آی سی تی پرس نوشت:

آیین اختتامیه دومین دوره رقابت‌های بزرگ بازی‌های رایانه‌ای ماتریس، شامگاه پنج‌شنبه بیست‌وسوم شهریورماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این مراسم، بازیکنان برگزیده داخلی و خارجی بازی‌های رایانه‌ای، نمایندگان شرکت‌های خارجی سخت‌افزارهای رایانه‌ای و تنی چند از مقامات دولتی حضور داشتند.
حسن مقدم، مدیرعامل شرکت ماتریس و برگزارکننده رقابت‌ها آرزو کرد صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ایران آن‌قدر پیشرفت کند که تا یکی دو سال آینده، حتی سایر کشورها نیز آن را به عنوان یک نمونه موفق، الگوی خود قرار دهند.
سپس بازیکنان خارجی که به‌عنوان میهمان گیمرهای ایرانی در این رقابت‌ها حضور یافته‌اند به حضار معرفی شدند، که به شدت از سوی آنان مورد تشویق قرار گرفتند. مهندس صافدل، معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت، سخنران بعدی بود که در سخنان کوتاهی از برگزاری چنین رویدادی توسط بخش خصوصی اظهار خرسندی کرد و وعده حمایت از این‌گونه حرکت‌ها را از طرف وزارتخانه متبوعش داد.

در بخش بازی‌های انفرادی، در رشته Need for Speed به ترتیب هادی بصیری، حمید رضا الله‌بخش و اشکان داورنیا برنده جاجزه شدند. در رشته PES امیرحسین احمدی، محمد پاشایی، نوید نجاریان، حسین صلحی و امیر صلحی مقام‌های اول تا پنجم را کسب کردند. محمدرضا دانشمند، شهریار شاکی و افشین فهیمی نیز به مقام‌های اول تا سوم بازی Warcraft دست یافتند. در رشته Fifa هم سید محمد هادی هاشمی، آرش خامنه‌ای، خشایار ثابت سروستانی، امیرحسین قاضیانی و افشین رستم شیرازی رتبه‌های اول تا پنجم را کسب کردند.
در بخش رقابت‌های تیمی، در بازی DotA به ترتیب سه تیم SENARIO متشکل از میلاد کاوند،‌ آرام اکتایی، احمد وحیدی، وحید آقایی، امیرحسین محبوبی و حسن چلابی به‌عنوان مقام اول معرفی شد. تیم MERIT شامل فرزاد اکرامی‌طلب، فرهاد اکرامی طلب، حمید سجادیان، رسول قنبری راد و حسین رضایی رتبه دوم را کسب کرد و HOT با عضویت امیر رضایی، علی سرمدی، محسن لشکری، علیرضا دانشمند و سید علی میرشفیعیان حائز مقام سوم شد.
در رشته Counterstrike هم تیم‌های HOORA متشکل از سید علی جبلی، وحید عابدی، بهزاد کیان، سیاوش والاییان و امیر اسلامی،  FORGOHAN با عضویت سینا مشهدی‌عباس، عماد ملکیان، امیر اولیایی، سروش بنجولیان و مهدی حسینی و WW شامل مهرداد سماعی، احمد عسگری زاده، سینا عسگری زاده، شایان گلزار و کاوه خاکی به ترتیب رده‌های اول تا سوم را کسب کردند.
5656

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 243274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =