فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز نیروهای سایبری ما به راحتی به محرمانه‌ترین اطلاعات دشمن، دست یافته‌اند و اصول نبرد سایبری به نحو مطلوبی ارتقاء پیدا کرده است.

دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه طی سخنانی در مراسم افتتاح سامانه‌های فناوری اطلاعات نیروی دریایی سپاه، با اشاره به ماهیت انقلاب اسلامی و ماهیت نظام سلطه استکباری، خاطرنشان کرد: دشمنی ما با آمریکا، دشمنی حق با باطل است.
به گزارش خبرآنلاین پیش از این نیز دریادار سیاری از اطلاع دقیق ایران از محل نیروهای آمریکایی در اطراف ایران خبرداده بود . فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به حضور ناوگان دریایی آمریکا در آب‌های اطراف ایران گفته بود: ما از تعداد و محل دقیق شناورهای سطحی، هواپیماها، زیردریایی‌ها و ناوهای مین‌روب آمریکا در منطقه معطلیم.(متن اظهارات سردار سیاری را اینجا بخوانید).
حالا یک هفته پس از اظهارات فرمانده نیروی دریایی ارتش این بار نوبت فرمانده نیروی دریایی سپاه بود که اظهارات مشابهی را بیان کند. آن گونه که خبرگزاری فارس گزارش داده است فدوی ضمن تقدیر از دست اندرکاران راه‌اندازی سامانه‌های فناوری اطلاعات نیروی دریایی سپاه، گفت: ما باید دائما خودارزیابی داشته باشیم و در حوزه‌های مختلف، خود را با آن چه باید باشیم مقایسه کنیم و نقاط قوت خود را تقویت و نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.
فدوی در بخش دیگری از سخنان خود، به موضوع امنیت و حفاظت از اطلاعات اشاره کرد و گفت: اگر در سیستم‌های ما امنیت لازم وجود نداشته باشد، دشمن به راحتی می‌تواند از اطلاعات مجموعه ما استفاده کند. وی افزود: دشمن امروز حاضر است برای بدست آوردن کوچکترین اطلاعات ما، میلیاردها هزینه کند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امنیت اطلاعاتی برای سپاه، به منزله یک شاه کلید است و باید در اولویت قرار گیرد. وی در پایان افزود: بحمدالله امروز نیروهای سایبری ما به راحتی به محرمانه‌ترین اطلاعات دشمن دست یافته‌اند و اصول نبرد سایبری به نحو مطلوبی ارتقاء پیدا کرده است.
29219

 

کد خبر 247228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =