سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد که همه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه سال جاری ، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

به گزارش خبرآنلاین، سازمان وظیفه عمومی با فراخوان همه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان خرداد 1373 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام داشت: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه سال 1391 از سازمان وظیفه عمومی ناجا دریافت داشته اند باید راس ساعت و تاریخ در نظر گرفته شده در محل و مراکز تعیین شده به منظور اعزام به خدمت دوره ضرورت حضور به هم رسانند.


مشمولان ساکن تهران بزرگ
تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال 1391 هستند باید رأس ساعت شش صبح روز دوشنبه مورخ 19 تیر سال جاری به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح ابلاغ شده است حضور پیدا کنند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.


مشمولان ساکن سایر استانهای کشور
تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال 1391 هستند باید رأس ساعت هفت صبح روز دوشنبه مورخ 19 تیر سال جاری به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود و در ضمن آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
47232
 

کد خبر 225297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حامد IR ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
  26
  واقعا خجالت نداره یکی با همسن بچه اش بره خدمت!!!؟ کسانی که بهر دلیلی که واقعا اکثرشون مشکل داشتند نتونستند بروند خدمت باید یه فکری به حالشون کرد معلومه که الان حتما زن و بچه دارند
  • همهمه IR ۰۳:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
   3
   چه اشکال داره خیلی ها هستند با همسن های بچه هاشون میرن دانشگاه درس میخونند چون در دوران خودش حال و حوصله درس خوندن نداشتند حالا شما هم تو دوران خودش از زیر قانون سربازی در رفتی حالا نباید انتظار تسهیلات داشته باشی اگر قرار باشه به کسیکه نرفته سربازی و زن و بچه داره معافیت بدن که دیگه کسی نمیسره خدمت.
  • محبی IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
   0
   منهم با ایشون موافقم خیلیها رو میشناسم که واقعا مشکلات زیادی داشتند که سختیهاشون بیشتر از خدمت سربازی بوده و نتوانستند بروند خدمت و بیش از 15 ساله که از خیلی امکانات از جمله جواز کسب و گواهینامه رانندگی ... محروم بودند. اینکه این دوستمون میگه با درس خوندن قابل قیاس نیست چون درس خوندن یک عمل اختیاریه و شاید یک درصد هم پولدار بودند و دلشون نخواسته بروند سربازی و برای اون یکدرصد جامعه نمیشه به همه به این دید نگاه کرد.
  • محمد IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
   3
   یه نفر هجده ساله چون معافیت سه برادری شاملش میشه نباید بره خدمت از اونطرف یکی چون شانس نداشته که سه تا برادر داشته باشه توی سن بالای سی سال باید بره خدمت!!!؟ این منصفانه نیست
 • جوان امروز IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
  11
  چرا نیروهای نظامی و انتظامی حرفه ای نمی شوند ، آخه تا کی باید جوانای مردم دو سال از بهترین سالهای عمرشون را در سربازی بسوزانند ...
 • ايراني IR ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
  1
  عده كمي هستند كه بدون دليل موجه دوراني كه بايد مي رفتن نرفتن. اگه شمام جاي اونا بودي با كوهي از مشكلات كه به دوش داشتي مطمئن باش نمي رفتي. لطفا عادلانه قضاوت كنيد نه يك جانبه
 • ميلاد IR ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
  0
  كاملا درسته همه بايد برن خدمت