۰ نفر
۱۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۸

مهر نوشت:

سعید اسدی‌فر از پایان نگارش زندگینامه حسین رضازاده قهرمان سابق وزنه‌برداری کشورمان خبر داد.

سعید اسدی‌فر، نویسنده و محقق گفت: «پروژه نگارش زندگینامه حسین رضازاده یکی از طرح‌هایی بود که در قالب نگارش و تدوین زندگینامه مشاهیر و مفاخر ایران توسط انجمن قلم قرار دارد. برای تهیه این کتاب حدود 6 ماه گذشته را درگیر بودم و زمانم را صرف تحقیق و نگارش کردم.»

وی افزود: «البته در روند تحویل دادن کتاب به دوستان بررس در انجمن قلم،‌ سرعت کار گرفته می‌شود؛ چون برخی از دوستانی که کتاب‌ها را بررسی می‌کنند، حتی به آیات قرآن هم ایراد می‌گیرند و می‌گویند مثلا این آیه را نباید بیاوری.»
 
این نویسنده گفت:‌ «نسخه‌ای که من تحویل دادم، در واقع دومین نسخه از کتاب است؛ چون من کتاب را برای بار دوم، به کل از اول و از نو نوشتم. برای جمع‌آوری مستندات و پژوهش هم سفرهایی به اردبیل داشتم و به دفتر حسین رضازاده هم رفتم.»
 
اسدی‌ٰفر ادامه داد: «چنین کارهایی یعنی نوشتن زندگینامه چهره‌هایی که در قید حیات هستند و می‌شود به آن‌ها مراجعه کرد، باید با صرف هزینه و خرج بودجه انجام شود، در غیر این صورت زیاد موفق نخواهد شد. من با رضازاده و اداره‌های مختلف اردبیل از جمله تربیت بدنی این شهر به صحبت و مصاحبه پرداختم، اما حجم بیشتر کار، برگرفته از تحقیقاتی است که به صورت فردی انجام دادم.»
 
وی در پایان گفت: «کار نگارش کتاب از نظر من تمام است و آن را تحویل داده‌ام، ولی هنوز پاسخی درباره تایید شدنش نیامده تا به مرحله حروفچینی برسد.»
57244
کد خبر 240027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =