فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یگان ویژه، مامور سرکوب نیست بلکه یک واحد مردمی، حزب‌اللهی و ولایت‌مدار در میدان برای مهار مسئله است، بر استفاده از تجهیزات پیشرفته در انجام ماموریت‌های محوله پلیس تأکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین،سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه تحقق عدالت بدون امنیت امکان‌پذیر نیست،اظهار داشت: امنیت نعمت بزرگی است که قرآن از آن به عنوان مقدمه عبادت یاد کرده است.
وی خاطر نشان کرد: زمانی که شرایط امنیت برقرار شد، زمینه خداپرستی نیز هموار می‌شود.
فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه ناامنی تنها با گروگانگیری، سرقت و انواع جرائم ایجاد نمی‌شود،اظهار داشت: امروز دشمنان با انواع رسانه‌ها و حیله‌ها هویت مردم را مورد هدف قرار داده‌اند تا از این طریق در کشور تولید ناامنی کنند.


در فتنه سال 88 خیلی از بزرگان متزلزل شدند
احمدی‌مقدم آموزش ماموران نیروی انتظامی را نیز مورد تأکید قرارداد و گفت: ماموران یگان ویژه علاوه بر آموزش استفاده از سلاح و تجهیزات ضد شورش و کنترل اجتماعات، آموزش ارتباط با مردم را نیز باید فرا گیرند.
فرمانده ناجا برعقلانیت،هوشمندی و فهم در کنار اعتقاد و صلابت تأکید کرد و افزود: در فتنه 88 خیلی از بزرگان متزلزل شدند،اما هیچ مامور پلیسی حتی یک سرباز از صحنه فرار نکرد.
احمدی‌مقدم تقویت دیدگاه اجتماعی و مردمی ماموران یگان ویژه را مورد تأکید قرار داد و استفاده از رسانه‌ها و وسایل ارتباط جمعی را در راستای جلب مشارکت‌های مردمی مهم برشمرد.


یگان ویژه ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است
احمدی‌مقدم در ادامه خطاب به ماموران یگان ویژه گفت: به خدمت خودتان افتخار کنید.اگر شب احیاء شما در خیابان مامور برقراری امنیت بودید، بدانید ثواب شما بیشتر از فردی است که قرآن بسر گرفته است.
فرمانده نیروی انتظامی درادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه امروز امنیت در جمهوری اسلامی با توجه به افزایش تهدیدات روبه بهبود است و احساس ناامنی روبه کاهش است، خاطرنشان کرد: یگان ویژه پاسداران ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی خطاب به ماموران یگان ویژه اظهار داشت: با قدرت و صلابت یگان شماست که گردنکشان،اوباش و مجرمان جرأت ندارند، امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند.
احمدی‌مقدم تأکید کرد: مشت محکم شما باید متوجه تبهکاران و کسانی باشد که در صدد ناامن‌کردن محیط اجتماعی هستند.


ماموران یگان ویژه، آموزش ارتباط با مردم را فراگیرند
فرمانده ناجا با بیان اینکه یگان ویژه مامور سرکوب نیست بلکه یک واحد مردمی، حزب‌اللهی و ولایت‌مدار در میدان برای مهار مسئله است، بر استفاده از تجهیزات پیشرفته در انجام ماموریت‌های محوله پلیس تأکید کرد و اظهار داشت: وظیفه نیروی انتظامی برقراری امنیت به بهترین روش‌هااست.
45232
 

کد خبر 227225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =