فارس نوشت:

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و ایران گفت: من هیچگاه نگفتم که در 6 ماه آینده قحطی می‌آید اما اگر از صحبت من چنین برداشتی شده است حرف خودم را پس می‌گیرم و از مردم عذرخواهی می‌کنم.

 اسدالله عسگراولادی اظهار داشت: من هیچگاه نگفته‌‌ام که قحطی می‌آید بلکه گفتم با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تورم در کشور ایجاد می‌شود که این تورم باید با سیاست‌های درست مهار شود.  

وی افزود: با ارز 1700 تومانی که در مقطعی هم تا 2000 تومان بالا رفت واردات کالا مشکل می شد که با سیاست دولت برای دادن ارز با قیمت مرجع به واردکنندگان رسمی این مشکل حل می‌شود و این تصمیم، تصمیم بسیار مناسبی است و از دولت تشکر می‌کنم.  

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و ایران گفت: از روز گذشته ارائه ارز مرجع به واردکنندگان رسمی آغاز شده است.  

وی افزود: هیچگاه نگفته‌ام که قحطی می‌آید اما اگر از صحبت من سوءبرداشت شده اشتباه کرده‌ام حرف خودم را پس می‌گیرم و از مردم عذرخواهی می‌کنم.

 

/3131

کد خبر 196278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
  172 0
  شمای ...... تشکر نکنی من مصرف کننده تشکر کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • سید IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
  101 0
  ارائه ارز مرجع کی قطع شده بود که ما خبر نداریم فقط دلار مرجع1130تومان بود حالا که شما تشکر میکنید1226تومان شده آخه گرون کردن تشکر داره
 • بدون نام GB ۲۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
  48 1
  دانشجویان هموطن شما در خارح از کشور برای شهریه دانشگاهشان با مشکلات اساسی رو به رو شده اند. شما ارز ارزان گرفته اید که کالا وارد کنید و به پدر و مادر همین بچه ها بفروشید. باید هم تشکر کنید.