با توجه به برگزاری جشنواره تقدیر از برنامه سازان ماه مبارک رمضان و تقدیر از «همه» در «هر بخشی» روایت دیگری از این جشنواره را در ادامه بخوانید. توجه داشته باشید که با وجود حضور پررنگ هیئت داوران، تلاش همکاران برای شناسایی این افراد بی نتیجه مانده و هیچکس اعضای این هیئت داوری را نمی‌شناسد!

به گزارش ما، هیات داوران انتخاب آثار برگزیده ماه مبارک رمضان 91، برترین‌های ویژه برنامه‌های افطار، سحر، کودک و نوجوان، گفت‌وگو محور، ترکیبی، کوتاه، بلند، زنانه، بچه گانه و مردانه را برگزیده و برای دریافت لوح تقدیر و پاسداشت تلاش‌های موثر معرفی کرد.

 

بنا بر این گزارش،‌ در بیانیه هیات داوران آمده است: «آفرین بر این همت و تلاش ملی در رسانه ملی که رمضان امسال را فرصتی کوبنده برای خاموشی رسانه های دشمن و عرض اندام جدی در کارزار نبرد رسانه ای دانست و در این مهم با سربلندی تمام پیروز شد. تولید و پخش این همه برنامه در طول یکماه، یک جهاد واقعی بود و لوح سپاس و تندیس ویژه هیئت داوران تقدیم می شود به خود مهندس که در این ماه با زبان روزه، تمام توان خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های رسانه ملی به کار گرفت.

و اما برگزیدگان:

 

بر اساس رای هیات داوران در بخش کودک از میان برنامه های «صبح بخیر کوچولو (شبکه قرآن)» «هزار و شصت و شانزده» و اون یکی برنامه شبکه دو که در سحرها برای بچه ها پخش می شد، جایزه ویژه به این سه برنامه رسید و همه عوامل تقدیر شدند؛ جایزه ویژه هیئت داوران به برنامه سحر شبکه دو برای بیدار نگه داشتن بچه های خردسال در آن ساعت سحر. (لیست پیوست یک جهت اقدام مقتضی اداره مالی رسانه ملی).

 

هیات داوران از جمع برنامه‌های گفت‌وگو محور «این شب‌ها» شبکه یک، «آبی آسمان» شبکه تهران و «سمت خدا» و جشن رمضان(شبکه پنج) و باقی برنامه های گفتگو محور را به خاطر تلاش با زبان روزه و حرکت به سمت منویات معاونت سیما، حائز تقدیر دانست. همه عوامل این برنامه ها علاوه بر لوح سپاس، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس دریافت می کنند. (لیست پیوست 2 جهت اقدام مقتضی اداره مالی رسانه ملی)

 

در بخش سرگرمی و شادی و ایجاد فضای نشاطآور در میان خانواده ها، هیئت داوران با تقدیر از برنامه خنده بازار، از همه عوامل این برنامه تقدیر می کند. (لیست پیوست شماره 17 برای اقدام مقتضی+جریمه پخش در شب زلزله آذربایجان)

در بخش سریال های نمایشی، هیئت داوران با تقدیر از همه سریال ها، از عوامل سریال خداحافظ بچه، راز پنهان، شاید برای شما اتفاق بیافتد، مثل من و تو، چمدان و...هرچی سریال که پخش شد، تقدیر ویژه دارد. زحمت کشیدند و در مدت کمتر از دو ماه سریال ساختند و در ماه رمضان هم شبانه روز با زبان روزه و حتی بدون روزه، سریال ساختند. عوامل اصلی این مجموعه ها علاوه بر پاداش اخروی و دنیوی(لیست پیوست شماره چهار برای امور مالی) مجوز ساخت 3 تله فیلم و دو سریال ویژه برای سال بعد را دریافت کردند.

 

 

هیات داوران از مجموع ویژه برنامه‌های افطار، ضمن تقدیر از برنامه شهر باران شبکه یک سیما، و برنامه های ویژه افطار شبکه های دو، چهار، پنج از برنامه «ماه عسل» به عنوان عسل ترین برنامه سیما در ماه مبارک یاد می کند ولی همه عوامل همه این برنامه ها را شایسته تقدیر می داند(لیست پیوست شماره پنج، جهت اقدام مقتضی امور مالی)

 

در بخش ویژه برنامه سحر نیز چون دو سه تا شبکه بیشتر برنامه نداشتند و در آن وقت سحر و با زبان روزه، برای مردم برنامه تولید می کردند، از همه شان تقدیر می کنیم.(لیست پیوست شماره شش جهت اقدام ویژه امور مالی).

 

هیئت داوران همچنین با تشکر ویژه از معاونت سیما برای راه اندازی این جشنواره، خواستار تداوم این جشن با همین هیئت داوران برای سایر فصل ها نیز شد و از خداوند منان تداوم مدیریت و معاونت را مسئلت دارد. (لیست پیوست شماره 7 برای بچه های هیئت داوران جهت اقدام مقتضی امور مالی؛ ترجیحا سکه تمام یا دلار!)

 

***

ساعتی بعد، اخبار بیست و سی

مجری با لبخند: از بهترین های رمضان 91 تقدیر شد.

خبرنگار: نظرتان درباره برنامه های سیما در ماه مبارک رمضان چی بود؟
مردم: عالی بود. خیلی بهتر از سالهای قبل. واقعا دستشون درد نکنه!
مردم: خیلی خوب بود. من که راضی ام.
مردم: خدا خیرشون بده. روزه هامون قبول شد با این برنامه ها.
مردم: واقعا امسال باعث تعطیلی ماهواره ها شدین...

خبرنگار: بخش خبری بیست وسی نیز در این مراسم، به عنوان بخش خبری فعال در ماه رمضان در کنار سایر بخشهای خبری سیما و شبکه های مختلف، تقدیر شد.

مجری: دست بروبچه های بیست و سی درد نکنه! و یک حاشیه. تقدیرشدگان در این مراسم با امضای طوماری، جایزه بهترین مدیر سال را به مهندس ضرغامی اعطا کردند. ضرغامی هم قول داد، هوای بچه هارو داشته باشه...

ادامه بیست و سی...فلاح از لندن برامون یه گزارش دست اول آورده...

اداره پست بریتانیا وابسته به خاندان سلطنتی، یک بسته پستی را بعد از 4سال به صاحبش رساند و اصلا عذرخواهی نکرد...شهرداری لندن زباله های این شهر را با 20 دقیقه تاخیر جمع آوری کرد که باعث خشم مردم و تظاهرات گسترده در خیابان های لندن شد. آنها خواستار سرنگونی ملکه هستند...
مردم: این چه وضعی است؟ واقعا زندگی مان کثافت برداشته...

 

 

 

محسن حدادی

6060

 

کد خبر 245370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بي نام IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
  54
  عالييييييييييييييييييييييييييييي بود مخصوصا گزارش از لندن :)))))))))))
 • اکبر IR ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
  28
  فوق العاده بود. مخصوصاً فلاح رو که واقعاً رو اعصاب مردم میره با این گزارشاش!
 • بدون نام US ۰۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
  10
  مدت کمتر از دو ماه سریال ساختند و در ماه رمضان هم شبانه روز با زبان روزه و حتی بدون روزه،... ... عالی...
 • فاطمه IR ۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
  0
  سلام می کنم به بیست وسی ها بیست وسی چرا ازشرکتهای خارجی بی اطلاعی چرا کاری واسه کارگرانش که بی کارکردند کسی هم صداشو هم دارنمیاره الان چهارماهه حقوق هم نمی گیرند هرروز میرند ولی دست ازپا دراز میاند خونه هیچ کس هم به فکرخونواده هاشون نیست.می خواهی بدون کجا میگم می تونی ازشرکتهای خارجی تبریزکه واقع درشرکتهای سلیمی هست همه اشون بخاطرتحریم وگرانی اجناس تعطیل کردند کحق وحقوقش روهم نمی دنند امروز وفردا می کنند وخبری ازشون نیست تورو خدا واسه این کارگروخانواده هاشون کاری کنید .