فارس نوشت:

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان اینکه واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ بر جرم‌های دولت افزود، گفت: باید علیه ادبیات ضد انقلابی روزنامه دولت صدر صد شکایت شود و پرونده این روزنامه به دادگاه برود.
 
حسن غفوری‌فرد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ را که تحت عنوان فریادهایی برای فراری دادن متهمان اصلی، منتشر شده است را فرار رو به جلوی دولت عنوان کرد و گفت: این عادت دولت است که هر گاه مجلس در تعطیلی به سر می‌برد، با مبرا کردن خود از هر تخلف و اشتباهی، سایر نهادهای حکومتی را مسئول اشتباهات بزرگ خود می‌داند.        ايــــنــــجــــا
 
وی با اشاره به بخشی از این مقاله که در آن حمایت مجلس از خاوری درج شده است، افزود: خاوری عضو دولت بوده یا مجلس؟ آیا وی از دولت حکم گرفته یا از مجلس؟
 
* خاوری محصول دولت بود
 
نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: ادعای حمایت170 نفر از نمایندگان مجلس از خاوری هم تعجب‌آور است، بنده نه کسی را به اسم خاوری می‌شناختم و نه دیده بودم، خاوری محصول دولت بود.
 
غفوری‌فرد ادامه داد: به نظر می‌رسد که هر وقت امکان واکنش و پاسخگویی به موقع به ادعاهای دولت نیست، این مواضع بیان می‌شود و تهمت به قوه مقننه دستگاه‌های امنیتی و قضایی از سوی دولت زده می‌شود.
 
* این مقاله بر جرم‌های دولت افزود
 
وی با بیان اینکه ادبیات روزنامه دولتی ایران به عنوان ارگان دولت، در حد یک روزنامه ضد انقلاب است که می‌تواند مورد سوء استفاده رسانه‌های ضد انقلاب قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: این مقاله بر جرم‌های دولت افزود.
 
نماینده مردم تهران در مجلس، با تأکید بر اینکه هم قوه قضائیه و هم مجلس علیه مقاله امروز دولت شکایت خواهند کرد، اظهار داشت: چگونه بدون هیچ سندی، همه تخلف دولت به دستگاه امنیتی و قضایی منتسب می‌شود؟ بنابراین باید به خاطر اتهامی که به دستگاه‌های مهم کشور زده شده، طرح شکایت شود.
 
* پرونده روزنامه ایران باید به دادگاه برود
 
غفوری‌فرد درباره اینکه آیا با درج چنین مطلبی درارگان دولتی، این روزنامه نیازمند تذکر و اخطار نیست نیز تأکید کرد: بالاتر از تذکر به این روزنامه، بعد از شروع مجلس حتماً پرونده روزنامه ایران به دادگاه برود و همه نهادها از این مقاله شکایت کنند، باید علیه ادبیات ضد انقلابی روزنامه دولت صدر صد شکایت شود.

/2727

کد خبر 199888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =