یکی ازهمکاران روزنامه نگار کامنتی درباره پیگیری وضعیت بیمه های تکمیلی سال 91 برایمان گذاشته بودند. پس با امیرعباس کارگر مسئول امور پاسخگویی صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران وهنرمندان تماس گرفتم و موضوع را پیگیری کردیم.

 کارگردرپاسخ عنوان داشت که ازروزشنبه این کارت ها توزیع خواهد شد. معصومه ستوده نوشته بود:" با سلا م و خسته نباشید . احتراما در اواخر فروردین ماه 1391 برای بهره مندی از بیمه تکمیلی از طریق صندوق حمایت از نویسندگان و روزنامه نگاران واقع در خیابان جم اقدام کردیم اما با گذشت بیش از دو ماه ، هنوز کارت دریافت نکردیم و مسئولان مربوطه ،مرتب امروز و فردا می کنند . ممنون می شوم که پی گیری کنید" .
امیرعباس کارگر ضمن بیان این خبر که روز شنبه کارتهای بیمه تکمیلی آماده تحویل است، گفت:« کارت بیمه های تکمیلی دوستان نویسنده ، روزنامه نگار وهنرمند همزمان با حضور وزیر ارشاد در مراسم افتتاح نگارخانه باب هنر صندوق حمایت از هنرمندن، تحویل معاونین سینمایی، فرهنگی و هنری ایشان شد. البته درروزسه شنبه نیز بیمه های تکمیلی روزنامه نگاران به معاونت مطبوعاتی تحویل شد. به این ترتیب دوستان روزنامه نگاروهنرمند می توانند ازروز شنبه به واحد هایی که مدارکشان را به آنجا تحویل داده اند مراجعه کنند وکارتهای بیمه تکمیلی خود را دریافت کنند.»
مسئول امورپاسخگویی صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران وهنرمندان درباره زمان در نظر گرفته شده برای صدوراین کارتها نیز گفت:«در صدور کارتهای بیمه تکمیلی هیچ تاخیری صورت نگرفته است.» وی افزود:«درروز 20 اسفند ماه که زمان تحویل مدارک بود تا اردیبهشت ماه، به مدت دو ماه زمان برای جمع آوری مدارک درنظر گرفتیم. پس از آن در طول یک ماه، همکاران ما تا پاسی ازشب مراحل مطابقت مدارک و اسامی حدود 10 هزار عضو را مورد بررسی قرار دادند.جالب توجه اینکه این رقم هنوزهم درحال افزایش است. زیرا بسیاری از متقاضیان امروز نیز برای بیمه تکمیلی به صندوق حمایت می آیند و مدارکشان را ارائه می دهند. مدارک ارسالی معاونت ها یک ماه گذشته به بیمه تحویل داده شده بود. ازاین رو می بینید که هیچ تاخیری در بین نبوده است.»
45235
 

کد خبر 228848

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =