۰ نفر
۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۸

درحال حاضر ایرلاین ها بابت دریافت سوخت،567 میلیارد تومان به دولت بدهکار هستندکه در صورت عدم پرداخت آن تا سه ماه آینده در مرحله اول عرضه سوخت به آنها متوقف می شود.

 به گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مرحله دوم محاسبه سوخت با قیمت آزاد خواهد بود.بنابراین شرکت های بدهکار باید هر چه زودتر به فکر صاف کردن بدهکاری های خود باشند.
جلیل سالاری امروز با بیان اینکه در حال حاضر 47 مرکز سوخت گیری هواپیمایی در فرودگاه‌های کل کشور به طور همزمان اقدام به عرضه سوخت به هواپیماهای داخلی و خارجی می کنند، گفت: سال گذشته به طور متوسط روزانه 3.5 میلیون لیتر سوخت به هواپیماهای داخلی و خارجی عرضه شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری فروش سوخت به ایرلاین ها به طور اعتباری انجام می شود، اظهار داشت: همچنین بر اساس مصوبات جدید دولت شرایط فروش سوخت به شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی تعیین شده است.
وی با تاکید بر اینکه دولت یک فرصت سه ماهه به شرکت های هواپیمایی داخلی برای تسویه حساب بدهی های نفتی تعیین کرده است یادآور شد: بر اساس مصوبات جدید دولت اگر در این مدت ایرلاین ها نسبت به پرداخت بدهی های نفتی اقدام نکنند فروش سوخت در مرحله اول به آنها قطع می شود.

/31221

 

کد خبر 206883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =