معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گلستان از اجرای دهمین مرحله طرح عملیاتی شناسایی و دستگیری سارقان وسائل داخل خودرو در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ پاسدار "عسگر ساوری" با اعلام این مطلب، هدف از اجرای طرح دستگیری سارقان در گلستان را افزایش ضریب امنیتی در سطح منطقه و ناامن کردن محیط برای مجرمان اعلام کرد و گفت: این طرح با بسیج کلیه امکانات و نیروهای پلیس آگاهی طی دو روز برگزار شد. وی گفت: با تلاش مأموران در این عملیات پنج فقره سرقت اماکن خصوصی، سه فقره سرقت مغازه، پنج فقره سرقت های به عنف و سه فقره سرقت احشام کشف شد. به گفته وی 6 دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی مسروقه نیز توسط مأموران پلیس آگاهی کشف شد. این مقام انتظامی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی در این عملیات همچنین موفق به کشف سه فقره وسائل و قطعات کشاورزی، دو فقره سرقت اماکن دولتی و 9 فقره سرقت از منزل شدند.
سرهنگ ساوری به دستگیری سارق حرفه ای وسائل داخل خودرو اشاره کرد و بیان داشت: متهم در تحقیقات تخصصی بعمل آمده به هشت فقره سرقت اعتراف که از تمامی صحنه های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: در این عملیات در مجموع 25 سارق دستگیر و 45 فقره سرقت کشف شد.
301282

کد خبر 237574

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =