فارس نوشت:

برخی از فعالان سایبری سوری، عکسی از کارت‌های ادعایی که مخالفان مسلح در سوریه آن را مدرکی دال بر عضویت ایرانیان غیرنظامی در سپاه تلقی می‌کنند را منتشر کرده است؛ این کارت متعلق به سردار شهید ایرانی حاج احمد کاظمی است که در سال 1384 به شهادت رسید. 

موج تبلیغات غرض ورزانه علیه ایران از سوی مخالفان وابسته سوریه و تروریست های مسلح که از سوی رسانه های وابسته به محور غربی-عربی همچون الجزیره، العربیه و فرانس 24 حمایت می شوند، از آغاز این اغتشاشات جزو  آیتم های خبری روزانه بوده است.دستگیری تک تیراندازان ایرانی، حضور نیروهای ایرانی در سرکوب‌های سوریه و کمک‌های تسلیحاتی ایرانی از جمله این اتهامات بوده است.

در این میان شاید بارها ادعا شده است که گروهک های مسلح سوری موفق به کشف و دستگیری ایرانیان در آشوب شده و کارت هایی نیز از این اشخاص منتشر کرده است.

در این میان برخی از فعالان سایبری سوری، عکسی از یکی از این کارتها که ادعا می‌شود برای ایرانیان عضو سپاه است را منتشر کرده است. جالب اینجاست که این کارت متعلق به سردار شهید ایرانی حاج احمد کاظمی است که در سال 84 در سانحه سقوط هواپیما به شهادت رسید. این عکس به خوبی جعلی بودن ادعای این چنینی علیه ایران را در رابطه با امور سوریه را نشان می‌دهد.

 

این کارت متعلق به سردار احمد کاظمی در اوایل آغاز جنگ تحمیلی و پیوستن وی به سپاه است.

/27212

 

کد خبر 205772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • تیبا CA ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۳
    4 4
    سلام درود بر این دختر جوان سوری که بسیار زیرکانه عمل میکند من میدونم چه پیجی در فیس بوک این افشاگری رو انجام داده دختری شجاعی به نام ندی که جسورانه مقابل تهدید های این تروریست ها قرار گرفته و منابع اطلاعاتی بسیاری در دست داره ان شالله که خداوند نگهدارش باشه. اجرکم عندلله یا ندی... نعم انت ندا ... نداءالوطن