بعد از این‌که شکایت رافائل بازیکن خارجی پرسپولیس منجر به کسر 6 امتیاز از این تیم شد، این روزها احتمال کسر 6 امتیاز دیگر از پرسپولیس به خاطر شکایت وینگادا وجود دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ ماجرا از این قرار است که حسین هدایتی عضو سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس یک روز اعلام کرد وینگادا سرمربی جدید این تیم، هدیه او به هواداران است. اما زمانی که هدایتی از هیات مدیره پرسپولیس کنار گذاشته شد، مطالبات وینگادا هم پرداخت نشد تا این مربی به فیفا شکایت کند. پرونده وینگادا هم مربوط به خودش است، هم مربوط به دستیارش.
پس از مدتی مدیریت پرسپولیس تغییر کرد و مطالبات وینگادا توسط مدیریت جدید هم پرداخت نشد. حالا فیفا این پرونده را رسیدگی کرده و پس از بررسی مدارک، نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس فرستاده که آن‌ها تا 10 روز مهلت دارند با وینگادا مصالحه کنند. پرسپولیس هم نامه‌ای به فیفا فرستاده که این حکم بر چه اساسی ارسال شده است. آن‌ها در این نامه به حکم صادره اعتراض کرده‌اند چراکه فیفا علاوه بر پول قرارداد وینگادا، حدود 100 هزار دلار هم غرامت برای او در نظر گرفته است.
در حال حاضر پرسپولیس باید 400 هزار دلار به وینگادا و دستیار او بدهد، در حالی که اگر مطالبات این مربی در زمان خودش پرداخت می‌شد، 100 هزار دلار از این پول که به عنوان غرامت است، کسر می‌شد.
در زمان مدیریت قبلی پرسپولیس، ناظمی مدیر برنامه‌های وینگادا با مدیر پرسپولیس جلسه‌ای داشت و با آن‌ها به توافق رسید که با دریافت 150 هزار دلار، پرونده را ببندد اما پرداخت نشدن این رقم از سوی مدیران قبلی باشگاه، وینگادا را نسبت به پرسپولیس بی‌اعتماد کرده است.
این ماجرا دقیقا مشابه همان ماجرایی است که منجر به کسر 6 امتیاز از پرسپولیس شد. آن زمان هم پرسپولیس به خاطر بدهی‌هایی که از دوره قبلی مدیریتش به رافائل داشت، با جریمه سنگینی از سوی فیفا روبه‌رو شد و 6 امتیاز از امتیازهای این تیم کسر شد.
43 43
کد خبر 201397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =