«میمی آلفورد» کارمند بازنشسته کلیسا است و به تازگی کتابی نوشته که در آن رابطه خود و جان اف کندی رئیس جمهور ترور شده آمریکا را فاش می کند.

وی در این کتاب نوشته است وقتی به عنوان کارآموز 19 ساله ای وارد کاخ سفید شده است از سوی رئیس جمهور مورد تجاوز قرار گرفته که این تجاوز رابطه ای اجباری به مدت 18 ماه را به دنبال داشت.

 

وی در کتاب بیوگرافی خود با عنوان «یک راز کهنه: من و جان اف کندی و مسائل بعد از آن» فاش می کند که رئیس جمهور در یک مهمانی در اتاق خصوصی همسر خود در کاخ سفید به او تجاوز کرده است. وی همچنین ادعا می کند رئیس جمهور کندی به این هم اکتفا نمی کند و از دوستش می خواهد با من رابطه جنسی داشته باشد.

 

تمام این اتفاقات در 18 ماه حضور من در کاخ سفید ادامه داشت و تنها با ترور کندی توانستم از دست رئیس جمهور و دوستش خلاص شوم. آلفورد که در حال حاضر 69 سال سن دارد می گوید البته رئیس جمهور با این رابطه اکثر اسرار خصوصی خود را با من در میان می گذاشت.

 

وی در کتابش می نویسد رابطه ما آنقدر نزدیک شده بود که حتی در اتاقهای محرمانه کاخ نیز رفت و آمد می کردم و حتی در مراسم درگذشت نوزاد پسرش «پاتریک» یکی از نزدیک ترین افراد به رئیس جمهور ایستاده بودم که البته تمام این 18 ماه به صورت اجباری سپری شد.

 

بنابراین گزارش، در این کتاب مطالبی درباره نامه های محرمانه کندی نیز آمده است که نشان می دهد دختر 19 ساله چقدر به رئیس جمهور نزدیک شده است که حتی از تصمیمات دولت آمریکا درباره سامانه های موشکی کوبا نیز اطلاع پیدا می کند. وی در کتابش نوشته است که به راحتی به اسناد محرمانه دولتی دسترسی داشت و حتی بعضی از نامه های محرمانه را با صدای بلند برای کندی می خوانده است.

 

در کتاب آلفورد که قرار است 8 فوریه از سوی انتشارات راندوم هاوس وارد بازار شود، خاطر نشان شده که خاطرات معشوقه کندی قرار بود در سال 2003 منتشر شود ولی به دلایلی نامعلوم تا امسال به تاخیر افتاد.

 

 

بیزینس تایمز/ 6 فوریه/ ترجمه محمد حسنلو

 

6060

کد خبر 197715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • نیما IR ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  انتظار "متقی" بودن از رییس جمهور امریکا شبیه انتظار آزاده بودنه از رییس جمهور یه جای دیگه ! چه این خبرا فاش بشه چه نشه چه این رابطه اجباری بوده باشه ,چه اجباری نبوده باشه
  • Jahan CA ۲۲:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
   5 30
   امیدوارم منظور شما از آزاده بودن، عزّت نفس و آزادگی در مقابل زورگویان بین المللی باشد.
 • بدون نام IR ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  55 3
  از این کتابها در زمان انتخابات آمریکا زیاد چاپ میشه که حزب مخالف را بد نام کنند مثل مسایل فرماندار آلاسکا یا ...اما اینکه پس از چند دهه بدون شاهد و سند این مطالب ارائه بشه خیلی قابل اعتنا نیست
 • بدون نام IR ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
  62 5
  به نظر من این خانم برای کسب شهرت این مطالب را نوشته است.
 • حامد US ۰۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
  59 3
  اینم یک راه درآمد برای برخی است هم ناشر هم نویسنده خوب پول درمیارن حالا چقدرش راسته خدا میدونه
 • حمیدرضا IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
  1 0
  جالب بود
 • بی نام US ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۶
  1 3
  جرا دروغ باشه کندی مردی هوس باز بود این کاراازش بعید نبود