رئیس حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان، خواستار ادامه مبارزه با شبکه های جاسوسی رژیم صهیونیستی در این کشور شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی المنار، ولید جنبلاط با انتقاد از توقف غیرمنتظره منهدم کردن شبکه های جاسوسی اسرائیل در لبنان، از سازمانهای امنیتی این کشور خواست همکاری بین خود را به منظور ادامه تعقیب شبکه های جاسوسی اسرائیل در لبنان تقویت کنند.

ولید جنبلاط با اشاره به شکایت اسرائیل از حادثه انفجار در طیرفلسیه در جنوب لبنان به سازمان ملل گفت.. دشمن اسرائیلی از هر بهانه آفرینی برای ضربه زدن به امنیت ملی لبنان استفاده می کند، در حالی که این رژیم خود هر روز حاکمیت لبنان را نقض می کند.

وی تاکید کرد حضور هواپیماهای شناسایی اسرائیل در حریم هوایی لبنان نقض حاکمیت این کشور و مخالف قطعنامه هزار و هفتصد و یک شورای امنیت است.

جنبلاط افزود.. سوالی که باید مطرح شود این است که هواپیمای دشمن بر فراز شهری در جنوب لبنان چه کار می کرده است؟

رئیس حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان همچنین از برخورد دوگانه جامعه جهانی در برابر اشغالگری اسرائیل انتقاد کرد و اظهار داشت.. جامعه جهانی در برابر ادامه اشغال شهر الغجر لبنان توسط اسرائیل، تنها تماشاچی است.

وی بر لزوم تجهیز ارتش لبنان با سلاحهای ضدهوایی و تانک تاکید کرد و گفت.. تاکنون همه کشورها از ارسال این نوع سلاحها به لبنان خودداری کرده و در بهترین حال تنها به کمک به آموزش نیروهای ارتش لبنان اکتفا کرده اند.

کد خبر 20210

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =