تهرانی‌ها باز هم باید منتظر رسیدن روزهای گرم باشند چراکه بر اساس گزارش‌ها، دمای هوای تهران در ۳ روز آینده به ۴۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

 به گزارش خبرآنلاین، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد:‌ در 3 روز آینده پدیده خاصی در کشور وجود نخواهد داشت و تنها روند افزایش دما را در تهران داریم.

به گفته عبدالرضا امیدوار شهری، افزایش دمای استان تهران تا روز شنبه ادامه خواهد داشت و از شنبه حدود 2درجه از دمای هوای تهران کاسته می‌شود.

او با بیان این که در حال حاضر دمای هوای امروز تهران 37درجه سانتی‌گراد بالای صفر است که در گرم‌ترین ساعت به 40درجه خواهد رسید، بیان کرد: همچنین اهواز با 45 درجه سانتی گراد گرمترین شهر و شهرکرد با 11 درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین مرکز استان در کشور است.

 

هوای تهران سالم است

همچنین مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط سالم است.

یوسف رشیدی در گفتگو با مهر، از کاهش غلظت آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته خبر داد و اعلام کرد: ایستگاه‌های دانشگاه صنعتی شریف، ستاد بحران، پارک سلامت، پاسداران و شهرداری منطقه 15به لحاظ ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون همانند روزهای گذشته هستند.

او با اشاره به پایداری هوای تهران در 24 ساعت آینده گفت: انتظار می‌رود شاخص کیفیت هوا به غیر از مناطق پرتردد در شرایط سالم باقی بماند.

47234

کد خبر 234458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =