعداد ۸۰۹۴۲ مشترک با رعایت الگوی تعیین شده و کاهش مصرف برق، مشمول دریافت پاداش‌خوش مصرفی گردیدند.

به گزارش خبرانلاین استان چهارمحال و بختیاری، مهندس مجید شریفی معاون فروش و خدمات مشترکین این شرکت در تشریح خبر گفت: ۲۴ درصد از مشترکین برق خانگی استان به تعداد ۸۰۹۴۲ مشترک با رعایت الگوی تعیین شده و کاهش مصرف برق، مشمول دریافت پاداش‌خوش مصرفی گردیدند که در صورت حساب‌های برق آنها به صورت بستانکاری لحاظ گردید. ‌

وی در ادامه با اشاره به اینکه میزان پاداش پرداختی به این مشترکین ۱۲ میلیارد ریال بوده است، گفت: همچنین مشترکین برق خانگی می‌توانند با کاهش مصرف برق خود ضمن برخورداری از تخفیف‌های مربوطه در قبوض برق در پویش با انرژی (از طریق آدرس اینترنتی Ba-energy.ir و یا نصب اپلیکیشن با انرژی و ثبت شناسه قبض برق خود)، مشارکت کنند و برنده جوایز نفیسی از قبیل صدها خودرو، لوازم برقی منزل، بسته‌های اینترنتی و... گردند.

مجید شریفی در ادامه با اشاره به اینکه بخش کشاورزی تاکنون بیشترین همکاری را در مدیریت مصرف برق داشته است، ضمن تقدیر از کشاورزان سطح استان خاطرنشان کرد: با توجه به ناترازی تولید و مصرف برق، لازم است همه مردم همکاری لازم را در کاهش ومدیریت مصرف، داشته باشد.

گفتنی است: پیک بار مصرف برق در استان از ابتدای سال تاکنون در ۱۸ تیرماه به میزان ۴۸۲ مگاوات حادث شده است که نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد ۸ درصدی بار را ثبت نموده است.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1930857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =