در پی انتشار بولتن‌های تخریبی علیه آیت‌الله مهدوی کنی و جبهه متحد اصولگرایان، این جبهه با صدور بیانیه‌ای نسبت به این حرکت غیراخلاقی واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:
 
بعد از سخنان اندیشمندانه رهبر حکیم انقلاب در نوزدهم دی مبنی بر رعایت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی انتظار از تمام گروه‌ها و فعالین عرصه انتخابات و رقیبان این بود و هست که فضایی سالم، رقابتی و به دور از تخریب و نفی دیگران فراهم آید تا حضور گسترده مردم در انتخابات و انتخاب نمایندگانی شایسته را شاهد باشیم.
 
متاسفانه هنوز چند روز از بیانات راهبردی مقام معظم رهبری نگذشته است که در روزهای اخیر بولتنی تخریبی به نام یکی از گروه‌های سیاسی - و با شبکه عظیم توزیعی که قطعا هزینه‌های هنگفتی صرف آن شده است - علیه جبهه متحد اصولگرایان (مورد تایید حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی و جامعه روحانیت مبارز و حضرت آیت‌الله یزدی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) و نیز برخی اعضای شورای مرکزی منتشر شده است.
 
این اتفاق که به روشنی با مشی ترسیمی مقام عظمای ولایت مغایرت دارد، از جانب جبهه متحد اصولگرایان اقدامی مشکوک تلقی شده که در راستای اختلاف افکنی در مجموعه اصولگرایان و در نهایت به نفع رقبای اصلی اصولگرایان یعنی جریان فتنه، انحراف و فساد تمام خواهد شد.
 
جبهه متحد اصولگرایان علی‌رغم درخواست متعدد امت حزب‌الله و اصولگرایان در اقصی نقاط کشور برای پاسخگویی به برخی دروغ‌ها و تهمت‌ها و باطل آمیخته به حق در آن، برای تبعیت از خواست صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی و رعایت مصالح عالی نظام و جریان اصولگرایی، از حق خود در پاسخ دادن به بولتن نویسان صرفنظر کرده، بازهم مانند پاسخ به اتفاق گذشته در انتساب لیست دروغین به جبهه متحد اصولگرایان در یک نشریه خاص، فعالین سیاسی و احزاب و افراد را به رعایت تقوا و اخلاق دعوت می‌نماید.
گفتنی است برخی سایتها، در روزهای اخیر گزارش داده اند جبهه پایداری اقدام به انتشار بولتن علیه آیت الله مهدوی کنی کرده است. 

/2727

کد خبر 195041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =