عضو جامعه روحانیت مبارز می​گوید برخی از سخنان نزدیکان دولت درباره « گفتمان احمدی​نژاد» عمدی است.

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم نماینده تهران در گفت وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه اینگونه برداشت ها غلط است، افزود: گاهی در سخنان برخی از همکاران خود می شنویم که سخن از «گفتمان احمدی نژاد» بر زبان می رانند. مگر آقای احمدی نژاد یک شخصیت فوق العاده ای هستند که «گفتمان» ایشان برای مردم ما یک ویژگی متفاوتی داشته باشد؟!
وی با اشاره به بر خی از شیوه های خاص دولت در اداره کشور همانند سفر های استانی، گفت: شیوه اداره کشور، یک عملکرد است و ربطی به گفتمان ندارد.  چون گفتمان از شعارها و رویکردها منتج می شود. در حالی که وقتی آقای احمدی نژاد در سال 84  به میدان ریاست جمهوری آمد، از احیاء آرمان های انقلاب اسلامی سخن گفت.
عضو جامعه روحانیت مبارز که می گفت انقلاب اسلامی «گفتمان امام و انقلاب» است و رهبری هم همان مسیر را طی کردند، اظهار داشت: تعبیر «گفتمان احمدی نژاد» یک نوع اسطوره سازی بی معنا است که این شائبه را می آفریند که مبادا در مقابل مقام معظم رهبری، چنین اسطوره سازی صورت می گیرد.
نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در پاسخ به اینکه این اسطوره سازی را عمدی می دانید یا سهوی؟، خاطر نشان کرد: من اینگونه سخنان را عمدی می دانم. به نظر می رسد برخی می خواهند آقای احمدی نژاد را فراتر از جایگاه ریاست جمهوری بنشانند. به طوری که مجلس آینده مطیع ایشان باشد و مجلس آینده را ایشان رقم بزند.
عضو جامعه روحانیت مبارز ،گفت: این بر خلاف جایگاه ریاست جمهوری است که مردم هر 4 سال یک بار انتخاب می کنند و بیش از دو بار هم کسی نمی تواند برای ریاست جمهوری انتخاب شود و برای بار سوم کسی دیگری بار سوم وارد صحنه شود.
/29212
کد خبر 204826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • على سنجرى US ۰۷:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
  3 2
  فكر نميكنيد كمى دير بفكر مقابله با اين گروه برخاستيد؟
 • بدون نام IR ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
  0 0
  مگه نیستید؟؟؟؟؟؟
 • علی IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
  3 3
  آفای محترم گفتمان انقلاب اسلامی با گفتمان احمدی نژاد تفاوت دارد.
 • حسين IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
  4 4
  بسم الله الرحمن الرحيم پس از حمد خداوند متعال و آرزوي فرج حضرت ولي عصر (عج) و طول عمر جهت ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله) همين احمدي نژاد اگر نبود مفاهيمي مثل اقتدار ملي اينگونه بار نمي گرفت بهشتي شهيد هم اين كوته نظريها را بسيار تحمل نمود و وقتي از اين انقلاب گرفته شد جاي خاليش را احساس كرديم .ظرفيت احمدي نژاد امروز براي هيچ كشوري وجود ندارد . اما حاسدين چشم ديدن ندارند . او پشتيبان واقعي ولايت است و البته معصوم هم نيست .والعاقبه للمتقين