۰ نفر
۲۳ دی ۱۳۸۷ - ۱۰:۰۵

باردیگر داریوش مصطفوی خودش را تکذیب کرد. مدیر برکنار شده باشگاه پرسپولیس امروز در پایان مراسم تودیعش گفت:« من خودم رفتم و کسی وادار به رفتنم نکرد.»

این درحالی است که خود او پیش از این گفته بود حسین هدایتی باعث برکناری اش شده و با کارشکنی هایش کار را برای مصطفوی سخت کرده بود. اما او امروز جملاتی دیگر را به زبان آورد.
 داریوش مصطفوی پس از برگزاری مراسم تودیع خود از باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:« هر مدیری یک روز می آید و روزی می رود من هم به این موضوع واقفم اما دلم نمی خواست بدین صورت از پرسپولیس جدا شوم با این حال خوشحالم که به جای من فردی چون عباس انصاریفرد مدیریت پرسپولیس را برعهده می گیرد. مطمئنا او بهتر از من پرسپولیس را اداره خواهد کرد و همین مسئله جدایی از پرسپولیس را برای من آسان خواهد کرد.»
او فرصت حضور خود در پرسپولیس را کوتاه خواند وگفت: « من فرصت کوتاهی برای اداره پرسپولیس داشتم و با این شرایط نتوانستم کار خاصی برای این باشگاه انجام دهم. امیدوارم نفراتی که در آینده  مسئولیتهای باشگاه را برعهده می گیرند بتوانند به خوبی از عهده کار برآیند. خوشبختانه انصاریفرد مدیری پاک طینت است و می تواند باشگاه را به شرایط آرمانی خود برساند.»
خبرنگاری از مصطفوی در خصوص مشکلاتش با اعضای هیئت مدیره سئوال کرد که مدیر پیشین در جواب گفت:« من هیچ مشکلی با مدیران باشگاه پرسپولیس نداشتم . از شما هم می خواهم دیگر به گذشته برنگردید و نگاهتان به آینده باشد.: سازمان تربیت بدنی ، شخص آقای هدایتی و دیگر مسئولان باشگاه از هیچ کمکی به باشگاه دریغ نکردند و اینکه عنوان می شود هدایتی گفته اگرمصطفوی باشد من دیگر کمک مالی نمی کنم به هیچ عنوان صحت ندارد. بین ما اختلاف سلیقه وجود داشت اما ناسازگاری نبود. »
مصطفوی در واکنش به اظهارات افرادی که او را مدیری استقلالی می خواندند که دلش با باشگاه پرسپولیس نیست گفت:« چطور می شود یک مدیر دلش با یک باشگاه نباشد و مسئولیت آن باشگاه را قبول کند. من یک مدیر ملی هستم. مدیر ملی هر جا که باشد دلش برای آن مجموعه می تپد من هم از پرسپولیس جدا نبوده ام، دو سال برای این تیم بازی کردم و به عنوان قهرمانی ایران دست یافتم چطور می شود دلم با این باشگاه نباشد؟»
او در خصوص شایعه حضورش در کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال گفت:« من از این جریانات بی خبرم و هیچ مذاکره ای با مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال نداشته ام، تا هفته گذشته مدیر عامل پرسپولیس بوده ام اما امروز یک فرد فوتبالی هستم که مسولیتی در این باشگاه و فوتبال کشور را ندارد.»
 مصطفوی در خاتمه مدعی شد هیچ بدهی از خود در باشگاه پرسپولیس برجای نگذاشته است؛« من تنها مدیر عاملی هستم که نه تنها برای باشگاه  بدهی برجای نگذاشته ام بلکه در حساب این باشگاه صد میلیون تومان نیز پول باقی گذاشته ام . من با کمک سازمان تربیت بدنی و آقای هدایتی بخش عمده ای از پول بازیکنان را نیز پرداخت کرده ام و هیچ بدهی ای از جانب من متوجه باشگاه پرسپولیس نشد.»

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 2079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =