فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با صدور بیانیه‌ای حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد.

به گزارش خبرآنلاين، در اين بيانيه، با بيان اينکه «اگر رژیم صهیونیستی به جنایت علیه ملت فلسطین در غزه ادامه دهد، با شکست جدیدی مشابه جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه مواجه می‌شود»، آمده است: حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، جنايتکارانه است. آمریکا و برخی حکام مرتجع عرب شریک جنایت رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین هستند.
در بیانیه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی آمده است: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی حمله ددمنشانه رژیم سفاک صهیونیستی علیه ملت فلسطین در نوار غزه و به شهادت رساندن مردم بی‌گناه این منطقه را به شدت محکوم می‌کنند.
اردوکشی ارتجاع عرب به همراه آمریکا، انگلیس، فرانسه و ترکیه به کشور سوریه و به راه انداختن جنگ داخلی در سرزمینی که از خطوط مقدم جبهه مبارزه با رژیم صهیونیستی است، مقدمه‌ای بود برای آنچه امروز در غزه می‌گذرد و تهاجم گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه که متأسفانه با سکوت جامعه جهانی و عربی مواجه شده نشان می‌دهد که ملت فلسطین، مورد هجوم توطئه‌ مشترک داخلی، عربی و جهانی قرار گرفته است.
شیوخ مرتجع عرب با هدف فرو پاشاندن جبهه ضدصهیونیستی اقدام به جدا کردن حماس از سوریه و به راه انداختن مسلمان‌کشی در سوریه کردند و اکنون نظاره‌گر به خاک و خون کشیده شدن مردم بی‌دفاع غزه هستند.
اتحادیه عرب که در طول مدتی که از بحران سوریه می‌گذرد ده‌‌ها نشست تشکیل داده، اکنون در برابر کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی هیچ‌گونه واکنشی از خود نشان نمی‌دهد.
این سکوت نشان می‌دهد که اتحادیه عرب از اهداف خود که دفاع از ملت فلسطین است دور شده و به ابزاری در خدمت برخی کشورهای وابسته عرب مانند عربستان و قطر تبدیل شده است.
مردم مظلوم غزه، همانند ملت‌های بحرین، عربستان، یمن و ... که زیر ضربات جنایتکارانه حکام این کشورها به خاک و خون کشیده می‌شوند، نه تنها از ناحیه اتحادیه عرب و سایر مجامع عربی و اسلامی از جمله سازمان همکاری‌های اسلامی حمایت نمی‌شوند، بلکه این مجامع به دلیل اینکه آلت دست سران ارتجاع عرب هستند، همواره در حال توجیه کردن جنایات آنها هستند و اهداف درازمدت قدرت‌های سلطه‌گر غربی را تأمین می‌کنند.
حمله به غزه برای پنهان کردن انواع بحران‌های رژیم صهیونیستی، نقض غرض است و استیصال و ناتوانی در این جنگ در هر دو صورت ‌ـ طولانی شدن یا توقف زودهنگام جنگ ـ لطمه بزرگی به قدرت رو به افول رژیم صهیونیستی خواهد بود.
بی‌تردید اگر رژیم صهیونیستی به جنایت علیه ملت فلسطین در غزه ادامه دهد، با شکست جدیدی مشابه جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه مواجه می‌شود.
بی‌گمان مقاومت مردم غزه در مقابل رژیم صهیونیستی تمام معادلات را در منطقه بر هم خواهد زد و همه چیز به سود فلسطین و جریان کشورهای منطقه رقم خواهد خورد.
/2929
کد خبر 258402

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =