ایسنا نوشت:

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد همزمان با روز جهانی کودک از احداث مجموعه‌ای از فضاهای تفریحی و خدماتی با کاربری اختصاصی کودکان در اراضی عباس آباد خبر داد.
 

 

 حجت‌اله ملاصالحی با تأکید بر برنامه‌ها و سیاست‌های کلان مدیریت شهری پایتخت برای تبدیل تهران به شهر دوستدار کودک خاطرنشان کرد: اراضی عباس‌آباد به عنوان قطب فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شهر تهران ایجاد یک فضای اختصاصی کودک با کاربری های گوناگون را در دستور کار خود دارد که بخش های مختلف آن به مرور آماده بهره برداری خواهد شد.
 

 


به گفته مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد، لانه کبوتر و یک فضای بازی کودک با وسعت 1800 متر مربع با طراحی ویژه هم که بر اساس بازی های کودکانه و منطبق با نیازهای این گروه سنی ساخته شده اکنون در جنوب بوستان نوروز آماده بهره‌برداری است و در مراحل بعدی نیز قرار است رستوران کودک و یک فضای تفریحی جدید به آنها اضافه شود.
 

 


وی همچنین با اشاره به تکمیل بوستان نوروز تصریح کرد: یکی از کاربری‌های دریاچه بوستان نوروز بازی‌های آبی برای کودکان است که با توجه به نزدیکی آن به فضای بازی کودکان می تواند در آینده‌ای نزدیک به فضایی مفرح و جذاب برای خانواده‌ها و کودکان تبدیل شود.
 

 


ملاصحی افزود: در مجموعه 65 هکتاری پهنه غربی اراضی که بیشتر کاربری تفریحی و گردشگری برای آن در نظر گرفته شده است بوستان نوروز، شهر گل، اسکیت پارک، پلانتاریوم و ... واقع شده است که پهنه دوستدار کودک با احتساب دریاچه بوستان نوروز بیش از 14 هکتار وسعت خواهد داشت.
 

 

301301
 

کد خبر 249174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =