۰ نفر
۲۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۳۰

ماموران راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ که بیش از 119 فقره تخلف به مبلغ سی و هشت میلیون و 500هزار ریال خلافی به ثبت رسانده بود را توقیف کردند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس،ماموران راهنمایی و رانندگی منطقه شش شهر تهران هنگام گشت زنی در میدان فاطمی به راننده یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ که به طرز مشکوکی در حال تردد بود مظنون شده و پلاک آن را استعلام کردند. ماموران پس از استعلام پلاک خودرو دریافتند خودرو مبلغ 38میلیون و 500 هزار ریال خلافی دارد به همین منظور به سرعت خودرو را توقیف و آن را به نزدیکترین پارکینگ منتقل کردند.
گفتنی است،پس از انتقال خودروی مذکور به پارکینگ و اخذ خلافی مربوطه مشخص شد رفتار ترافیکی راننده مطلوب نبوده و بیش از "119"مورد تخلف رانندگی به 38میلیون و 500 هزار ریال را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. شایان ذکر است،خودروی مذکور بدلیل تکرار تخلفات توقیف و راننده نیز بدلیل عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی چندین امتیاز منفی را در کارنامه خود به ثبت رسانده که راننده متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
301282

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 221626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =