اکبر عبدی که در سی‌امین جشنواره فیلم فجر برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد، مراسم اختتامیه را حدود 10 دقیقه در دست گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، اکبر عبدی در اختتامیه سی‌امین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خوابم می‌‌آد» سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد.
 
 
وی بعد از دست دادن به تک تک هیئت داوران و ابراز ارادت به مردم، بدون گرفتن جایزه‌اش در حال پایین آمدن از سن بود که محمدرضا شهیدی‌فر مجری مراسم به او یادآوری کرد جایزه‌اش را بگیرد.

عبدی بعد از گرفتن سیمرغ، گفت: «از هیئت داوران و انتخاب تشکر می‌کنم اما جایزه گرفتن برای من خیلی دیر شده. من مثل بابایی می‌مانم که در شصت سالگی بچه‌دار می‌شود؛ زنگوله پای تابوت.»
 
 
این بازیگر در ادامه عنوان کرد: «من باید سر «ای ایران» جایزه می‌گرفتم، برای کار کردن با فهیم‌ترین کارگردان سینمای ایران، استاد ناصر تقوایی. من برای بازی در این فیلم که ساختش دو سال طول کشید، تنها 195 هزار تومان پول گرفتم، اما این فیلم به بخش مسابقه هم نیامد.»
 
 
وی با گلایه از تهیه‌کننده فیلم «خوابم می‌آد»، بیان کرد: «تهیه‌کننده این فیلم نه زمان فیلمبرداری و نه بعد از آن یک تماس هم با من نداشت. او معتقد بود نقش من را یک پیرزن معمولی با دو میلیون تومان دستمزد می‌تواند بازی‌ کند، اما متاسفانه همه پیرزن‌هایمان هم فوت کرده‌اند و به ناچار از من استفاده کردند.»
 
وی در پایان خاطره‌ای از سیمرغ‌ گرفتنش تعریف کرد و حدود 10 دقیقه با لهجه آذری مردم را خنداند
.
 
58246
 
کد خبر 198805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =