بهرام رادان در نشست خبری آلبوم «روی دیگر» گفت تا وقتی وضعیت سینمای ایران مساعد نباشد، ترجیح می‌دهد با دوستانش در استودیو جمع شود و موسیقی کار کند.

به گزارش خبرآنلاین، بهرام رادان در نشست خبری اولین آلبوم خود با نام «روی دیگر» که روز سه‌شنبه برگزار شد، با اشاره به شرایط حال حاضر سینما، گفت: «از ابتدا به قصد گزیده‌کاری در سینما حضور پیدا کردم. دلیل کم کاری‌ام در این مدت این بود که پیشنهاد کاری خوبی نداشتم، در حالیکه همیشه سعی کردم از بین کارهای پیشنهادی بهترین‌ها را انتخاب کنم، شاید گاهی هم دچار اشتباه شده بودم. از سینما دلزده شده‌ام.»

 

وی ادامه داد: «البته فکر می‌کنم سینما به نیروی جوان تازه‌ای احتیاج به هر حال در این دو سال اخیر فعالیت‌های موسیقی من نسبت به سینما بیشتر سنگینی می‌کند و این اواخر فعالیت‌هایم جدی‌تر هم شده است.»

 

این بازیگر سینما همچنین افزود: «تا زمانی که سینمای ایران کم‌رمق باشد و ما نتوانیم کاری که دوست داریم را انجام دهیم، خوب من با دوستانم به موسیقی روی می‌آورم و در یک استودیو کنار هم جمع می‌شویم. با همه این‌ها همانطور که بارها گفته‌ام خانه اولم سینماست و اواخر تابستان هم دو فیلم با بازی من روی پرده سینماها می‌رود.»

 

58246

کد خبر 217276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =