۰ نفر
۲۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۹

وقتی آرشیو مجله پررونق توفیق را زیر و روکنید، مطالبی خواندنی مشاهده خواهید کرد؛ خبرآنلاین بازخوانی برخی صفحات این مجله را در گروه طنز و کاریکاتور، آغاز کرده است.

پس از چندینکه نان تهران خوب شده بود دوباره مرتجع شده(!) و معلوم نیست که در اثر سرگرمی روسا به انتخابات یا علت دیگری رو به خرابی نهاده است.
قلوه سنگ و خاک اره که از یادگارهای استبداد صغیر حکومت گذشته است در آن زیاد دیده می شود و این نه تنها برای سلامتی مردم ضرر دارد بلکه چون عده ای از مردم را مریض می‌کند برای وکیل شدن روسای دوایر دولتی و رفقایشان نیز که احتیاج به اشخاص سالم و حاضر برای رای دارند.

یکی از کارشناسهای مالیخولیایی ما که سابقه زیادی در چرند گویی دارد، معتقد است که عمل خرابی نان زیر سر دولت است و دولت چون قرینه ساز زبر دستی است مخصوصا نان تهران را خراب کرده که با خرابی انتخابات آزاد مطابقت نماید.
توفیق: به عقیده ما بهتر است که در این چند روزی که از عمر انتخابات باقی مانده نان گندم حسابی به مردم بدهند تا همه با جان و دل رای خودشان را در صندوق‌ها بیاندازند و وقتی‌ که انتخابات تمام شد و بوجود مردم احتیاج نبود هر کاه و یونجه ای که می خواهند در نان داخل کنند!


توفیق-5شنبه 24 اذر 1322
 

 

6060

کد خبر 237138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سودابه غلامعلی IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
  2 0
  خدا رحمت کند دهخدا را که برای حل مشکل نان فرموده : روز اول در هر خروار گندم یک من ماسه نرم اضافه کنید واین کاررا هرروز با اضافه کردن یک من ادامه دهید ظرف 300 روز مساوی میشون وباز اگر این کار ادامه پیدا کند ظرف 600 روز میشود 600 کیلو ماسه و300 کیلو آرد ومردم عادت میکنند به جای نان گندم "نان ماسه "بخورند
 • امیر EU ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
  1 0
  نگران نباش عزیزم !! بزودی بقیه کالاهای اساسی مردم هم مرتجع میشوند!!