حسین سبحانی نیا به عنوان نماینده مجلس سوم ضمن حضو در کافه خبر به ارزیابی مهمترین حوادث سیاسی آن دوران می پردازد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس سوم که یکی از پر سابقه ترین نمایندگان به لحاظ حضور در پارلمان محسوب می شود ضمن حضور در خبرآنلاین به بررسی کارنامه مجلسی خواهد پرداخت که مهمترین حوادث سیاسی کشور را تجربه کرده است. این مجلس دو ماه بعد از شروع به کار خود با پذیرش قطعنامه 598 مواجه شد و بدین ترتیب جنگ پایان یافت.
یک سال بعد از شروع به کار این مجلس، امام خمینی (ره ) رحلت کردند و بدین ترتیب مجلس سوم تحولات جدیدی را تجربه کرد.
صف آرایی روحانیون مبارز و جامعه روحانیت که قبل از انتخابات مجلس آشکارتر شده بود و منجر به ارائه دو لیست جداگانه شده بود در مجلس سوم نمود علنی تر پیدا کرد.
بررسی این موارد و کارنامه مجلس سوم از مواردی است که محور سوال قرار خواهد گرفت. هر چند کارنامه مقایسه ای بین مجالس سوم، هفتم، هشتم مورد پرسش قرار خواهد گرفت. حجت الاسلام حسین سبحانی نیا نماینده ادوار مجلس به منظور بررسی این موارد فردا میهمان خبر آنلاین خواهد بود .
این نشست روز 5 تیر ماه از ساعت نه و نیم تا ده و نیم صبح در کافه خبر برگزار خواهد شد. شما کاربر گرامی نیز می توانید برای مشارکت در این گفت و گو سوالات خود در قالب کامنت مطرح کنید.
/27214

کد خبر 223000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
  1 1
  نماینده واقعی مردم کسی است که مسائل و مشکلات مردم را در مجلس منعکس می کند و نگران از دست دادن کرسی خود نیست آیا شما اینگونه هستید چرا غیر از چند نفر صدایی از شما بلند نمی شود و اگر موضوعی را مطرح می کنید کلیه جوانب مصلحت جویانه را در نظر می گیرید
 • بدون نام IR ۲۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
  0 0
  موضع مجلس در برابر قبول قطعنامه سازمان ملل و آتش بس چه بود؟
 • بدون نام IR ۰۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
  1 0
  چرامجلس بعدازپايان جنگ پيگيردريافت غرامت ازعراق نشد؟اگرشدهيچ نمودعلني پيدانكرد؟
 • سهیل IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
  1 0
  تفاوت هایی که ریاست مجلس آقای هاشمی به عنوان نماینده روحانیت مبارز و آقای کروبی به عنوان نماینده مجمع روحانیون داشتند چه بود ؟ درست است که اعضای مجمع از یک نوع سادگی در رفتار سیاسی برخوردارند ؟
 • نگار IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
  1 0
  راستش را بگویید وقتی متوجه شدید که امام قطعنامه را پذیرفته است شوکه نشدید ؟